x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Wheat Lasten ulkohaalarit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Wheat Harley Haalari, Paisley koko 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134512670.jpg
      Wheat Wheat Harley Haalari, Paisley koko 74 Harley Haalari, Paisley koko 74 Harley Haalari, Paisley koko 74 Wheatin lämpimässä tikkihaalarissa on joustavat hihan- ja lahkeensuut sekä pitkä vetoketju rinnan päällä. Huppu suojaa lapsen päätä kylmältä viimalta. (1)
      Wheat Harley Haalari, Paisley koko 74
      • 05713154665531
      1
      deal
      41.90 EUR
    • Wheat Harley Haalari, Dark Blue 62
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141020.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134307093.jpg
      Wheat Wheat Harley Haalari, Dark Blue 62 Harley Haalari, Dark Blue 62 Harley Haalari, Dark Blue 62 Wheatin tikatussa Harley-termohaalarissa on huppu sekä joustavat resorit hihan- ja lahkeensuissa. Selässä on muotoa antava rypytys. Tämä tyylikäs haalari päällä olet valmiina syksyn viileisiin päiviin! (1)
      Wheat Harley Haalari, Dark Blue 62
      • 05713154272586
      1
      deal
      35.90 EUR
    • Wheat Harley Haalari, Paisley koko 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134512670.jpg
      Wheat Wheat Harley Haalari, Paisley koko 80 Harley Haalari, Paisley koko 80 Harley Haalari, Paisley koko 80 Wheatin lämpimässä tikkihaalarissa on joustavat hihan- ja lahkeensuut sekä pitkä vetoketju rinnan päällä. Huppu suojaa lapsen päätä kylmältä viimalta. (1)
      Wheat Harley Haalari, Paisley koko 80
      • 05713154665548
      1
      deal
      41.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Lego Wear DEFAULT
        • lego_wear
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Molo DEFAULT
        • molo
      • Color Kids DEFAULT
        • color_kids
      • Välikausihaalarit DEFAULT
        • va_likausihaalari
      • Toppahaalarit DEFAULT
        • toppahaalari
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Reima (reima)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Color Kids (color_kids)
      • Molo (molo)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Bergans (bergans)
      • CeLaVi (celavi)
      • Columbia (columbia)
      • Graffiti (graffiti)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Kanz (kanz)
      • Lindberg (lindberg)
      • Little (little)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minymo® (minymo_)
      • Name it (name_it)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Petite Cherie (petite_cherie)
      • Racoon (racoon)
      • Smafolk (smafolk)
      • STACCATO (staccato)
      • Steiff (steiff)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Urberg (urberg)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • ZigZag (zigzag)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Malli (group):
      • Bergans Ruffen (bergans_ruffen)
      • Bergans Snötind (bergans_sno_tind)
      • Color Kids Dolpa (color_kids_dolpa)
      • Color Kids Kajo (color_kids_kajo)
      • Color Kids Kazor (color_kids_kazor)
      • Color Kids Rhafter (color_kids_rhafter)
      • Didriksons Coverman (didriksons_coverman)
      • Didriksons Lynge (didriksons_lynge)
      • Didriksons Sogne (didriksons_sogne)
      • Didriksons Tysse (didriksons_tysse)
      • Lego Wear Jaxon (lego_wear_jaxon)
      • Lego Wear Johan (lego_wear_johan)
      • Molo Polaris (molo_polaris)
      • Molo Polly (molo_polly)
      • Molo Pyxis (molo_pyxis)
      • Reima Copenhagen (reima_copenhagen)
      • Reima Gotland (reima_gotland)
      • Reima Kiddo Kapelli (reima_kiddo_kapelli)
      • Reima Kiddo Snowy (reima_kiddo_snowy)
      • Reima Kuiskaus (reima_kuiskaus)
      • Reima Lappi (reima_lappi)
      • Reima Louna (reima_louna)
      • Reima Lumikko (reima_lumikko)
      • Reima Luosto (reima_luosto)
      • Reima Marte (reima_marte)
      • Reima Mynte (reima_mynte)
      • Reima Nuorgam (reima_nuorgam)
      • Reima Nuvvus (reima_nuvvus)
      • Reima Oulu (reima_oulu)
      • Reima Puhuri (reima_puhuri)
      • Reima Ruis (reima_ruis)
      • Reima Saana (reima_saana)
      • Reima Snowy (reima_snowy)
      • Reima Stavanger (reima_stavanger)
      • Reima Tour (reima_tour)
      • Reima Traffic (reima_traffic)
      • Reima Vuoret (reima_vuoret)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 110 € (price_65_110)
      • 110 € - 130 € (price_110_130)
      • ≥ 130 € (price_130)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Fleecehaalari (fleecehaalari)
      • Toppahaalari (toppahaalari)
      • Välikausihaalari (va_likausihaalari)
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 10 (10)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Vesipilari (mm) (vesipilari):
      • 8000 mm (vesipilari_8000.0)
      • 10000 mm (vesipilari_10000.0)
      • 15000 mm (vesipilari_15000.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Pintamateriaali (pintamateriaali):
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuulen kestävä (tuulen_kesta_via_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Teipatut saumat (teipatut_saumat):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi