x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vossatassar Lasten ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Vossatassar Uffe Haalari, Dark Blue 100
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125474097.jpg
      Vossatassar Vossatassar Uffe Haalari, Dark Blue 100 Uffe Haalari, Dark Blue 100 Uffe Haalari, Dark Blue 100 Uffe on lystikäs talvihaalari, jossa on lämmin vuori. Haalarin yläosa on valmistettu polyesteristä ja alaosa kestävästä polyamidista. Yläosassa on lisäksi fleecevuori. Haalarin kangas on vedenpitävää, vettähylkivää ja ympäristöystävällistä. Haalarissa on teipatut saumat, kestävät heijastinnauhat, irrotettava huppu ja vyötäröresori. Kestävät, silikoniset jalkalenkit pitävät lahkeet napakasti paikoillaan vauhdikkaissakin ulkoleikeissä. (1)
      Vossatassar Uffe Haalari, Dark Blue 100
      • 07048652250568
      1
      deal
      73.90 EUR
    • Vossatassar Uffe Haalari, Purple 100
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125474305.jpg
      Vossatassar Vossatassar Uffe Haalari, Purple 100 Uffe Haalari, Purple 100 Uffe Haalari, Purple 100 Uffe on lystikäs talvihaalari, jossa on lämmin vuori. Haalarin yläosa on valmistettu polyesteristä ja alaosa kestävästä polyamidista. Yläosassa on lisäksi fleecevuori. Haalarin kangas on vedenpitävää, vettähylkivää ja ympäristöystävällistä. Haalarissa on teipatut saumat, kestävät heijastinnauhat, irrotettava huppu ja vyötäröresori. Kestävät, silikoniset jalkalenkit pitävät lahkeet napakasti paikoillaan vauhdikkaissakin ulkoleikeissä. (1)
      Vossatassar Uffe Haalari, Purple 100
      • 07048652250605
      1
      deal
      73.90 EUR
    • Vossatassar Uffe Haalari, Purple 90
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125474305.jpg
      Vossatassar Vossatassar Uffe Haalari, Purple 90 Uffe Haalari, Purple 90 Uffe Haalari, Purple 90 Uffe on lystikäs talvihaalari, jossa on lämmin vuori. Haalarin yläosa on valmistettu polyesteristä ja alaosa kestävästä polyamidista. Yläosassa on lisäksi fleecevuori. Haalarin kangas on vedenpitävää, vettähylkivää ja ympäristöystävällistä. Haalarissa on teipatut saumat, kestävät heijastinnauhat, irrotettava huppu ja vyötäröresori. Kestävät, silikoniset jalkalenkit pitävät lahkeet napakasti paikoillaan vauhdikkaissakin ulkoleikeissä. (1)
      Vossatassar Uffe Haalari, Purple 90
      • 07048652250599
      1
      deal
      73.90 EUR
    • Vossatassar Uffe Haalari, Purple 110
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125474305.jpg
      Vossatassar Vossatassar Uffe Haalari, Purple 110 Uffe Haalari, Purple 110 Uffe Haalari, Purple 110 Uffe on lystikäs talvihaalari, jossa on lämmin vuori. Haalarin yläosa on valmistettu polyesteristä ja alaosa kestävästä polyamidista. Yläosassa on lisäksi fleecevuori. Haalarin kangas on vedenpitävää, vettähylkivää ja ympäristöystävällistä. Haalarissa on teipatut saumat, kestävät heijastinnauhat, irrotettava huppu ja vyötäröresori. Kestävät, silikoniset jalkalenkit pitävät lahkeet napakasti paikoillaan vauhdikkaissakin ulkoleikeissä. (1)
      Vossatassar Uffe Haalari, Purple 110
      • 07048652250612
      1
      deal
      73.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Lego Wear DEFAULT
        • lego_wear
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Molo DEFAULT
        • molo
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Bergans (bergans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Graffiti (graffiti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Kanz (kanz)
      • Lindberg (lindberg)
      • Little (little)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minymo® (minymo_)
      • Mountain Horse (mountain_horse)
      • Name it (name_it)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Cherie (petite_cherie)
      • Racoon (racoon)
      • Smafolk (smafolk)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Urberg (urberg)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • ZigZag (zigzag)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Bergans Ruffen (bergans_ruffen)
      • Bergans Snötind (bergans_sno_tind)
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kajo (color_kids_kajo)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Color Kids Rhafter (color_kids_rhafter)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Lynge (didriksons_lynge)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Didriksons Tysse (didriksons_tysse)
      • Lego Wear Jaxon (lego_wear_jaxon)
      • Lego Wear Johan (lego_wear_johan)
      • Molo Polaris (molo_polaris)
      • Molo Polly (molo_polly)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Kuiskaus (reima_kuiskaus)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Lumikko (reima_lumikko)
      • Reima Luosto (reima_luosto)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Mynte (reima_mynte)
      • Reima Nuorgam (reima_nuorgam)
      • Reima Nuvvus (reima_nuvvus)
      • Reima Oulu (reima_oulu)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Ruis (reima_ruis)
      • Reima Saana (reima_saana)
      • Reima Snowy (reima_snowy)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
      • Reima Tour (reima_tour)
      • Reima Traffic (reima_traffic)
      • Reima Vuoret (reima_vuoret)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 105 € (price_65_110)
      • 105 € - 130 € (price_110_130)
      • ≥ 130 € (price_130)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Sadeasu (sadeasu)
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi