x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Craft Squad Solid Short Pants Sininen 146-152 cm Poika

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Craft Squad Solid Short Pants Sininen 146-152 cm Poika
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Craft Squad Solid Short Pants Sininen 146-152 cm Poika
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Craft Squad Solid Short Pants Sininen 146-152 cm Poika
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156039317.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233981756.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124100429.jpg?ts=1
Craft Craft Squad Solid Short Pants Sininen 146-152 cm Poika Squad Solid Short Pants Sininen 146-152 cm Poika Squad Solid Short Pants Sininen 146-152 cm Poika (1)
  • 07318572757127
1
  • Koko
    • Vaatteen koko: 152
  • Yleiset ominaisuudet
    • Vaatteen tyyppi: Shortsit
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
    • Kuvio: Printti
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Valkoinen, Sininen
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Lapset
  • 18.48 18.48 EUR 1
    1
    • Goalinn.com/fi Goalinn.com/fi
      18.48, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Neomondo Dagali Zip Off Pants, nuorten softshellhousut, Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153989542.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153989543.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137484328.jpg?ts=1
      Neomondo Neomondo Dagali Zip Off Pants, nuorten softshellhousut, Sininen Dagali Zip Off Pants, nuorten softshellhousut, Sininen Dagali Zip Off Pants, nuorten softshellhousut, Sininen Kevyet ja monipuoliset softshellhousut tuulta ja vettä hylkivää materiaalia. Lahkeissa fiksut vetoketjut, joilla housuista saa shortsit. Neomondo Dagali Zip sopii vaellus- ja arkikäyttöön. Joustava tarranauhallinen vyötärö takaa hyvän istuvuuden ja mukavuuden. Tuotetiedot: - Istuvuus: Normaali - Vedenpitävä/vettä hylkivä: Vettä hylkivä - Tuulenpitävä/tuulta hylkivä: Tuulta hylkivä - Hengittävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: - Tasku(t): Kaksi etutaskua, yksi vetoketjullinen reisitasku - Joustava vyötärö ja säädettävä tarranauha - Tarranauhat lahkeissa (1)
      Neomondo Dagali Zip Off Pants, nuorten softshellhousut, Sininen
      • 07312850036867
      1
    • ZigZag Balto Toppahousut, Asphalt 98-104
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149051832.jpg?ts=1
      ZigZag ZigZag Balto Toppahousut, Asphalt 98-104 Balto Toppahousut, Asphalt 98-104 Balto Toppahousut, Asphalt 98-104 ZigZagin toppahousut ovat tuulen- ja vedenpitävät. Housuissa on teipatut saumat ja irrotettavat olkaimet. Housut on kuvioitu leopardikuviolla ja lahkeissa on vahvikkeet ja heijastavia yksityiskohtia. Lämpimät toppahousut niin rinteeseen kuin pulkkamäkeenkin! (1)
      ZigZag Balto Toppahousut, Asphalt 98-104
      • 05714201716015
      1
    • Didriksons Idre Toppahousut, Chili Red 90
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148186085.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145670531.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154974663.jpg?ts=1
      Didriksons Didriksons Idre Toppahousut, Chili Red 90 Idre Toppahousut, Chili Red 90 Idre Toppahousut, Chili Red 90 Didriksonsin Idre-toppahousut ovat sekä tuulen- että vedenkestävät. Teipatut saumat ja polyamidimateriaali tekevät housuista erinomaisen kestävät ulkoleikkeihin. Housut on lisäksi varusteltu vettä hylkivällä materiaalilla, joka ei sisällä PFC-tä. Säädettävät henkselit ja käytännöllinen napitus vyötäröllä helpottavat pukemista ja riisumista. Lisäksi korkea vyötärö takaa mukavan tyköistuvuuden. Jalkalenkit lahkeensuissa pitävät housut paikallaan leikin tiimellyksessä. Housut on varusteltu heijastimilla, joten lapsesi näkyy selkeästi liikenteessä pimeälläkin. Lisäksi housuissa on Extended size -toiminto, jonka ansiosta lahkeita voi pidentää sisäsaumoista. Niinpä housut kasvavat lapsesi mukana jopa yhden kokoluokan verran. Housujen vuorikankaan värjäämisessä on hyödynnetty solution dye -tekniikkaa, joka säästää vettä, energiaa ja kemikaaleja. (1)
      Didriksons Idre Toppahousut, Chili Red 90
      • 07332627810797
      1
    • Didriksons Idre Toppahousut, North Sea 90
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145661743.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145675427.jpg?ts=1
      Didriksons Didriksons Idre Toppahousut, North Sea 90 Idre Toppahousut, North Sea 90 Idre Toppahousut, North Sea 90 Didriksonsin Idre-toppahousut ovat sekä tuulen- että vedenkestävät. Teipatut saumat ja polyamidimateriaali tekevät housuista erinomaisen kestävät ulkoleikkeihin. Housut on lisäksi varusteltu vettä hylkivällä materiaalilla, joka ei sisällä PFC-tä. Säädettävät henkselit ja käytännöllinen napitus vyötäröllä helpottavat pukemista ja riisumista. Lisäksi korkea vyötärö takaa mukavan tyköistuvuuden. Jalkalenkit lahkeensuissa pitävät housut paikallaan leikin tiimellyksessä. Housut on varusteltu heijastimilla, joten lapsesi näkyy selkeästi liikenteessä pimeälläkin. Lisäksi housuissa on Extended size -toiminto, jonka ansiosta lahkeita voi pidentää sisäsaumoista. Niinpä housut kasvavat lapsesi mukana jopa yhden kokoluokan verran. Housujen vuorikankaan värjäämisessä on hyödynnetty solution dye -tekniikkaa, joka säästää vettä, energiaa ja kemikaaleja. (1)
      Didriksons Idre Toppahousut, North Sea 90
      • 07332627811008
      1
    • min
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 17.48
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 18.48
    • info@vertaa.fi