x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salomon lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Salomon Kids XA Pro 3D CSWP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146834329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168707186.jpg
      Salomon Salomon Kids XA Pro 3D CSWP Kids XA Pro 3D CSWP Kids XA Pro 3D CSWP Salomon Kids XA Pro 3D CSWP ovat jalkineet vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Salomon Kids XA Pro 3D CSWP
      • 00889645778648
      • 441-80-00159_29
      1
      most_sold
      74.80 EUR
    • Salomon Kids XA Pro 3D CSWP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146834329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168707186.jpg
      Salomon Salomon Kids XA Pro 3D CSWP Kids XA Pro 3D CSWP Kids XA Pro 3D CSWP Salomon Kids XA Pro 3D CSWP ovat jalkineet vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Salomon Kids XA Pro 3D CSWP
      • 00889645778631
      • 441-80-00159_28
      1
      74.80 EUR
    • Salomon Junior XA Pro 3D CSWP (spring 2020)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146837161.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152267998.jpg
      Salomon Salomon Junior XA Pro 3D CSWP (spring 2020) Junior XA Pro 3D CSWP (spring 2020) Junior XA Pro 3D CSWP (spring 2020) Salomon Junior XA Pro 3D CSWP (spring 2020) ovat jalkineet kouluun. Sopii lapsille. (1)
      Salomon Junior XA Pro 3D CSWP (spring 2020)
      • 00889645901763
      1
      84.80 EUR
    • Salomon Kids XA Pro 3D CSWP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146834329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168707186.jpg
      Salomon Salomon Kids XA Pro 3D CSWP Kids XA Pro 3D CSWP Kids XA Pro 3D CSWP Salomon Kids XA Pro 3D CSWP ovat jalkineet vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Salomon Kids XA Pro 3D CSWP
      • 00889645778655
      • 441-80-00159_30
      1
      74.80 EUR
    • Salomon Kids XA Pro 3D CSWP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146834329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168707186.jpg
      Salomon Salomon Kids XA Pro 3D CSWP Kids XA Pro 3D CSWP Kids XA Pro 3D CSWP Salomon Kids XA Pro 3D CSWP ovat jalkineet vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Salomon Kids XA Pro 3D CSWP
      • 00889645778624
      • 441-80-00159_27
      1
      74.80 EUR
    • Salomon Lastenkengät Salomon UTILITY TS CSWP J
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175408725.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146829992.jpg
      Salomon Salomon Lastenkengät Salomon UTILITY TS CSWP J Lastenkengät Salomon UTILITY TS CSWP J Lastenkengät Salomon UTILITY TS CSWP J Lastenkengät Salomon UTILITY TS CSWP J Sininen Saatavana tyttöjen kokoja. 33. . Lasten > Tyttöjen > Kengät > Urheilukengät. -5% koodilla CMP5FI. / : (1)
      Salomon Lastenkengät Salomon UTILITY TS CSWP J
      • 00889645771328
      • 463-80-00050_33
      • L40478700 33
      1
      66.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18.5 (18_5)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bagheera (bagheera)
      • Batman (batman)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Feelmax (feelmax)
      • FILA (fila)
      • Gap (gap)
      • Halti (halti)
      • Heelys (heelys)
      • Hummel (hummel)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jordan (jordan)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lotto (lotto)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lulu (lulu)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lurchi (lurchi)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mols (mols)
      • Mustang (mustang)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • Onitsuka tiger (onitsuka_tiger)
      • Pax (pax)
      • Pepino (pepino)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Shoesme (shoesme)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Treksta (treksta)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZIG ZAG (zig_zag)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Adidas adizero (adidas_adizero)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Duramo (adidas_duramo)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas Hoops (adidas_hoops)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Nizza (adidas_nizza)
      • Adidas Samba (adidas_samba)
      • Adidas Seeley (adidas_seeley)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas X_PLR (adidas_x_plr)
      • Adidas ZX Flux (adidas_zx_flux)
      • Asics Gel Lyte (asics_gel_lyte)
      • Converse All Star (converse_all_star)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Converse Pro Blaze (converse_pro_blaze)
      • Converse Star player (converse_star_player)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • Merrell Bare Access (merrell_bare_access)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Nike Star Runner (nike_star_runner)
      • Nike Tanjun (nike_tanjun)
      • Puma Ignite (puma_ignite)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Puma ST Runner (puma_st_runner)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Classic Slip-On (vans_classic_slip_on)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Slip On (vans_slip_on)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
      • Umpinainen (umpinainen)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nupukkinahka (nupukkinahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi