x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

BELID Vincent Lattiavalaisin White/Black - Belid

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut BELID Vincent Lattiavalaisin White/Black - Belid
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot BELID Vincent Lattiavalaisin White/Black - Belid
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
BELID Vincent Lattiavalaisin White/Black - Belid
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/242675390.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172935544.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173999240.jpg?ts=1
BELID BELID Vincent Lattiavalaisin White/Black - Belid Vincent Lattiavalaisin White/Black - Belid Vincent Lattiavalaisin White/Black - Belid (1)
  • 07391534098377
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Mustavalkoinen
    • Materiaalit: Metalli
  • 288.00 307.00 EUR 3
    3
    • Designlite Designlite
      288.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      301.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Valaisinmestari.fi Valaisinmestari.fi
      307.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Flos Bellhop Lattiavalaisin Brick Red/White - Flos
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243294359.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243294360.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203070844.jpg?ts=1
      Flos Flos Bellhop Lattiavalaisin Brick Red/White - Flos Bellhop Lattiavalaisin Brick Red/White - Flos Bellhop Lattiavalaisin Brick Red/White - Flos Bellhop lattiavalaisin Flos-tuotemerkiltä minimalistisella muotoilulla pitkällä tangolla alumiinista, lampunkannalla sementistä ja heijastimella suupuhalletusta lasista. Siinä on pitkä johto lattiakytkimellä himmennystoiminnolla ja vaihdettavissa pistokkeilla. CE -merkitty. Suunnittelija: Edward Barber and Jay Osgerby. Hyvä tietää Bellhop lattiavalaisimesta - Minimalistinen muotoilu.- Pitkä tanko.- Himmennin.- Led- Lattiavalaisin sopii hyvin olohuoneeseen.- Leveys: 260 mm.- Korkeus: 1780 mm.- Kelvin: 2700 K- IP-luokka: IP 20.- 26.0 Wattia- Johdon pituus: 2700 mm.- Energialuokka A++.- Paino: 6,9 kg. Bellhop Lattiavalaisin, Tiili - Flos - Tiilenpunainen Jalkalamput i Alumiini - Flos (1)
      Flos Bellhop Lattiavalaisin Brick Red/White - Flos
      • 08059607039717
      4
    • DCW éditions Vision 20/20 lattiavalaisin, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243299532.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243299534.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245935005.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209899336.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243299533.jpg?ts=1
      DCW éditions DCW éditions Vision 20/20 lattiavalaisin, musta Vision 20/20 lattiavalaisin, musta Vision 20/20 lattiavalaisin, musta (1)
      DCW éditions Vision 20/20 lattiavalaisin, musta
      • 03700677655882
      2
    • Gubi Bohemian 72 lattiavalaisin, rottinki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224437629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221156851.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242860841.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242860840.jpg?ts=1
      Gubi Gubi Bohemian 72 lattiavalaisin, rottinki Bohemian 72 lattiavalaisin, rottinki Bohemian 72 lattiavalaisin, rottinki GUBIn Bohemian-lattiavalaisin ilmentää suunnittelijansa Gabriella Crespin pyrkimystä sisä- ja ulkotilojen saumattomaan yhdistämiseen. Niin olo- tai makuuhuoneeseen kuin katetulle parvekkeelle ja terassillekin sopiva valaisin on valmistettu rottingista, jonka rakosista siivilöityvä valo luo ympärilleen upeita valokuvioita ja kiinnittääpä valaisin takuulla katseen myös ilman valoa. Gabriella Crespi suunnitteli Bohemian-kokoelman alun perin vuonna 1972, mutta laajempaan tuotantoon se päätyi vasta vuonna 2022, jolloin sen julkaisusta oli kulunut tasan 50 vuotta. Luonnonrottinki valikoitui materiaaliksi paitsi sen monipuolisuuden ja kestävyyden vuoksi, myös siksi, että Crespin ajan seurapiireissä sitä pidettiin materiaaleista hienostuneimpana.Terassikalusteiden muotoilu puolestaan oli aikanaan sangen erottuva, mutta se on osoittautunut Crespin toiveiden mukaisesti ajattomaksi ja kaikenlaisiin ympäristöihin soveltuvaksi. Bohemian-kalusteet on helppo kuvitella niin kaupunkiin kuin maaseudu (1)
      Gubi Bohemian 72 lattiavalaisin, rottinki
      • 05715015455367
      5
    • Northern Birdy Lattiavalaisin Swing Black/Brass - Northern
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243299902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227125385.jpg?ts=1
      Northern Northern Birdy Lattiavalaisin Swing Black/Brass - Northern Birdy Lattiavalaisin Swing Black/Brass - Northern Birdy Lattiavalaisin Swing Black/Brass - Northern (1)
      Northern Birdy Lattiavalaisin Swing Black/Brass - Northern
      • 07090018216282
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 270.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 270.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 270.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 270.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 270.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 261.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 301.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 301.80
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 272.11
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 272.11
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 288.00
    • info@vertaa.fi