x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roxy Lasten urheiluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Roxy Sporty Spi Pants Sininen 10 Years Tyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257080373.jpg?ts=1
      Roxy Roxy Sporty Spi Pants Sininen 10 Years Tyttö Sporty Spi Pants Sininen 10 Years Tyttö Sporty Spi Pants Sininen 10 Years Tyttö (1)
      Roxy Sporty Spi Pants Sininen 10 Years Tyttö
      • 03613377614571
      1
      29.48 EUR
    • Roxy Wildest Dreams Pants Sininen 10 Years Tyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234459106.jpg?ts=1
      Roxy Roxy Wildest Dreams Pants Sininen 10 Years Tyttö Wildest Dreams Pants Sininen 10 Years Tyttö Wildest Dreams Pants Sininen 10 Years Tyttö (1)
      Roxy Wildest Dreams Pants Sininen 10 Years Tyttö
      • 03613377635026
      1
      26.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Kari Traa DEFAULT
        • kari_traa
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Puma (puma)
      • Billieblush (billieblush)
      • CeLaVi (celavi)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Endura (endura)
      • Farg & form (farg_form)
      • FILA (fila)
      • Fixoni (fixoni)
      • FOX (fox)
      • Garcia (garcia)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Joma (joma)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minions (minions)
      • Minymo (minymo)
      • Mumin (mumin)
      • Muumi (muumi)
      • Name it (name_it)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiny Treasures (tiny_treasures)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Vossatassar (vossatassar)
    • Hinta (price):
      • < 24 € (budget)
      • 24 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Tytöt (tyto_t)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Urheilu (urheilu):
      • Juoksu (juoksu)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Fitness (fitness)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Lahkeiden pituus (lahkeen_pituus):
      • Pitkä (pitka_)
      • Lyhyt (lyhyt)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Spandex (spandex)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi