x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Vaude Grody Poncho Lapset, punainen 2022 146-152 Lastentakit

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Vaude Grody Poncho Lapset, punainen 2022 146-152 Lastentakit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Vaude Grody Poncho Lapset, punainen 2022 146-152 Lastentakit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Vaude Grody Poncho Lapset, punainen 2022 146-152 Lastentakit
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358474.jpg
Vaude Vaude Grody Poncho Lapset, punainen 2022 146-152 Lastentakit Grody Poncho Lapset, punainen 2022 146-152 Lastentakit Grody Poncho Lapset, punainen 2022 146-152 Lastentakit Keskeiset tiedot: Tyyppi: Sadeviitta; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Ominaisuudet: Toiminto: vedenkestävä, tuulenpitävä; Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Materiaali: Tekninen materiaali: Eco Finish Equipment; Erikoisominaisuudet: PFC-vapaa pinnoite (Durable Water Repellent); Takaosa: Schoolbag & backpack suitable due to additional width in the back; Sivuosa: molemmissa sivuissa käsiaukot; Ominaisuudet: Turvavarusteet: heijastavia elementtejä; Muut tiedot: Paino: 250 g; Materiaal... (1)
  • 04052285455767
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt, Lapset
    • Urheilu: Pyöräily
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen
    • Materiaalit: Muovi, Polyamidi
  • Koko
    • Vaatteen koko: 152
    • Sadetakin tyyppi: Poncho sadetakki
  • 44.85 44.85 EUR 1
    1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.509909201684977 (614)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Sadeviitta; Kausi: kokovuotiseen käyttöön; Ominaisuudet: Toiminto: vedenkestävä, tuulenpitävä; Keskeiset tiedot...44.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Lil ' Atelier Kids Välikausitakki 'Ladry'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219972127.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216437770.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216437774.jpg
      Lil ' Atelier Kids Lil ' Atelier Kids Välikausitakki 'Ladry' Välikausitakki 'Ladry' Välikausitakki 'Ladry' Takin tyyppi: Sadetakki; Vuori: Vuoraamaton; Kiinnitystapa: Painonappi; Kuvio: Kukallinen; Design: Irrotettava huppu, Pystykaulus, Sivuttaiset upotutetut taskut, Pidennetty selkäosa, Raglanhiha; Ekstrat: Sileä kangas, All-over-kuvio; Malli: Normaali malli (1)
      Lil ' Atelier Kids Välikausitakki 'Ladry'
      • 05715214478242
      1
    • CMP Ulkoilutakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222395143.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225379485.jpg
      CMP CMP Ulkoilutakki Ulkoilutakki Ulkoilutakki Huppu: Hupulla; Kuvio: Yksivärinen; Design: Tikattu sauma/reuna, Suora sauma, Tarrakiinnitys; Vuori: Kevyt vuori; Kiinnitystapa: Vetoketju; Yksityiskohta: Ylös asti sulkeutuva, Säädettävä hihansuu; Ekstrat: Mesh-vuori, Samansävyiset saumat, Sileä kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Regular Fit; Malli: Normaali malli (1)
      CMP Ulkoilutakki
      • 08056381630826
      1
    • Columbia Ulkoilutakki 'Timber Turner '
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168621620.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167521943.jpg
      Columbia Columbia Ulkoilutakki 'Timber Turner ' Ulkoilutakki 'Timber Turner ' Ulkoilutakki 'Timber Turner ' Huppu: Hupulla, Lipallinen huppu; Vuori: Lämmin vuori; Kuvio: Logoprintti; Design: Vetoketju, Vuorellinen huppu, Suora sauma; Yksityiskohta: Säädettävä hihansuu, Ylös asti sulkeutuva, Sisätaskut, Hihansuu peukalolenkillä; Ekstrat: Sileä kangas, Samansävyiset saumat; Malli: Normaali malli (1)
      Columbia Ulkoilutakki 'Timber Turner '
      • 00193855426368
      1
    • Reima - Reimatec Muutun Shell Jacket Jam Red - 128 cm (7-8 Years) - Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200174765.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221719797.jpg
      Reima Reima - Reimatec Muutun Shell Jacket Jam Red - 128 cm (7-8 Years) - Red - Reimatec Muutun Shell Jacket Jam Red - 128 cm (7-8 Years) - Red - Reimatec Muutun Shell Jacket Jam Red - 128 cm (7-8 Years) - Red Reima - Shell Jackets - Red Reimatec Muutun shell jacket by Reima. The jacket has a shaped cut. Sealed seams. Detachable hood. Zip closure at the front. Two front pockets. Adjustable cuffs. Reflective details for visibility. Fluorocarbon-free water- and dirt-repellent BIONIC-FINISH®ECO. Made with recycled materials. Martindale-tested as abrasion-resistant up to 25,000 cycles. (1)
      Reima - Reimatec Muutun Shell Jacket Jam Red - 128 cm (7-8 Years) - Red
      • 06438429637165
      1
    • Väri (va_ri):
      • Keltainen (keltainen)
      • Punainen (punainen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 128 (128)
      • 152 (152)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 44.85
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 39.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.85
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 44.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 43.10
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.10
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.10
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.10
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.10
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.10
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 37.15
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 37.15
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 37.15
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 43.10
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 41.91
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 43.10
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 44.85
    • info@vertaa.fi