x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Britax Laukku Tavarakoriin Go

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Britax Laukku Tavarakoriin Go
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Britax Laukku Tavarakoriin Go
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Britax Laukku Tavarakoriin Go
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150524070.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150103016.jpg?ts=1
Britax Britax Laukku Tavarakoriin Go Laukku Tavarakoriin Go Laukku Tavarakoriin Go Britax Laukku Tavarakoriin Go on käytännöllinen, laajentuva laukku, joka on fiksu säilytysratkaisu Britax Go tai Go Next vaunujen tavarakoriin. Laukun ollessa suljettuna siihen mahtuu 15 litraa ja laajennettuna 45 litraa. Laukku on helppo kantaa mukana ja sen voi säätää juuri sinulle sopivaksi säädettävien olkaremmien avulla. Laukussa on hyvä sisätasku verkkomateriaalista, jossa voi säilyttää pienempiä tavaroita. Optimaalinen laukku Britax Go ja Britax Go Nest -vaunuihin. Maksimikuormitus Bri... (1)
  • 04000984109658
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 56.90 56.90 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Britax Laukku Tavarakoriin Go on käytännöllinen, laajentuva laukku, joka on fiksu säilytysratkaisu Britax Go tai Go Next vaunujen tavarak...56.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • X-Lander Yhdistelmävaunut X-Move Evening Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231949355.jpg?ts=1
      X-Lander X-Lander Yhdistelmävaunut X-Move Evening Grey Yhdistelmävaunut X-Move Evening Grey Yhdistelmävaunut X-Move Evening Grey Tuotetiedot: Voidaan käyttää syntymästä 15 kg:n painoon asti Istuimen voi asentaa molempiin suuntiin Suurennettava aurinkokatos LED-valaistus 5-pistevaljaat Kevyt alumiinirunko Hupussa ja jalkasuojassa on ilmaa läpäisevä verkkokangas Irrotettava pehmuste Vaahtomuovipatja Helppo lukitusjärjestelmä Easy Lock Käytännölliset taskut Mitat ja paino: Mitat koottuna (pituus x leveys x korkeus): 96-109 x 61 x 94-102 cm Mitat kokoontaitettuna (pituus x leveys x korkeus): 85 x 61 x 41 cm Työntöaisan kor... (1)
      X-Lander Yhdistelmävaunut X-Move Evening Grey
      1
    • ANEX Lastenrattaat Air-Z Storm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228639326.jpg?ts=1
      ANEX ANEX Lastenrattaat Air-Z Storm Lastenrattaat Air-Z Storm Lastenrattaat Air-Z Storm Air-Z:n ominaisuudet sopivat täydellisesti useimpiin reissuihin. Rattaita voidaan käyttää syntymästä alkaen aina 22 kg:n painoon asti. Rattaiden 6 kg:n painon ja kompaktin koon ansiosta voit pakata nämä rattaat kätevästi mukaan matkalle. Kun taitat vaunut kokoon, voit kuljettaa niitä kahvasta. Vettä hylkivä pintakäsittely estää vesipisaroita tunkeutumasta kankaaseen ja UV 50+ -teknologia estää 98 % auringonsäteistä. Lisäksi kangas on helppo irrottaa puhdistusta varten, jotta Air-Z:si pysyy up... (1)
      ANEX Lastenrattaat Air-Z Storm
      1
    • ANEX Lastenrattaat Air-Z Space
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228639308.jpg?ts=1
      ANEX ANEX Lastenrattaat Air-Z Space Lastenrattaat Air-Z Space Lastenrattaat Air-Z Space Air-Z:n ominaisuudet sopivat täydellisesti useimpiin reissuihin. Rattaita voidaan käyttää syntymästä alkaen aina 22 kg:n painoon asti. Rattaiden 6 kg:n painon ja kompaktin koon ansiosta voit pakata nämä rattaat kätevästi mukaan matkalle. Kun taitat vaunut kokoon, voit kuljettaa niitä kahvasta. Vettä hylkivä pintakäsittely estää vesipisaroita tunkeutumasta kankaaseen ja UV 50+ -teknologia estää 98 % auringonsäteistä. Lisäksi kangas on helppo irrottaa puhdistusta varten, jotta Air-Z:si pysyy up... (1)
      ANEX Lastenrattaat Air-Z Space
      1
    • ABC Design Yhdistelmävaunut Salsa 4 Air - Home Set punos Fashion Edition Collection 2022
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231949680.jpg?ts=1
      ABC Design ABC Design Yhdistelmävaunut Salsa 4 Air - Home Set punos Fashion Edition Collection 2022 Yhdistelmävaunut Salsa 4 Air - Home Set punos Fashion Edition Collection 2022 Yhdistelmävaunut Salsa 4 Air - Home Set punos Fashion Edition Collection 2022 Trendikäs. Rohkea. Ainutlaatuinen. Kuin tehty catwalkille. Tehokas Print s, rajoitettu Design s ja muodikas luonne edustavat vahvaa yksilöllisyyttä. Fashion -painos tarjoaa näyttäviä värejä, omaperäisiä korostuksia, kontrasteja ja valikoituja yksityiskohtia, jotka tekevät siitä erityisen näköisen! Salsa 4 Air -lastenrattaissa on paitsi tyylikäs Design muotoilu, myös monia ominaisuuksia, jotka helpottavat dynaamisen vanhemman elämää. Maksimaalinen joustavuus ja mukavuus: sovita uudet yhdistelm... (1)
      ABC Design Yhdistelmävaunut Salsa 4 Air - Home Set punos Fashion Edition Collection 2022
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 52.65
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 52.65
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 52.65
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 52.65
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 52.65
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 52.65
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 56.90
    • info@vertaa.fi