x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hummel Lasten ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Hummel Bear Fleece Haalari, Lilac 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137559541.jpg
      Hummel Hummel Bear Fleece Haalari, Lilac 80 Bear Fleece Haalari, Lilac 80 Bear Fleece Haalari, Lilac 80 Hummelin ihana Bear-haalari on valmistettu pehmeästä fleecemateriaalista, ja se on helppo pukea päälle pitkän vetoketjun ansiosta. Haalarissa on irrotettava huppu ja käännettävät hihan- ja lahkeensuut pitämässä pään, kädet ja jalat lämpiminä. Hupussa on klassinen nuolikuviointi sekä suloiset korvat. Tämä haalari pitää perheen pienimmän lämpimänä. (1)
      Hummel Bear Fleece Haalari, Lilac 80
      • 05700495038018
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Hummel Esther Haalari, Foxglove 104
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130578280.jpg
      Hummel Hummel Esther Haalari, Foxglove 104 Esther Haalari, Foxglove 104 Esther Haalari, Foxglove 104 Vedenpitävä Hummelin haalari, jossa on upea kuviointi. Haalarissa on pitkät, peukaloaukolliset hihat sekä jalkalenkit, jotka pitävät kylmän ilman ja lumen poissa. Haalarissa on lisänäkyvyyttä tuovia heijastimia sekä etu- että takapuolella. (1)
      Hummel Esther Haalari, Foxglove 104
      • 05700495101613
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Hummel Esther Haalari, Foxglove 140
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130578280.jpg
      Hummel Hummel Esther Haalari, Foxglove 140 Esther Haalari, Foxglove 140 Esther Haalari, Foxglove 140 Vedenpitävä Hummelin haalari, jossa on upea kuviointi. Haalarissa on pitkät, peukaloaukolliset hihat sekä jalkalenkit, jotka pitävät kylmän ilman ja lumen poissa. Haalarissa on lisänäkyvyyttä tuovia heijastimia sekä etu- että takapuolella. (1)
      Hummel Esther Haalari, Foxglove 140
      • 05700495101675
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Hummel Moon Haalari, Corsair 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124159822.jpg
      Hummel Hummel Moon Haalari, Corsair 74 Moon Haalari, Corsair 74 Moon Haalari, Corsair 74 Hummelin lämpöisessä haalarissa on lisävuori selkäpuolella pitäen lapsesi lämpimänä myös kylminä talvipäivinä. Koko haalarissa on miellyttävän pehmeä fleecevuori, minkä lisäksi haalarissa on sisähuppu suojaamassa lapsesi päätä ja niskaa kylmältä. Molempia hihoja koristavat nuolikuviot, ja haalarin heijastimet varmistavat näkyvyyden myös pimeällä. (1)
      Hummel Moon Haalari, Corsair 74
      • 05700494759518
      1
      deal
      68.90 EUR
    • Hummel Esther Haalari, Foxglove 122
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130578280.jpg
      Hummel Hummel Esther Haalari, Foxglove 122 Esther Haalari, Foxglove 122 Esther Haalari, Foxglove 122 Vedenpitävä Hummelin haalari, jossa on upea kuviointi. Haalarissa on pitkät, peukaloaukolliset hihat sekä jalkalenkit, jotka pitävät kylmän ilman ja lumen poissa. Haalarissa on lisänäkyvyyttä tuovia heijastimia sekä etu- että takapuolella. (1)
      Hummel Esther Haalari, Foxglove 122
      • 05700495101644
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Hummel Esther Haalari, Foxglove 116
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130578280.jpg
      Hummel Hummel Esther Haalari, Foxglove 116 Esther Haalari, Foxglove 116 Esther Haalari, Foxglove 116 Vedenpitävä Hummelin haalari, jossa on upea kuviointi. Haalarissa on pitkät, peukaloaukolliset hihat sekä jalkalenkit, jotka pitävät kylmän ilman ja lumen poissa. Haalarissa on lisänäkyvyyttä tuovia heijastimia sekä etu- että takapuolella. (1)
      Hummel Esther Haalari, Foxglove 116
      • 05700495101637
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Hummel Esther Haalari, Foxglove 110
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130578280.jpg
      Hummel Hummel Esther Haalari, Foxglove 110 Esther Haalari, Foxglove 110 Esther Haalari, Foxglove 110 Vedenpitävä Hummelin haalari, jossa on upea kuviointi. Haalarissa on pitkät, peukaloaukolliset hihat sekä jalkalenkit, jotka pitävät kylmän ilman ja lumen poissa. Haalarissa on lisänäkyvyyttä tuovia heijastimia sekä etu- että takapuolella. (1)
      Hummel Esther Haalari, Foxglove 110
      • 05700495101620
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Hummel Bear Fleece Haalari, Lilac 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137559541.jpg
      Hummel Hummel Bear Fleece Haalari, Lilac 74 Bear Fleece Haalari, Lilac 74 Bear Fleece Haalari, Lilac 74 Hummelin ihana Bear-haalari on valmistettu pehmeästä fleecemateriaalista, ja se on helppo pukea päälle pitkän vetoketjun ansiosta. Haalarissa on irrotettava huppu ja käännettävät hihan- ja lahkeensuut pitämässä pään, kädet ja jalat lämpiminä. Hupussa on klassinen nuolikuviointi sekä suloiset korvat. Tämä haalari pitää perheen pienimmän lämpimänä. (1)
      Hummel Bear Fleece Haalari, Lilac 74
      • 05700495038001
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137559520.jpg
      Hummel Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 68 Bear Fleece Haalari, Neliapila 68 Bear Fleece Haalari, Neliapila 68 Hummelin ihana Bear-haalari on valmistettu pehmeästä fleecemateriaalista, ja se on helppo pukea päälle pitkän vetoketjun ansiosta. Haalarissa on irrotettava huppu ja käännettävät hihan- ja lahkeensuut pitämässä pään, kädet ja jalat lämpiminä. Hupussa on klassinen nuolikuviointi sekä suloiset korvat. Tämä haalari pitää perheen pienimmän lämpimänä. (1)
      Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 68
      • 05700495038063
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Hummel Maroon Haalari, Lilac 98
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137614360.jpg
      Hummel Hummel Maroon Haalari, Lilac 98 Maroon Haalari, Lilac 98 Maroon Haalari, Lilac 98 Hummelin Maroon-haalari on valmistettu vettähylkivästä softshell-materiaalista, joka pitää sinut lämpimänä viileinä kevätpäivinä. Haalarissa on irrotettava huppu sekä resorit hihan- ja lahkeensuissa. Sopii loistavasti kevään ja syksyn viileämpiin päiviin! (1)
      Hummel Maroon Haalari, Lilac 98
      • 05700495026671
      1
      deal
      52.90 EUR
    • Hummel Maroon Haalari, Lilac 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137614360.jpg
      Hummel Hummel Maroon Haalari, Lilac 80 Maroon Haalari, Lilac 80 Maroon Haalari, Lilac 80 Hummelin Maroon-haalari on valmistettu vettähylkivästä softshell-materiaalista, joka pitää sinut lämpimänä viileinä kevätpäivinä. Haalarissa on irrotettava huppu sekä resorit hihan- ja lahkeensuissa. Sopii loistavasti kevään ja syksyn viileämpiin päiviin! (1)
      Hummel Maroon Haalari, Lilac 80
      • 05700495026640
      1
      deal
      52.90 EUR
    • Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137559520.jpg
      Hummel Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 74 Bear Fleece Haalari, Neliapila 74 Bear Fleece Haalari, Neliapila 74 Hummelin ihana Bear-haalari on valmistettu pehmeästä fleecemateriaalista, ja se on helppo pukea päälle pitkän vetoketjun ansiosta. Haalarissa on irrotettava huppu ja käännettävät hihan- ja lahkeensuut pitämässä pään, kädet ja jalat lämpiminä. Hupussa on klassinen nuolikuviointi sekä suloiset korvat. Tämä haalari pitää perheen pienimmän lämpimänä. (1)
      Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 74
      • 05700495038070
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Hummel Esther Haalari, Foxglove 128
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130578280.jpg
      Hummel Hummel Esther Haalari, Foxglove 128 Esther Haalari, Foxglove 128 Esther Haalari, Foxglove 128 Vedenpitävä Hummelin haalari, jossa on upea kuviointi. Haalarissa on pitkät, peukaloaukolliset hihat sekä jalkalenkit, jotka pitävät kylmän ilman ja lumen poissa. Haalarissa on lisänäkyvyyttä tuovia heijastimia sekä etu- että takapuolella. (1)
      Hummel Esther Haalari, Foxglove 128
      • 05700495101651
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Hummel Esther Haalari, Foxglove 98
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130578280.jpg
      Hummel Hummel Esther Haalari, Foxglove 98 Esther Haalari, Foxglove 98 Esther Haalari, Foxglove 98 Vedenpitävä Hummelin haalari, jossa on upea kuviointi. Haalarissa on pitkät, peukaloaukolliset hihat sekä jalkalenkit, jotka pitävät kylmän ilman ja lumen poissa. Haalarissa on lisänäkyvyyttä tuovia heijastimia sekä etu- että takapuolella. (1)
      Hummel Esther Haalari, Foxglove 98
      • 05700495101606
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Hummel Esther Haalari, Foxglove 134
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130578280.jpg
      Hummel Hummel Esther Haalari, Foxglove 134 Esther Haalari, Foxglove 134 Esther Haalari, Foxglove 134 Vedenpitävä Hummelin haalari, jossa on upea kuviointi. Haalarissa on pitkät, peukaloaukolliset hihat sekä jalkalenkit, jotka pitävät kylmän ilman ja lumen poissa. Haalarissa on lisänäkyvyyttä tuovia heijastimia sekä etu- että takapuolella. (1)
      Hummel Esther Haalari, Foxglove 134
      • 05700495101668
      1
      deal
      70.90 EUR
    • Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137559520.jpg
      Hummel Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 80 Bear Fleece Haalari, Neliapila 80 Bear Fleece Haalari, Neliapila 80 Hummelin ihana Bear-haalari on valmistettu pehmeästä fleecemateriaalista, ja se on helppo pukea päälle pitkän vetoketjun ansiosta. Haalarissa on irrotettava huppu ja käännettävät hihan- ja lahkeensuut pitämässä pään, kädet ja jalat lämpiminä. Hupussa on klassinen nuolikuviointi sekä suloiset korvat. Tämä haalari pitää perheen pienimmän lämpimänä. (1)
      Hummel Bear Fleece Haalari, Neliapila 80
      • 05700495038087
      1
      deal
      43.90 EUR
    • Hummel Maroon Haalari, Lilac 92
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137614360.jpg
      Hummel Hummel Maroon Haalari, Lilac 92 Maroon Haalari, Lilac 92 Maroon Haalari, Lilac 92 Hummelin Maroon-haalari on valmistettu vettähylkivästä softshell-materiaalista, joka pitää sinut lämpimänä viileinä kevätpäivinä. Haalarissa on irrotettava huppu sekä resorit hihan- ja lahkeensuissa. Sopii loistavasti kevään ja syksyn viileämpiin päiviin! (1)
      Hummel Maroon Haalari, Lilac 92
      • 05700495026664
      1
      deal
      52.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Lego Wear DEFAULT
        • lego_wear
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Molo DEFAULT
        • molo
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Bergans (bergans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Graffiti (graffiti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Kanz (kanz)
      • Lindberg (lindberg)
      • Little (little)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minymo® (minymo_)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Cherie (petite_cherie)
      • Smafolk (smafolk)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Urberg (urberg)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • ZigZag (zigzag)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Bergans Ruffen (bergans_ruffen)
      • Bergans Snötind (bergans_sno_tind)
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kajo (color_kids_kajo)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Color Kids Rhafter (color_kids_rhafter)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Lynge (didriksons_lynge)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Didriksons Tysse (didriksons_tysse)
      • Lego Wear Jaxon (lego_wear_jaxon)
      • Lego Wear Johan (lego_wear_johan)
      • Molo Polaris (molo_polaris)
      • Molo Polly (molo_polly)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Kapelli (reima_kiddo_kapelli)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Kuiskaus (reima_kuiskaus)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Lumikko (reima_lumikko)
      • Reima Luosto (reima_luosto)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Mynte (reima_mynte)
      • Reima Nuorgam (reima_nuorgam)
      • Reima Nuvvus (reima_nuvvus)
      • Reima Oulu (reima_oulu)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Ruis (reima_ruis)
      • Reima Saana (reima_saana)
      • Reima Snowy (reima_snowy)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
      • Reima Tour (reima_tour)
      • Reima Traffic (reima_traffic)
      • Reima Vuoret (reima_vuoret)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 110 € (price_65_110)
      • 110 € - 135 € (price_110_140)
      • ≥ 135 € (price_140)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi