x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Graffiti Ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Graffiti Singi Haalari, Deep Blue 3 vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146103364.jpg
      Graffiti Graffiti Singi Haalari, Deep Blue 3 vuotta Singi Haalari, Deep Blue 3 vuotta Singi Haalari, Deep Blue 3 vuotta Tyylikäs lasten haalari Graffiti-merkiltä. Haalarissa on lämmin polyesterivuori, joka pitää lapsen lämpimänä ulkoleikeissä. Haalarissa on vahvikkeet lahkeissa sekä takapuolella. Huppu on sekä säädettävä että irrotettava. Haalarin etupuolella on YKK-vetoketju ja sen heijastinyksityiskohdat tuovat lisänäkyvyyttä hämärällä liikkuessa. Haalari on lisäksi tuulen- ja vedenpitävä ja siinä on teipatut saumat. (1)
      Graffiti Singi Haalari, Deep Blue 3 vuotta
      • 05713939930793
      1
      46.80 EUR
    • Graffiti Singi Haalari, Black 2 vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146103355.jpg
      Graffiti Graffiti Singi Haalari, Black 2 vuotta Singi Haalari, Black 2 vuotta Singi Haalari, Black 2 vuotta Tyylikäs lasten haalari Graffiti-merkiltä. Haalarissa on lämmin polyesterivuori, joka pitää lapsen lämpimänä ulkoleikeissä. Haalarissa on vahvikkeet lahkeissa sekä takapuolella. Huppu on sekä säädettävä että irrotettava. Haalarin etupuolella on YKK-vetoketju ja sen heijastinyksityiskohdat tuovat lisänäkyvyyttä hämärällä liikkuessa. Haalari on lisäksi tuulen- ja vedenpitävä ja siinä on teipatut saumat. (1)
      Graffiti Singi Haalari, Black 2 vuotta
      • 05713939515358
      1
      46.80 EUR
    • Graffiti Singi Haalari, Deep Blue 2 vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146103364.jpg
      Graffiti Graffiti Singi Haalari, Deep Blue 2 vuotta Singi Haalari, Deep Blue 2 vuotta Singi Haalari, Deep Blue 2 vuotta Tyylikäs lasten haalari Graffiti-merkiltä. Haalarissa on lämmin polyesterivuori, joka pitää lapsen lämpimänä ulkoleikeissä. Haalarissa on vahvikkeet lahkeissa sekä takapuolella. Huppu on sekä säädettävä että irrotettava. Haalarin etupuolella on YKK-vetoketju ja sen heijastinyksityiskohdat tuovat lisänäkyvyyttä hämärällä liikkuessa. Haalari on lisäksi tuulen- ja vedenpitävä ja siinä on teipatut saumat. (1)
      Graffiti Singi Haalari, Deep Blue 2 vuotta
      • 05713939930786
      1
      46.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Lego Wear DEFAULT
        • lego_wear
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Bergans (bergans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Ebbe (ebbe)
      • Graffiti (graffiti)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minymo (minymo)
      • Name it (name_it)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Chérie (petite_che_rie)
      • Puma (puma)
      • Roxy (roxy)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Tretorn (tretorn)
      • ZigZag (zigzag)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 50 (50)
      • 50/56 (50_56)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 98/104 (98_104)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
    • Malli (group):
      • Bergans Ruffen (bergans_ruffen)
      • Bergans Snötind (bergans_sno_tind)
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Lynge (didriksons_lynge)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Didriksons Tysse (didriksons_tysse)
      • Lego Wear Johan (lego_wear_johan)
      • Molo Polaris (molo_polaris)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Kapelli (reima_kiddo_kapelli)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Kuiskaus (reima_kuiskaus)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Lumikko (reima_lumikko)
      • Reima Luosto (reima_luosto)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Maunu (reima_maunu)
      • Reima Mynte (reima_mynte)
      • Reima Nuvvus (reima_nuvvus)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Ruis (reima_ruis)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
      • Reima Vuoret (reima_vuoret)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 80 € (price_2)
      • 80 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Toppapuku (toppapuku)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Vauvat (vauvat)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Softshell (softshell)
    • Täytteen materiaali (ta_ytteen_materiaali):
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi