x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Petite Cherie Lasten ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Petite Cherie Geneve Toppahaalari, Black 62
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146473385.jpg
      Petite Cherie Petite Cherie Geneve Toppahaalari, Black 62 Geneve Toppahaalari, Black 62 Geneve Toppahaalari, Black 62 Petite Chérie Atelierin kiiltävä toppahaalari vangitsee katseen! Topatussa haalarissa on pehmeä fleecevuori sekä resorit hihan- ja lahkeensuissa hyvän istuvuuden takaamiseksi. Haalari suljetaan vetoketjulla, ja sen vyötäröllä on irrotettava vyö. Hupussa on tekoturkisreunus, joka myös on irrotettava. (1)
      Petite Cherie Geneve Toppahaalari, Black 62
      1
      deal
      30.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Lego Wear DEFAULT
        • lego_wear
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Molo DEFAULT
        • molo
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Bergans (bergans)
      • Burton (burton)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Ebbe (ebbe)
      • Graffiti (graffiti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Cherie (petite_cherie)
      • Petite Chérie (petite_che_rie)
      • Racoon (racoon)
      • Roxy (roxy)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Tenson (tenson)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Tretorn (tretorn)
      • Urberg (urberg)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • ZigZag (zigzag)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Bergans Ruffen (bergans_ruffen)
      • Bergans Snötind (bergans_sno_tind)
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Lynge (didriksons_lynge)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Didriksons Tysse (didriksons_tysse)
      • Lego Wear Jakob (lego_wear_jakob)
      • Lego Wear Johan (lego_wear_johan)
      • Molo Polaris (molo_polaris)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Kapelli (reima_kiddo_kapelli)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Kuiskaus (reima_kuiskaus)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Lumikko (reima_lumikko)
      • Reima Luosto (reima_luosto)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Maunu (reima_maunu)
      • Reima Mynte (reima_mynte)
      • Reima Nuorgam (reima_nuorgam)
      • Reima Nuvvus (reima_nuvvus)
      • Reima Oulu (reima_oulu)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Ruis (reima_ruis)
      • Reima Saana (reima_saana)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
      • Reima Traffic (reima_traffic)
      • Reima Vuoret (reima_vuoret)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 80 € (price_55_80)
      • 80 € - 105 € (price_80_110)
      • ≥ 105 € (price_110)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Toppahousut (toppahousut)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi