x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Reima Seahorse Housut, White 164

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Reima Seahorse Housut, White 164
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Reima Seahorse Housut, White 164
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Reima Seahorse Housut, White 164
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/130575688.jpg?ts=1
Reima Reima Seahorse Housut, White 164 Seahorse Housut, White 164 Seahorse Housut, White 164 Reiman Seahorse UV-housujen aurinkosuoja on 50+. Housut kuivuvat nopeasti ja ovat helppohoitoiset, eli täydellinen vaatekappale kesälomaan! Likaa ja vettä hylkivä materiaali on helppo pitää puhtaana, ja housuja voi käyttää sekä rannalla, kaupungilla ja vaikkapa koulussa. Säädettävä vyötärö takaa parhaan istuvuuden, ja housuissa on myös tasku edessä. Housut tukevat kestävää kehitystä käyttämällä Bluesign-hyväksyttyä materiaalia. Materiaali: 100 % polyesteria. Öko-Tex Standard 100 -sertifioitu. Pesuohje: 40 °C. (1)
  • 06416134778878
1
  • Koko
    • Vaatteen koko: 164
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 32.80 32.80 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Reiman Seahorse UV-housujen aurinkosuoja on 50+. Housut kuivuvat nopeasti ja ovat helppohoitoiset, eli täydellinen vaatekappale kesälomaa...32.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Isbjörn of Sweden Isbjörn Trapper Ulkoiluhousut, Graphite, 98-103
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255783933.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151264629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221711801.jpg?ts=1
      Isbjörn of Sweden Isbjörn of Sweden Isbjörn Trapper Ulkoiluhousut, Graphite, 98-103 Isbjörn Trapper Ulkoiluhousut, Graphite, 98-103 Isbjörn Trapper Ulkoiluhousut, Graphite, 98-103 Isbjörn-merkin kestävät Trapper-ulkoiluhousut sopivat kaikenlaisiin ulkoaktiviteetteihin. Housuissa on lisäkestävyyttä tuovat polvivahvikkeet sekä irrotettavat lahkeet, joiden avulla muunnat ne polvipituisiksi shortseiksi. - Hyvin istuva muotoilu - Kestävä ja joustava valmistusmateriaali - Kuivuvat nopeasti - Polvivahvikkeet - Sopivat vaellukseen ja muuhun ulkoiluun (1)
      Isbjörn of Sweden Isbjörn Trapper Ulkoiluhousut, Graphite, 98-103
      • 07332786019246
      2
    • CeLaVi Kevyttoppapuku, Elm Green, 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152102166.jpg?ts=1
      CeLaVi CeLaVi Kevyttoppapuku, Elm Green, 80 Kevyttoppapuku, Elm Green, 80 Kevyttoppapuku, Elm Green, 80 CeLaVi-tuotemerkin kevyttoppapuku on nappivalinta kevään ja syksyn viileisiin päiviin. Polvien sekä takamuksen kohdalla on vettä ja likaa hylkivät nailonvahvikkeet. Takissa on myös säädettävä vyötärö, minkä lisäksi puvussa on useita näkyviä heijastinyksityiskohtia. Joustavat hihan- ja lahkeensuut varmistavat, että puku istuu mukavasti lapsen ylle. (1)
      CeLaVi Kevyttoppapuku, Elm Green, 80
      • 05714625085742
      1
    • Didriksons Midjeman Kurahousut, Black, 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152233475.jpg?ts=1
      Didriksons Didriksons Midjeman Kurahousut, Black, 80 Midjeman Kurahousut, Black, 80 Midjeman Kurahousut, Black, 80 Didriksonsin täysin tuulen- ja vedenpitävät kurahousut ovat täydelliset sadepäiviin! Neljään suuntaan joustavasta Galon®-materiaalista valmistetuissa housuissa on pehmeä trikoovuori ja tiiviiksi hitsatut saumat. Vyötärö on joustava ja sitä saa säädettyä kiristysnyörin avulla sopivaksi. Lahkeensuita saa säädettyä neppareilla. - Tuulen- ja vedenpitävät. - Vesipilariarvo 8 000 mm. (1)
      Didriksons Midjeman Kurahousut, Black, 80
      • 07332627857488
      1
    • Neomondo Cavan Softshell Pant, nuorten softshellhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161231531.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161231532.jpg?ts=1
      Neomondo Neomondo Cavan Softshell Pant, nuorten softshellhousut Cavan Softshell Pant, nuorten softshellhousut Cavan Softshell Pant, nuorten softshellhousut Neomondo Cavan Softshell on kestävä vaihtoehto aktiiviulkoiluun. Polvien ja takamuksen joustomateriaali tarjoaa liikkumiseen mukavuutta. Hyvä valinta aktiivipäiviin. Tuotetiedot: - Materiaali: Polyamidi 94 %, elastaani 6 % - Vedenpitävä / Vettä hylkivä: Kevyesti vettä hylkivä - Tuulenpitävä / Tuulta hylkivä: Kevyesti tuulta hylkivä - Hengittävä: Kyllä - Hyvä kosteudensiirto: Kyllä - Bluesign®-ympäristömerkki: Kyllä Muut yksityiskohdat: - Tasku(t): Kolme vetoketjutaskua - Kiristykset vyötäröllä, hihansuissa ja lahkeissa - Joustokangas polvissa ja takamuksessa (1)
      Neomondo Cavan Softshell Pant, nuorten softshellhousut
      • 07312850055080
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 30.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 27.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 32.80
    • info@vertaa.fi