x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Superga Lasten tennarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140616269.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209301067.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209301066.jpg
      Superga Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 32 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 32 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 32 Supergan klassisen tyylikkäät tennarit on valmistettu canvasista ja puuvillakankaasta, ja niissä on hieman korkeammat kumipohjat. (1)
      Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 32
      • 08054700259581
      1
      most_sold
      44.80 EUR
    • Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 27
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140616269.jpg
      Superga Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 27 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 27 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 27 Supergan klassisen tyylikkäät tennarit on valmistettu canvasista ja puuvillakankaasta, ja niissä on hieman korkeammat kumipohjat. (1)
      Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 27
      • 08054954922286
      1
      44.80 EUR
    • Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141845729.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95790104.jpg
      Superga Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 30 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 30 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 30 Supergan klassisen tyylikkäät tennarit on valmistettu canvasista ja puuvillakankaasta, ja niissä on hieman korkeammat kumipohjat. (1)
      Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 30
      • 08054700260389
      1
      44.80 EUR
    • Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 34
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141845729.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95790104.jpg
      Superga Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 34 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 34 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 34 Supergan klassisen tyylikkäät tennarit on valmistettu canvasista ja puuvillakankaasta, ja niissä on hieman korkeammat kumipohjat. (1)
      Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, Pink Lavender 34
      • 08054700260426
      1
      44.80 EUR
    • Superga 2750 Cotj Torchietto Tennarit, Begonia Pink 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134558269.jpg
      Superga Superga 2750 Cotj Torchietto Tennarit, Begonia Pink 32 2750 Cotj Torchietto Tennarit, Begonia Pink 32 2750 Cotj Torchietto Tennarit, Begonia Pink 32 Supergan klassisen tyylikkäät tennarit on valmistettu canvasista ja puuvillakankaasta, ja niissä on kumiset ulkopohjat. (1)
      Superga 2750 Cotj Torchietto Tennarit, Begonia Pink 32
      • 08022058855366
      1
      31.80 EUR
    • Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140616269.jpg
      Superga Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 30 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 30 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 30 Supergan klassisen tyylikkäät tennarit on valmistettu canvasista ja puuvillakankaasta, ja niissä on hieman korkeammat kumipohjat. (1)
      Superga 2750 Cotbumpstrapj Tennarit, White 30
      • 08054700259567
      1
      44.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Converse DEFAULT
        • converse
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Lacoste DEFAULT
        • lacoste
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Viking DEFAULT
        • viking
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 18.5 (18_5)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24.5 (24_5)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46.5 (46_5)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Converse (converse)
      • Viking (viking)
      • Nike (nike)
      • Geox (geox)
      • Asics (asics)
      • Bagheera (bagheera)
      • Ballop (ballop)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Blundstone (blundstone)
      • Camper (camper)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Diadora (diadora)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Ecco (ecco)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Feelmax (feelmax)
      • FILA (fila)
      • Gulliver (gulliver)
      • Hummel (hummel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leaf (leaf)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Little Champs (little_champs)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mad Rock (mad_rock)
      • Mango (mango)
      • Marvel (marvel)
      • Merrell (merrell)
      • Mustang (mustang)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • Pax (pax)
      • Pepino by Ricosta (pepino_by_ricosta)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Playshoes (playshoes)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rubberduck (rubberduck)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Spider-man (spider_man)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Treksta (treksta)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Victoria (victoria)
      • ZigZag (zigzag)
    • Malli (group):
      • Adidas Forum (adidas_forum)
      • Adidas Gazelle (adidas_gazelle)
      • Adidas LA Trainer (adidas_la_trainer)
      • Adidas Stan Smith (adidas_stan_smith)
      • Adidas Superstar (adidas_superstar)
      • Adidas Swift Run (adidas_swift_run)
      • Adidas ZX 700 (adidas_zx_700)
      • Converse Chuck Taylor Hoog (converse_chuck_taylor_hoog)
      • Converse Chuck Taylor Laag (converse_chuck_taylor_laag)
      • Fila Disruptor (fila_disruptor)
      • Lacoste Carnaby (lacoste_carnaby)
      • New balance 420 (new_balance_420)
      • New balance 574 (new_balance_574)
      • New balance 996 (new_balance_996)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Nike Air Force 1 (nike_air_force_1)
      • Nike Air Max 90 (nike_air_max_90)
      • Nike Blazer (nike_blazer)
      • Nike Court Borough (nike_court_borough)
      • Nike Huarache Run (nike_huarache_run)
      • Nike MD Runner (nike_md_runner)
      • Nike Revolution (nike_revolution)
      • Puma Platform (puma_platform)
      • Puma Smash (puma_smash)
      • Reebok Classic Leather (reebok_classic_leather)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • Vans Authentic (vans_authentic)
      • Vans Old Skool (vans_old_skool)
      • Vans Sk8-Hi (vans_sk8_hi)
      • Vans Ultra Range (vans_ultra_range)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Cars (cars)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Kengännauha (kenga_nnauha)
      • Tarranauha (tarranauha)
    • Kengän varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
      • Matalavartinen (matalavartinen)
    • Gore-Tex (gore_tex):
      • Yes (yes)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nahka/Keinonahka (nahka_keinonahka)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi