x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fjällräven Kids Greenland Winter Jacket

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fjällräven Kids Greenland Winter Jacket
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fjällräven Kids Greenland Winter Jacket
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fjällräven Kids Greenland Winter Jacket
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127155230.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/126768618.jpg?ts=1
Fjällräven Fjällräven Kids Greenland Winter Jacket Kids Greenland Winter Jacket Kids Greenland Winter Jacket Klassinen talvitakki lapsille. Kulutusta kestävä ja lämmin kaikenlaisiin leikkeihin ja seikkailuihin ulkona. (1)
  • 07323450464943
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Takin tyyli: Talvitakki
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt, Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi
  • 196.90 196.90 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      Klassinen talvitakki lapsille. Kulutusta kestävä ja lämmin kaikenlaisiin leikkeihin ja seikkailuihin ulkona.196.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas Tiro 21 Track Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202848985.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200838415.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200838417.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Tiro 21 Track Jacket Tiro 21 Track Jacket Tiro 21 Track Jacket Koodi gm7311 - Koko M (147-152 cm). (1)
      Adidas Tiro 21 Track Jacket
      • 04064044327680
      2
    • Mango Talvitakki 'AMERICA3'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235195285.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235736068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235736067.jpg?ts=1
      Mango Mango Talvitakki 'AMERICA3' Talvitakki 'AMERICA3' Talvitakki 'AMERICA3' Takin tyyppi: Toppatakki; Vuori: Lämmin vuori; Kuvio: Yksivärinen; Design: Huppu pystykauluksella, Vetoketju, Joustava vyötärö/sauma, Sivuttaiset upotutetut taskut; Sulkemistapa: Vetoketju; Ekstrat: Sileä kangas, Samansävyiset saumat; Malli: Normaali malli (1)
      Mango Talvitakki 'AMERICA3'
      • 08445661472339
      1
    • Reima - Vantti Soft Shell Jacket Grey Pink - 140 cm - Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235841415.jpg?ts=1
      Reima Reima - Vantti Soft Shell Jacket Grey Pink - 140 cm - Pink - Vantti Soft Shell Jacket Grey Pink - 140 cm - Pink - Vantti Soft Shell Jacket Grey Pink - 140 cm - Pink Reiman veden- ja tuulenpitävä softshell-materiaali kestää sadekuurot ja syysmyrskyt. Sisäpuolen pehmeä fleece tuntuu ihanalta iholla ja lämmittää viileinä päivinä. Softshell-takki on monen lapsen lempiulkovaate, koska se on mukava, kevyt ja joustava päällä. Tarjoamme tähän klassikkoon aina uusia värejä ja kuoseja, joista jokaisen on helppo valita oma suosikki. Materiaali: Päällinen: 92% polyesteri 8% elastaani; Tausta: 100% polyesteri, polyuretaani kalvo Pesuohje: Pestävä erillään nurin käännet (1)
      Reima - Vantti Soft Shell Jacket Grey Pink - 140 cm - Pink
      • 06438429767954
      3
    • Helly Hansen Shelter Jacket 2.0, lasten kuoritakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235280293.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234913246.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Shelter Jacket 2.0, lasten kuoritakki Shelter Jacket 2.0, lasten kuoritakki Shelter Jacket 2.0, lasten kuoritakki Helly Hansen K Shelter Jacket -takissa on kevyt vuori, joka pitää olosi kuivana ja lämpimänä kaikissa sääolosuhteissa, kun taas kauluksessa oleva harjattu trikoo ehkäisee leuan hankaantumisen. Takissa on 360 astetta heijastavat yksityiskohdat turvallisuuden vuoksi. Lisäksi huppu on neonvärinen, mikä parantaa näkyvyyttä. Hengittävät ominaisuudet tarjoavat huippumukavuutta intensiivisessä liikunnassa, koska kosteus ei kerry sisälle. Tuotetiedot: - Teknologia(t): Helly Tech® Performance, DWR® M... (1)
      Helly Hansen Shelter Jacket 2.0, lasten kuoritakki
      • 07040057925393
      1
    • Väri (va_ri):
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 196.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 198.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 196.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 196.90
    • info@vertaa.fi