x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    CMP Lasten urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • CMP Bermuda 3t51145 Shorts Musta 3 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/266421331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182539723.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227714284.jpg?ts=1
      CMP CMP Bermuda 3t51145 Shorts Musta 3 Years Poika Bermuda 3t51145 Shorts Musta 3 Years Poika Bermuda 3t51145 Shorts Musta 3 Years Poika (1)
      CMP Bermuda 3t51145 Shorts Musta 3 Years Poika
      • 08058329540273
      1
      30.89 EUR
    • CMP 3t51644 Zip Off Pants Musta 12 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255801773.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223157484.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225374783.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258762898.jpg?ts=1
      CMP CMP 3t51644 Zip Off Pants Musta 12 Years Poika 3t51644 Zip Off Pants Musta 12 Years Poika 3t51644 Zip Off Pants Musta 12 Years Poika (1)
      CMP 3t51644 Zip Off Pants Musta 12 Years Poika
      • 08059342117831
      1
      39.89 EUR
    • CMP Bermuda 3t51844 Shorts Vihreä 4 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182539476.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186023667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186023670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220725758.jpg?ts=1
      CMP CMP Bermuda 3t51844 Shorts Vihreä 4 Years Poika Bermuda 3t51844 Shorts Vihreä 4 Years Poika Bermuda 3t51844 Shorts Vihreä 4 Years Poika (1)
      CMP Bermuda 3t51844 Shorts Vihreä 4 Years Poika
      • 08057153153468
      1
      22.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Billieblush (billieblush)
      • CeLaVi (celavi)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Endura (endura)
      • Farg & form (farg_form)
      • FILA (fila)
      • Fixoni (fixoni)
      • FOX (fox)
      • Garcia (garcia)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Joma (joma)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Mumin (mumin)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Vossatassar (vossatassar)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Juoksu (juoksu)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Fitness (fitness)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Lahkeiden pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Spandex (spandex)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi