x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kappa Lasten urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Kappa Mestre 3/4 Pants Musta 14 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225528525.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236630576.jpg?ts=1
      Kappa Kappa Mestre 3/4 Pants Musta 14 Years Poika Mestre 3/4 Pants Musta 14 Years Poika Mestre 3/4 Pants Musta 14 Years Poika (1)
      Kappa Mestre 3/4 Pants Musta 14 Years Poika
      • 08051129530178
      1
      25.89 EUR
    • Kappa Tarente Long Pants Musta 14 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225529443.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236630585.jpg?ts=1
      Kappa Kappa Tarente Long Pants Musta 14 Years Poika Tarente Long Pants Musta 14 Years Poika Tarente Long Pants Musta 14 Years Poika (1)
      Kappa Tarente Long Pants Musta 14 Years Poika
      • 08051129528830
      1
      28.89 EUR
    • Kappa Tarente Long Pants Sininen 10 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225529402.jpg?ts=1
      Kappa Kappa Tarente Long Pants Sininen 10 Years Poika Tarente Long Pants Sininen 10 Years Poika Tarente Long Pants Sininen 10 Years Poika (1)
      Kappa Tarente Long Pants Sininen 10 Years Poika
      • 08051129528656
      1
      28.89 EUR
    • Kappa Mestre 3/4 Pants Sininen 14 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225533286.jpg?ts=1
      Kappa Kappa Mestre 3/4 Pants Sininen 14 Years Poika Mestre 3/4 Pants Sininen 14 Years Poika Mestre 3/4 Pants Sininen 14 Years Poika (1)
      Kappa Mestre 3/4 Pants Sininen 14 Years Poika
      • 08051129530031
      1
      25.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Billieblush (billieblush)
      • CeLaVi (celavi)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Endura (endura)
      • Farg & form (farg_form)
      • FILA (fila)
      • Fixoni (fixoni)
      • FOX (fox)
      • Garcia (garcia)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Joma (joma)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Mumin (mumin)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Vossatassar (vossatassar)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Juoksu (juoksu)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Fitness (fitness)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Lahkeiden pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Spandex (spandex)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi