x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Vans Tennarit 'Old Skool'

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Vans Tennarit 'Old Skool'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Vans Tennarit 'Old Skool'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Vans Tennarit 'Old Skool'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/159159568.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200839944.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182890495.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182890497.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/200838035.jpg?ts=1
Vans Vans Tennarit 'Old Skool' Tennarit 'Old Skool' Tennarit 'Old Skool' Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Väriblokit; Design: Kontarastiväriset sisäkkeet, Materiaalisekoitus, 6-reikäinen nyöritys, Vahvistettu kantapää, Pehmustettu sisäpohjallinen; Ekstrat: Joustava pohja, Kontrastisaumat, Pehmustettu varren reuna, Canvas; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
  • 00808390112989
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt, Lapset, Miehet, Unisex
    • Kengän koko: 32, 31, 34, 33, 29, 28, 27, 30
    • Sulkumekanismi: Kengännauha
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Valkoinen, Sininen
    • Kengän varren tyyppi: Matalavartinen
    • Materiaalit: Nahka, Kanvaasi, Mokkanahka, Tekstiili, Synteettinen, Kumi, Nahka/tekstiili, Muovi
    • Koron korkeus (cm): 0 cm
  • Tekniset tiedot
    • Pohjallisen materiaali: Tekstiili
  • Materiaali
    • Kengänpohjan materiaali: Synteettinen
  • 44.48 49.90 EUR 2
    2
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      44.48, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Materiaali: Nahka; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Veluurinahka; Kiinnitystapa: Nyörikiinnitys; Kuvio: Väriblokit; Design: Kontar...49.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • SKECHERS Tennarit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143821691.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151622533.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117159108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187311631.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187311629.jpg?ts=1
      SKECHERS SKECHERS Tennarit Tennarit Tennarit Design: Pehmustettu sisäpohjallinen, Vahvistettu kantapää; Kiinnitystapa: Tarrakiinnitys; Kuvio: Logoprintti; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Mesh; Ekstrat: Valaistuksella, Himmeä; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      SKECHERS Tennarit
      • 00192283235382
      1
    • Adidas Roguera Shoes
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173863959.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157896008.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157929521.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156185984.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157929525.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Roguera Shoes Roguera Shoes Roguera Shoes (1)
      Adidas Roguera Shoes
      • 04062059303804
      1
    • Nike Md Valiant Psv Trainers Harmaa EU 31
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209630845.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169735075.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228719607.jpg?ts=1
      Nike Nike Md Valiant Psv Trainers Harmaa EU 31 Md Valiant Psv Trainers Harmaa EU 31 Md Valiant Psv Trainers Harmaa EU 31 (1)
      Nike Md Valiant Psv Trainers Harmaa EU 31
      • 00194953058031
      1
    • Nike Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169652421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227909062.jpg?ts=1
      Nike Nike Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2 Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2 Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2 (1)
      Nike Pico 5 Tdv Trainers Musta EU 18 1/2
      • 00194502482959
      1
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
      • 46.5 (46_5)
    • Väri (va_ri):
      • Keltainen (keltainen)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Violetti (violetti)
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 57.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 57.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 39.92
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.92
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.92
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 34.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 34.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 27.92
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 42.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 42.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 42.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 42.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 44.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 44.48
    • info@vertaa.fi