x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kempa Lasten urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Kempa Core 2.0 Short Pants Harmaa S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108821266.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230462881.jpg?ts=1
      Kempa Kempa Core 2.0 Short Pants Harmaa S Mies Core 2.0 Short Pants Harmaa S Mies Core 2.0 Short Pants Harmaa S Mies (1)
      Kempa Core 2.0 Short Pants Harmaa S Mies
      • 04051309649526
      1
      25.48 EUR
    • Kempa Core 2.0 Short Pants Musta XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108744137.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237263541.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237263540.jpg?ts=1
      Kempa Kempa Core 2.0 Short Pants Musta XL Mies Core 2.0 Short Pants Musta XL Mies Core 2.0 Short Pants Musta XL Mies (1)
      Kempa Core 2.0 Short Pants Musta XL Mies
      • 04051309649427
      1
      23.48 EUR
    • Kempa Core 2.0 Short Pants Musta 116 cm Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200203302.jpg?ts=1
      Kempa Kempa Core 2.0 Short Pants Musta 116 cm Poika Core 2.0 Short Pants Musta 116 cm Poika Core 2.0 Short Pants Musta 116 cm Poika (1)
      Kempa Core 2.0 Short Pants Musta 116 cm Poika
      • 04051309666349
      1
      29.48 EUR
    • Kempa Classic Short Pants Musta XS-S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235734365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225508705.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120282528.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120282529.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118107541.jpg?ts=1
      Kempa Kempa Classic Short Pants Musta XS-S Mies Classic Short Pants Musta XS-S Mies Classic Short Pants Musta XS-S Mies (1)
      Kempa Classic Short Pants Musta XS-S Mies
      • 04051309519065
      • 04051309519041
      • 04051309519058
      • 04051309519089
      1
      19.48 EUR
    • Kempa Attitude Junior Short Tight Valkoinen,Musta 164 cm Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248477760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230437967.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139784904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139784819.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116102879.jpg?ts=1
      Kempa Kempa Attitude Junior Short Tight Valkoinen,Musta 164 cm Poika Attitude Junior Short Tight Valkoinen,Musta 164 cm Poika Attitude Junior Short Tight Valkoinen,Musta 164 cm Poika (1)
      Kempa Attitude Junior Short Tight Valkoinen,Musta 164 cm Poika
      • 04051309469148
      • 04051309468905
      • 04051309469032
      • 04051309469254
      1
      23.48 EUR
    • Kempa Core 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225503513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169211999.jpg?ts=1
      Kempa Kempa Core 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika Core 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika Core 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika (1)
      Kempa Core 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika
      • 04051309649380
      • 04051309649496
      1
      20.48 EUR
    • Kempa Emotion 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225508396.jpg?ts=1
      Kempa Kempa Emotion 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika Emotion 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika Emotion 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika (1)
      Kempa Emotion 2.0 Short Pants Harmaa 164 cm Poika
      • 04051309755852
      1
      22.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Billieblush (billieblush)
      • CeLaVi (celavi)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Endura (endura)
      • Farg & form (farg_form)
      • FILA (fila)
      • Fixoni (fixoni)
      • FOX (fox)
      • Garcia (garcia)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Joma (joma)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Mumin (mumin)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Vossatassar (vossatassar)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Juoksu (juoksu)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Fitness (fitness)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Lahkeiden pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Spandex (spandex)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi