x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mini A Ture Ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 98
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163759893.jpg
      Mini A Ture Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 98 Wanni Haalarit, Blue Nights, 98 Wanni Haalarit, Blue Nights, 98 Mini A Turen klassinen Wanni haalari on täydellinen yhdistelmä käytännöllisyyttä ja tyylikkyyttä. Haalarissa on Thermolite-vuori ja ja lisäksi vielä fleecevuori rintakehän ja selän kohdalla. Huppu on helppo irrottaa ja asettaa takaisin neppareiden avulla, ja sen kokoa voi säätää kuminauhan avulla. Haalarissa on useita heijastimia, kiristysnauha vyötäröllä, kumilenkit lahkeissa ja kiinnitys hihansuissa Mini A Turen Cesar-hanksoille. - Vesipilararvo 10 000 mm (5 pesun jälkeen) - Hengittävyys 80... (1)
      Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 98
      • 05712691544293
      1
      159.90 EUR
    • Mini A Ture Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 140
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124140955.jpg
      Mini A Ture Mini A Ture Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 140 Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 140 Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 140 Mini A Turen tyylikäs haalari sopii erinomaisesti talvikauden ulkoasuksi. Kestävästä materiaalista valmistetussa haalarissa on Thermolitevuori ja fleecepäällinen selässä ja rinnassa. Irrotettava, suippomainen huppu on helppo ja nopea kiinnittää neppareilla, ja hupunsuun voi säätää sopivaksi nyörillä. Kaiken lisäksi hihoihin voi kiinnittää Mini A Turen Cesar-käsineet! Haalarissa on näkyviä heijastimia, teipatut saumat, lumilukot ja kumiset jalkalenkit. Irrotettava turkisreunus on SAGA Furs -se... (1)
      Mini A Ture Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 140
      • 05712691322990
      1
      159.90 EUR
    • Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 104
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163759893.jpg
      Mini A Ture Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 104 Wanni Haalarit, Blue Nights, 104 Wanni Haalarit, Blue Nights, 104 Mini A Turen klassinen Wanni haalari on täydellinen yhdistelmä käytännöllisyyttä ja tyylikkyyttä. Haalarissa on Thermolite-vuori ja ja lisäksi vielä fleecevuori rintakehän ja selän kohdalla. Huppu on helppo irrottaa ja asettaa takaisin neppareiden avulla, ja sen kokoa voi säätää kuminauhan avulla. Haalarissa on useita heijastimia, kiristysnauha vyötäröllä, kumilenkit lahkeissa ja kiinnitys hihansuissa Mini A Turen Cesar-hanksoille. - Vesipilararvo 10 000 mm (5 pesun jälkeen) - Hengittävyys 80... (1)
      Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 104
      • 05712691544309
      1
      159.90 EUR
    • Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 116
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163759893.jpg
      Mini A Ture Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 116 Wanni Haalarit, Blue Nights, 116 Wanni Haalarit, Blue Nights, 116 Mini A Turen klassinen Wanni haalari on täydellinen yhdistelmä käytännöllisyyttä ja tyylikkyyttä. Haalarissa on Thermolite-vuori ja ja lisäksi vielä fleecevuori rintakehän ja selän kohdalla. Huppu on helppo irrottaa ja asettaa takaisin neppareiden avulla, ja sen kokoa voi säätää kuminauhan avulla. Haalarissa on useita heijastimia, kiristysnauha vyötäröllä, kumilenkit lahkeissa ja kiinnitys hihansuissa Mini A Turen Cesar-hanksoille. - Vesipilararvo 10 000 mm (5 pesun jälkeen) - Hengittävyys 80... (1)
      Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 116
      • 05712691544323
      1
      159.90 EUR
    • Mini A Ture Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 134
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124140955.jpg
      Mini A Ture Mini A Ture Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 134 Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 134 Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 134 Mini A Turen tyylikäs haalari sopii erinomaisesti talvikauden ulkoasuksi. Kestävästä materiaalista valmistetussa haalarissa on Thermolitevuori ja fleecepäällinen selässä ja rinnassa. Irrotettava, suippomainen huppu on helppo ja nopea kiinnittää neppareilla, ja hupunsuun voi säätää sopivaksi nyörillä. Kaiken lisäksi hihoihin voi kiinnittää Mini A Turen Cesar-käsineet! Haalarissa on näkyviä heijastimia, teipatut saumat, lumilukot ja kumiset jalkalenkit. Irrotettava turkisreunus on SAGA Furs -se... (1)
      Mini A Ture Wanni Haalari, Orchid Haze Purple 134
      • 05712691322983
      1
      159.90 EUR
    • Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 110
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163759893.jpg
      Mini A Ture Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 110 Wanni Haalarit, Blue Nights, 110 Wanni Haalarit, Blue Nights, 110 Mini A Turen klassinen Wanni haalari on täydellinen yhdistelmä käytännöllisyyttä ja tyylikkyyttä. Haalarissa on Thermolite-vuori ja ja lisäksi vielä fleecevuori rintakehän ja selän kohdalla. Huppu on helppo irrottaa ja asettaa takaisin neppareiden avulla, ja sen kokoa voi säätää kuminauhan avulla. Haalarissa on useita heijastimia, kiristysnauha vyötäröllä, kumilenkit lahkeissa ja kiinnitys hihansuissa Mini A Turen Cesar-hanksoille. - Vesipilararvo 10 000 mm (5 pesun jälkeen) - Hengittävyys 80... (1)
      Mini A Ture Wanni Haalarit, Blue Nights, 110
      • 05712691544316
      1
      159.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Lego Wear DEFAULT
        • lego_wear
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Bergans (bergans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Ebbe (ebbe)
      • Graffiti (graffiti)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minymo (minymo)
      • Name it (name_it)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Chérie (petite_che_rie)
      • Puma (puma)
      • Roxy (roxy)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Tretorn (tretorn)
      • ZigZag (zigzag)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 50 (50)
      • 50/56 (50_56)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 98/104 (98_104)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
    • Malli (group):
      • Bergans Ruffen (bergans_ruffen)
      • Bergans Snötind (bergans_sno_tind)
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Lynge (didriksons_lynge)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Didriksons Tysse (didriksons_tysse)
      • Lego Wear Johan (lego_wear_johan)
      • Molo Polaris (molo_polaris)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Kapelli (reima_kiddo_kapelli)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Kuiskaus (reima_kuiskaus)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Lumikko (reima_lumikko)
      • Reima Luosto (reima_luosto)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Maunu (reima_maunu)
      • Reima Mynte (reima_mynte)
      • Reima Nuvvus (reima_nuvvus)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Ruis (reima_ruis)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
      • Reima Vuoret (reima_vuoret)
    • Hinta (price):
      • < 75 € (budget)
      • 75 € - 100 € (price_2)
      • 100 € - 130 € (price_3)
      • ≥ 130 € (price_4)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Toppapuku (toppapuku)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Vauvat (vauvat)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Softshell (softshell)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Täytteen materiaali (ta_ytteen_materiaali):
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi