x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mikk-Line Lasten ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137614388.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 74 Duvet Haalari, Dusty Quail 74 Duvet Haalari, Dusty Quail 74 Mikk-Linen kevyesti topattu haalari on valmistettu vettähylkivästä ja tuulenpitävästä sekä hyvin hengittävästä materiaalista. Haalarin takapuoli on vahvistettu, ja pitkä vetoketju helpottaa pukemista ja riisumista. (1)
      Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 74
      • 05709581313879
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 92
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137614388.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 92 Duvet Haalari, Dusty Quail 92 Duvet Haalari, Dusty Quail 92 Mikk-Linen kevyesti topattu haalari on valmistettu vettähylkivästä ja tuulenpitävästä sekä hyvin hengittävästä materiaalista. Haalarin takapuoli on vahvistettu, ja pitkä vetoketju helpottaa pukemista ja riisumista. (1)
      Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 92
      • 05709581313909
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141981.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 74 Haalari, Blue Ice Purple 74 Haalari, Blue Ice Purple 74 Suloinen ja mukava vauvahaalari Mikk-Line-tuotemerkiltä! Haalari on veden- ja tuulenpitävä sekä hyvin hengittävä. Teipattujen saumojensa sekä kangasvahvikkeidensa ansiosta se on kestävä ja käytännöllinen valinta viileiden säiden ulkohetkiin. Haalarissa on lisäksi irrotettava huppu, heijastinyksityiskohtia sekä kaksinkertaiset YKK-vetoketjut. - Vesipilariarvo: 8000 mm. - Hengittävyys: 5000 g/m²/24 h. - Kaksi vetoketjua. Materiaali: Nylon. Sisävuori: Fleece. Väri: Sininen, violetti. (1)
      Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 74
      • 05709581880593
      1
      deal
      53.90 EUR
    • Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 92
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124146475.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 92 Haalari, Blue Ice Purple 92 Haalari, Blue Ice Purple 92 Tyylikäs ja mukava Mikk-Line Haalari on veden- ja tuulenpitävä sekä hyvin hengittävä. Teipattujen saumojensa sekä kangasvahvikkeidensa ansiosta se on kestävä ja käytännöllinen valinta viileiden säiden ulkohetkiin. Haalarissa on lisäksi irrotettava huppu, heijastinyksityiskohtia sekä YKK-vetoketju. - Vesipilariarvo: 8000 mm. - Hengittävyys: 5000 g/m²/24 h. Materiaali: Nylon. Sisävuori: Fleece. Väri: Sininen, violetti. (1)
      Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 92
      • 05709581881583
      1
      deal
      53.90 EUR
    • Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 110
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124146475.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 110 Haalari, Blue Ice Purple 110 Haalari, Blue Ice Purple 110 Tyylikäs ja mukava Mikk-Line Haalari on veden- ja tuulenpitävä sekä hyvin hengittävä. Teipattujen saumojensa sekä kangasvahvikkeidensa ansiosta se on kestävä ja käytännöllinen valinta viileiden säiden ulkohetkiin. Haalarissa on lisäksi irrotettava huppu, heijastinyksityiskohtia sekä YKK-vetoketju. - Vesipilariarvo: 8000 mm. - Hengittävyys: 5000 g/m²/24 h. Materiaali: Nylon. Sisävuori: Fleece. Väri: Sininen, violetti. (1)
      Mikk-Line Haalari, Blue Ice Purple 110
      • 05709581881613
      1
      deal
      53.90 EUR
    • Mikk-Line Haalari, Delft Blue 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124146494.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Haalari, Delft Blue 80 Haalari, Delft Blue 80 Haalari, Delft Blue 80 Suloinen ja mukava vauvahaalari Mikk-Line-tuotemerkiltä! Haalari on veden- ja tuulenpitävä sekä hyvin hengittävä. Teipattujen saumojensa sekä kangasvahvikkeidensa ansiosta se on kestävä ja käytännöllinen valinta viileiden säiden ulkohetkiin. Haalarissa on lisäksi irrotettava huppu, heijastinyksityiskohtia sekä kaksinkertaiset YKK-vetoketjut. - Vesipilariarvo: 8000 mm. - Hengittävyys: 5000 g/m²/24 h. - Kaksi vetoketjua. Materiaali: Nylon. Sisävuori: Fleece. Väri: Sininen. (1)
      Mikk-Line Haalari, Delft Blue 80
      • 05709581880241
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Mikk-Line Vauvahaalari, Very Grape 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124142379.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Vauvahaalari, Very Grape 80 Vauvahaalari, Very Grape 80 Vauvahaalari, Very Grape 80 Tyylikäs ja mukava Mikk-Line haalari, joka on valmistettu tuulen- ja vedenpitävästä materiaalista. Perheen pienimmille suunnattu haalari hengittää. Haalarissa on teipatut saumat sekä kangasvahvikkeet, joten haalari sopii mainiosti syksyn ja talven ulkoleikkeihin. Haalarissa on myös irrotettava huppu, heijastimet sekä kaksoisnapitus YKK-vetoketjulla. - Vesipilariarvo 5000 mm. - Sisävuori fleeceä. - Kaksoisnapitus. Materiaali: 100 % polyesteriä. Väri: Violetti, harmaa. (1)
      Mikk-Line Vauvahaalari, Very Grape 80
      • 05709581872420
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Mikk-Line Haalari, Very Grape 104
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141941.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Haalari, Very Grape 104 Haalari, Very Grape 104 Haalari, Very Grape 104 Upea Mikk-Line-haalari, joka on valmistettu hengittävästä sekä tuulen- ja vedenkestävästä materiaalista. Haalarissa on teipatut saumat, kangasvahvikkeet sekä pitkä vetoketju, joka helpottaa haalarin pukemista ja riisumista. Haalarin hihansuissa, housunlahkeissa sekä hupussa on joustava resori. Haalarin sisällä puolestaan on ihanan pehmeä fleecevuori, joka pitää lapsesi lämpimänä kylmimpinäkin syys- ja talvipäivinä. - Vesipilariarvo 5000 mm. - Sisävuori fleeceä. - Resorit hupussa, hihansuissa ... (1)
      Mikk-Line Haalari, Very Grape 104
      • 05709581872468
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Mikk-Line Kevythaalari, Polignac Rose 92
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124148937.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Kevythaalari, Polignac Rose 92 Kevythaalari, Polignac Rose 92 Kevythaalari, Polignac Rose 92 Tikattu Mikk-Line-haalari pitää lapsen kuivana ja lämpimänä. Haalari on sekä veden- että tuulenpitävä. Sen etupuolella on pitkä vetoketju, minkä lisäksi pääntiessä sekä hihan- ja lahkeensuissa on joustavat resorit. Materiaali: 100 % polyesteriä. Pesuohje: Konepesu 40°C. Vältä huuhteluainetta, jotta vaate säilyisi käyttökelpoisena pitempään. (1)
      Mikk-Line Kevythaalari, Polignac Rose 92
      • 05709581995747
      1
      deal
      27.90 EUR
    • Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137614388.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 80 Duvet Haalari, Dusty Quail 80 Duvet Haalari, Dusty Quail 80 Mikk-Linen kevyesti topattu haalari on valmistettu vettähylkivästä ja tuulenpitävästä sekä hyvin hengittävästä materiaalista. Haalarin takapuoli on vahvistettu, ja pitkä vetoketju helpottaa pukemista ja riisumista. (1)
      Mikk-Line Duvet Haalari, Dusty Quail 80
      • 05709581313886
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Mikk-Line Haalari, Delft Blue 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124146494.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Haalari, Delft Blue 74 Haalari, Delft Blue 74 Haalari, Delft Blue 74 Suloinen ja mukava vauvahaalari Mikk-Line-tuotemerkiltä! Haalari on veden- ja tuulenpitävä sekä hyvin hengittävä. Teipattujen saumojensa sekä kangasvahvikkeidensa ansiosta se on kestävä ja käytännöllinen valinta viileiden säiden ulkohetkiin. Haalarissa on lisäksi irrotettava huppu, heijastinyksityiskohtia sekä kaksinkertaiset YKK-vetoketjut. - Vesipilariarvo: 8000 mm. - Hengittävyys: 5000 g/m²/24 h. - Kaksi vetoketjua. Materiaali: Nylon. Sisävuori: Fleece. Väri: Sininen. (1)
      Mikk-Line Haalari, Delft Blue 74
      • 05709581880234
      1
      deal
      53.90 EUR
    • Mikk-Line Haalari, Very Grape 98
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141941.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Haalari, Very Grape 98 Haalari, Very Grape 98 Haalari, Very Grape 98 Upea Mikk-Line-haalari, joka on valmistettu hengittävästä sekä tuulen- ja vedenkestävästä materiaalista. Haalarissa on teipatut saumat, kangasvahvikkeet sekä pitkä vetoketju, joka helpottaa haalarin pukemista ja riisumista. Haalarin hihansuissa, housunlahkeissa sekä hupussa on joustava resori. Haalarin sisällä puolestaan on ihanan pehmeä fleecevuori, joka pitää lapsesi lämpimänä kylmimpinäkin syys- ja talvipäivinä. - Vesipilariarvo 5000 mm. - Sisävuori fleeceä. - Resorit hupussa, hihansuissa ... (1)
      Mikk-Line Haalari, Very Grape 98
      • 05709581872451
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Mikk-Line Vauvahaalari, Very Grape 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124142379.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/86229025.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Vauvahaalari, Very Grape 74 Vauvahaalari, Very Grape 74 Vauvahaalari, Very Grape 74 Tyylikäs ja mukava Mikk-Line haalari, joka on valmistettu tuulen- ja vedenpitävästä materiaalista. Perheen pienimmille suunnattu haalari hengittää. Haalarissa on teipatut saumat sekä kangasvahvikkeet, joten haalari sopii mainiosti syksyn ja talven ulkoleikkeihin. Haalarissa on myös irrotettava huppu, heijastimet sekä kaksoisnapitus YKK-vetoketjulla. - Vesipilariarvo 5000 mm. - Sisävuori fleeceä. - Kaksoisnapitus. Materiaali: 100 % polyesteriä. Väri: Violetti, harmaa. (1)
      Mikk-Line Vauvahaalari, Very Grape 74
      • 05709581872413
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Mikk-Line Vauvahaalari, Hawaiian Blue 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141944.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Vauvahaalari, Hawaiian Blue 74 Vauvahaalari, Hawaiian Blue 74 Vauvahaalari, Hawaiian Blue 74 Tyylikäs ja mukava Mikk-Line-haalari, joka on valmistettu tuulen- ja vedenpitävästä materiaalista. Perheen pienimmille suunnattu haalari hengittää hyvin. Haalarissa on teipatut saumat sekä kangasvahvikkeet, joten haalari sopii mainiosti syksyn ja talven ulkoleikkeihin. Haalarissa on myös irrotettava huppu, heijastimet sekä kaksoisnapitus YKK-vetoketjulla. - Vesipilariarvo 5000 mm. - Sisävuori fleeceä. - Kaksoisnapitus. Materiaali: 100 % polyesteriä. Väri: Sininen, harmaa. (1)
      Mikk-Line Vauvahaalari, Hawaiian Blue 74
      • 05709581872291
      1
      deal
      53.90 EUR
    • Mikk-Line Haalari, Violet 92
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141975.jpg
      Mikk-Line Mikk-Line Haalari, Violet 92 Haalari, Violet 92 Haalari, Violet 92 Tyylikäs ja mukava Mikk-Line Haalari on veden- ja tuulenpitävä sekä hyvin hengittävä. Teipattujen saumojensa sekä kangasvahvikkeidensa ansiosta se on kestävä ja käytännöllinen valinta viileiden säiden ulkohetkiin. Haalarissa on lisäksi irrotettava huppu, heijastinyksityiskohtia sekä YKK-vetoketju. - Vesipilariarvo: 8000 mm. - Hengittävyys: 5000 g/m²/24 h. Materiaali: Nylon. Sisävuori: Fleece. Väri: Vaaleanpunainen (1)
      Mikk-Line Haalari, Violet 92
      • 05709581881675
      1
      deal
      53.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Lego Wear DEFAULT
        • lego_wear
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Molo DEFAULT
        • molo
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Bergans (bergans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Graffiti (graffiti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Kanz (kanz)
      • Lindberg (lindberg)
      • Little (little)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minymo® (minymo_)
      • Name it (name_it)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Cherie (petite_cherie)
      • Racoon (racoon)
      • Smafolk (smafolk)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Urberg (urberg)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • ZigZag (zigzag)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Bergans Ruffen (bergans_ruffen)
      • Bergans Snötind (bergans_sno_tind)
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kajo (color_kids_kajo)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Color Kids Rhafter (color_kids_rhafter)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Lynge (didriksons_lynge)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Didriksons Tysse (didriksons_tysse)
      • Lego Wear Jaxon (lego_wear_jaxon)
      • Lego Wear Johan (lego_wear_johan)
      • Molo Polaris (molo_polaris)
      • Molo Polly (molo_polly)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Kapelli (reima_kiddo_kapelli)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Kuiskaus (reima_kuiskaus)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Lumikko (reima_lumikko)
      • Reima Luosto (reima_luosto)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Mynte (reima_mynte)
      • Reima Nuorgam (reima_nuorgam)
      • Reima Nuvvus (reima_nuvvus)
      • Reima Oulu (reima_oulu)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Ruis (reima_ruis)
      • Reima Saana (reima_saana)
      • Reima Snowy (reima_snowy)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
      • Reima Tour (reima_tour)
      • Reima Traffic (reima_traffic)
      • Reima Vuoret (reima_vuoret)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 105 € (price_65_110)
      • 105 € - 130 € (price_110_130)
      • ≥ 130 € (price_130)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi