x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ticket to heaven Lasten ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Ticket to heaven Haalari, Four Leaf Clover 62
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124171383.jpg
      Ticket to heaven Ticket to heaven Haalari, Four Leaf Clover 62 Haalari, Four Leaf Clover 62 Haalari, Four Leaf Clover 62 Tyylikäs ja kestävä haalari Ticket To Heaven -tuotemerkiltä! Haalari on valmistettu tuulen- ja vedenpitävästä materiaalista ja siinä on hitsatut saumat. Haalarissa on kaksinkertaiset vetoketjut, miellyttävä vuori, korkea kaulus, irrotettava huppu sekä jalkalenkit, joiden ansiosta lahkeet pysyvät napakasti paikoillaan. Haalarissa on lisäksi säädettävät hihansuut sekä resori selässä. - Vesipilariarvo: 8000 mm. - Hengittävyys: 8000 g/m²/24h. - Irrotettava huppu. - Säädettävät hihansuut. - Jalkal... (4)
      Ticket to heaven Haalari, Four Leaf Clover 62
      • 04050744849980
      1
      deal
      53.90 EUR
    • Ticket to heaven Baggie Haalari, Winter White 62
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142189727.jpg
      Ticket to heaven Ticket to heaven Baggie Haalari, Winter White 62 Baggie Haalari, Winter White 62 Baggie Haalari, Winter White 62 Ticket to Heavenin talvihaalari on valmistettu korkealuokkaisesta teknisestä materiaalista, joka on erityisen kestävä. Haalarissa on irrotettava huppu ja YKK-vetokejtu. Myös sen istuvuus ja liikkuvuus on erinomainen, ja se pitää hyvin lämpöä. Sen teipatut saumat pitävät sekä tuulen että veden loitolla. Materiaali: 100 % polyesteri. Pesuohje: Konepesu 40°. Väri: Sininen/valkoinen. (1)
      Ticket to heaven Baggie Haalari, Winter White 62
      • 04050744845760
      1
      deal
      63.90 EUR
    • Ticket to heaven Baggie Haalari, Winter White 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142189727.jpg
      Ticket to heaven Ticket to heaven Baggie Haalari, Winter White 68 Baggie Haalari, Winter White 68 Baggie Haalari, Winter White 68 Ticket to Heavenin talvihaalari on valmistettu korkealuokkaisesta teknisestä materiaalista, joka on erityisen kestävä. Haalarissa on irrotettava huppu ja YKK-vetokejtu. Myös sen istuvuus ja liikkuvuus on erinomainen, ja se pitää hyvin lämpöä. Sen teipatut saumat pitävät sekä tuulen että veden loitolla. Materiaali: 100 % polyesteri. Pesuohje: Konepesu 40°. Väri: Sininen/valkoinen. (1)
      Ticket to heaven Baggie Haalari, Winter White 68
      • 04050744845777
      1
      deal
      63.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Lego Wear DEFAULT
        • lego_wear
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Molo DEFAULT
        • molo
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Bergans (bergans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Graffiti (graffiti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Kanz (kanz)
      • Lindberg (lindberg)
      • Little (little)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minymo® (minymo_)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Cherie (petite_cherie)
      • Smafolk (smafolk)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Urberg (urberg)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • ZigZag (zigzag)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Bergans Ruffen (bergans_ruffen)
      • Bergans Snötind (bergans_sno_tind)
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kajo (color_kids_kajo)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Color Kids Rhafter (color_kids_rhafter)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Lynge (didriksons_lynge)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Didriksons Tysse (didriksons_tysse)
      • Lego Wear Jaxon (lego_wear_jaxon)
      • Lego Wear Johan (lego_wear_johan)
      • Molo Polaris (molo_polaris)
      • Molo Polly (molo_polly)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Kapelli (reima_kiddo_kapelli)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Kuiskaus (reima_kuiskaus)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Lumikko (reima_lumikko)
      • Reima Luosto (reima_luosto)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Mynte (reima_mynte)
      • Reima Nuorgam (reima_nuorgam)
      • Reima Nuvvus (reima_nuvvus)
      • Reima Oulu (reima_oulu)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Ruis (reima_ruis)
      • Reima Saana (reima_saana)
      • Reima Snowy (reima_snowy)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
      • Reima Tour (reima_tour)
      • Reima Traffic (reima_traffic)
      • Reima Vuoret (reima_vuoret)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 110 € (price_65_110)
      • 110 € - 135 € (price_110_140)
      • ≥ 135 € (price_140)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi