x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Hummel Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154203973.jpg
      Hummel Hummel Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 74 Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 74 Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 74 Hummelin lämmin fleecehaalari on valmistettu ihanan pehmeästä polyesteristä, ja siinä on miellyttävä puuvillavuori. Haalarissa on resorit hihan- ja lahkeensuissa sekä kauluksesta toiseen reiteen ulottuva vetoketju. Selkäpuolella on suurikokoinen logokuviointi. (1)
      Hummel Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 74
      • 05700495848662
      1
      53.80 EUR
    • Hummel Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154204012.jpg
      Hummel Hummel Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 68 Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 68 Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 68 Hummelin lämmin fleecehaalari on valmistettu ihanan pehmeästä polyesteristä, ja siinä on miellyttävä puuvillavuori. Haalarissa on resorit hihan- ja lahkeensuissa sekä kauluksesta toiseen reiteen ulottuva vetoketju. Selkäpuolella on suurikokoinen logokuviointi. (1)
      Hummel Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 68
      • 05700495848563
      1
      53.80 EUR
    • Hummel Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154203973.jpg
      Hummel Hummel Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 68 Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 68 Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 68 Hummelin lämmin fleecehaalari on valmistettu ihanan pehmeästä polyesteristä, ja siinä on miellyttävä puuvillavuori. Haalarissa on resorit hihan- ja lahkeensuissa sekä kauluksesta toiseen reiteen ulottuva vetoketju. Selkäpuolella on suurikokoinen logokuviointi. (1)
      Hummel Jamie Fleecehaalari, Majolica Blue, 68
      • 05700495848655
      1
      53.80 EUR
    • Hummel Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154204012.jpg
      Hummel Hummel Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 74 Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 74 Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 74 Hummelin lämmin fleecehaalari on valmistettu ihanan pehmeästä polyesteristä, ja siinä on miellyttävä puuvillavuori. Haalarissa on resorit hihan- ja lahkeensuissa sekä kauluksesta toiseen reiteen ulottuva vetoketju. Selkäpuolella on suurikokoinen logokuviointi. (1)
      Hummel Jamie Fleecehaalari, Heather Rose, 74
      • 05700495848570
      1
      53.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • adidas (adidas)
      • Bergans (bergans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Graffiti (graffiti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Name it (name_it)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Chérie (petite_che_rie)
      • Skip Hop (skip_hop)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • L (l)
    • Malli (group):
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
    • Täytteen materiaali (ta_ytteen_materiaali):
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi