x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dooky lastenvaunut ja rattaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Dooky Makuupussi Large 6-36 kk Matrix Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171286652.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167996676.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165858684.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165858687.jpg
      Dooky Dooky Makuupussi Large 6-36 kk Matrix Black Makuupussi Large 6-36 kk Matrix Black Makuupussi Large 6-36 kk Matrix Black Dookyn makuupussissa on heijastava kuvio. (1)
      Dooky Makuupussi Large 6-36 kk Matrix Black
      • 05038278002988
      2
      deal
      79.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Britax DEFAULT
        • britax
      • Hauck DEFAULT
        • hauck
      • Juoksurattaat DEFAULT
        • juoksurattaat
      • Matkarattaat DEFAULT
        • matkarattaat
        • sateenvarjorattaat
      • Stokke DEFAULT
        • stokke
      • Bugaboo DEFAULT
        • bugaboo
    • Merkki (brand):
      • Britax (britax)
      • Hauck (hauck)
      • Cybex (cybex)
      • Stokke (stokke)
      • Quinny (quinny)
      • ABC Design (abc_design)
      • ANEX (anex)
      • Baby Monsters (baby_monsters)
      • Baby Rocker (baby_rocker)
      • Babygo (babygo)
      • BabyJogger (babyjogger)
      • BabyMoov (babymoov)
      • BabyTrold (babytrold)
      • BABYZEN (babyzen)
      • Baninni (baninni)
      • Basson Baby (basson_baby)
      • Bayer (bayer)
      • Bebe Confort (bebe_confort)
      • Beemoo (beemoo)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bugaboo (bugaboo)
      • Bumbleride (bumbleride)
      • Bumprider (bumprider)
      • CAVOE (cavoe)
      • CB-X (cb_x)
      • Chic 4 Baby (chic_4_baby)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • CONTOURS (contours)
      • Crescent (crescent)
      • Dooky (dooky)
      • Doona (doona)
      • Easywalker (easywalker)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Fill (fill)
      • Fillikid (fillikid)
      • Gb GOLD (gb_gold)
      • Graco (graco)
      • Hartan (hartan)
      • Jane (jane)
      • Joie (joie)
      • Joolz (joolz)
      • Junama (junama)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Klippan (klippan)
      • Knorr-Baby (knorr_baby)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • LECLERC (leclerc)
      • Lionelo (lionelo)
      • Maclaren (maclaren)
      • Mamas&papas (mamas_papas)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Micralite (micralite)
      • Moon (moon)
      • Mountain Buggy (mountain_buggy)
      • Mutsy (mutsy)
      • Nord (nord)
      • Nordic Crown (nordic_crown)
      • Nuna (nuna)
      • On24 (on24)
      • ORA (ora)
      • Osann (osann)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Petex (petex)
      • Petite Chérie (petite_che_rie)
      • Phil & Teds (phil_teds)
      • Red castle (red_castle)
      • Renolux (renolux)
      • Safety 1st (safety_1st)
      • Seed (seed)
      • Silver cross (silver_cross)
      • Tako (tako)
      • Tex (tex)
      • TFK (tfk)
      • Thule (thule)
      • Trille (trille)
      • Trottine (trottine)
      • UPPAbaby (uppababy)
      • VidaXL (vidaxl)
    • Hinta (price):
      • < 245 € (budget)
      • 245 € - 450 € (price_2)
      • 450 € - 790 € (price_3)
      • ≥ 790 € (price_4)
    • Vaunujen tyyppi (vaunujen_tyyppi):
      • Yhdistelmävaunut (yhdistelma_vaunut)
      • Sisarusrattaat (sisarusrattaat)
      • Juoksurattaat (juoksurattaat)
      • Travel System -vaunut (travel_system_vaunut)
      • Matkarattaat (matkarattaat)
      • Lastenrattaat (lastenrattaat)
      • Lastenvaunut (lastenvaunut)
      • Runko (runko)
      • Sateenvarjorattaat (sateenvarjorattaat)
    • Ominaisuudet (lastentarvikkeen_toiminto):
      • Säädettävä aisa (sa_a_detta_va_aisa)
      • Turvakaukalo (turvakaukalolla)
      • Irroitettava kuomu (irroitettava_kuomu)
      • Irroitettavat pyörät (irroitettavat_pyo_ra_t)
      • Käännettävä aisa (ka_a_nnetta_va_aisa)
      • Käännettävä istuin (ka_a_nnetta_va_istuin)
      • Lukittavat pyörät (lukittavat_pyo_ra_t)
      • Makuuasento (makuuasento)
      • Säädettävä istuin (sa_a_detta_va_istuin)
      • Säädettävä jalaktuki (sa_a_detta_va_jalaktuki)
      • Säädettävä selkänoja (sa_a_detta_va_selka_noja)
    • Istuinten määrä (istuimia):
      • 1 (istuimia_1.0)
      • 2 (istuimia_2.0)
      • 3 (istuimia_3.0)
    • Etupyörien määrä (etupyo_ria_):
      • 1 (etupyo_ria__1.0)
      • 2 (etupyo_ria__2.0)
      • 4 (etupyo_ria__4.0)
    • Paino (kg) (paino):
      • < 7.2 kg (paino_1)
      • 7.2 kg - 9.3 kg (paino_2)
      • 9.3 kg - 12 kg (paino_3)
      • ≥ 12 kg (paino_4)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 47 cm (leveys_1)
      • 47 cm - 54 cm (leveys_2)
      • 54 cm - 61 cm (leveys_3)
      • ≥ 61 cm (leveys_4)
    • Malli (group):
      • ABC Design Zoom (abc_design_zoom)
      • Britax B-Agile Double (britax_b_agile_double)
      • Britax Go Next (britax_go_next)
      • Bugaboo Bee 5 (bugaboo_bee_5)
      • Chicco Lite Way (chicco_lite_way)
      • Graco Evo (graco_evo)
      • Hauck Malibu (hauck_malibu)
      • Hauck Shopper (hauck_shopper)
      • Hauck Sport (hauck_sport)
      • Maclaren Quest (maclaren_quest)
      • Maclaren Techno (maclaren_techno)
      • Maxi-Cosi CabrioFix (maxi_cosi_cabriofix)
      • Maxi-Cosi Oria (maxi_cosi_oria)
      • Mutsy Evo (mutsy_evo)
      • Quinny Zapp (quinny_zapp)
    • Pyörien tyyppi (pyo_rien_tyyppi):
      • Ilmatäytteinen (ilmata_ytteinen)
      • Umpipyörä (umpipyo_ra_)
    • Pyörien liikkuvuus (pyo_rien_liikkuvuus):
      • Kiinteä (kiintea_)
      • Kääntyvä (ka_a_ntyva_)
    • Vyön kiinnitystyyppi (vyo_n_kiinnitystyyppi):
      • 3/5-pisteturvavyö (3_5_pisteturvavyo_)
      • 3-pisteturvavyö (3_pisteturvavyo_)
      • 5-pisteturvavyö (5_pisteturvavyo_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi