x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Philips lattiavalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Philips Pholc BLEND Floor Lamp White/Brass
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147309828.jpg
      Philips Philips Pholc BLEND Floor Lamp White/Brass Pholc BLEND Floor Lamp White/Brass Pholc BLEND Floor Lamp White/Brass Blend floor lamp by Pholc. Blend is designed by Sabina Grubbeson. The floor lamp is available in different colors, with brass fittings. The lamphead is adjustable in height for the best light possible. Osta Jalkalamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Philips Pholc BLEND Floor Lamp White/Brass
      • 07319681014132
      2
      291.00 EUR
    • Philips Pholc HANS Floor Lamp Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147307837.jpg
      Philips Philips Pholc HANS Floor Lamp Black Pholc HANS Floor Lamp Black Pholc HANS Floor Lamp Black Hans by Pholc. Designed by Monika Mulder. The lamp is named after the designer Hans Wegner and is trying to mirror the design of a Hans Wegner chair. Made of matt lacquered aluminum. Osta Jalkalamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Philips Pholc HANS Floor Lamp Black
      • 07319688074153
      2
      437.00 EUR
    • Philips Pholc SPINN Floor Lamp Nature
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147308698.jpg
      Philips Philips Pholc SPINN Floor Lamp Nature Pholc SPINN Floor Lamp Nature Pholc SPINN Floor Lamp Nature Spinn 39 -jalkalamppu, Luonto Pholc Jalkalamput Luonnonvaalea . Osta Jalkalamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Philips Pholc SPINN Floor Lamp Nature
      • 07319685024120
      2
      437.00 EUR
    • Philips Pholc BLEND Floor Lamp Black/Brass
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147307665.jpg
      Philips Philips Pholc BLEND Floor Lamp Black/Brass Pholc BLEND Floor Lamp Black/Brass Pholc BLEND Floor Lamp Black/Brass Blend floor lamp from Pholc. Looking for a stylish and charming floor lamp, you've found it right. This lamp from Pholc is a solid floor lamp where the design is simple but functional. You have the lamp attached to a bar that you can easily adjust to get the best light. Made of metal and brass with a textile cord of 5 meters. G4 light source included. Osta Jalkalamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Philips Pholc BLEND Floor Lamp Black/Brass
      • 07319681014156
      2
      291.00 EUR
    • Philips Pholc SPINN Floor Lamp Dark Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147308214.jpg
      Philips Philips Pholc SPINN Floor Lamp Dark Blue Pholc SPINN Floor Lamp Dark Blue Pholc SPINN Floor Lamp Dark Blue Spinn 39 -jalkalamppu, Sininen Pholc Jalkalamput Sininen . Osta Jalkalamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Philips Pholc SPINN Floor Lamp Dark Blue
      • 07319685024199
      2
      437.00 EUR
    • Philips Gilbert Floor Lamp 40W - Cream
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84554055.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84554057.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84554058.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84554054.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109049114.jpg
      Philips Philips Gilbert Floor Lamp 40W - Cream Gilbert Floor Lamp 40W - Cream Gilbert Floor Lamp 40W - Cream (1)
      Philips Gilbert Floor Lamp 40W - Cream
      • 08718696132838
      1
      184.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Himmennettävät DEFAULT
        • kylla_
      • TRIO DEFAULT
        • trio
      • Säädettävä korkeus DEFAULT
        • kylla_
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Markslöjd DEFAULT
        • markslo_jd
    • Merkki (brand):
      • Innolux (innolux)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Eglo (eglo)
      • TRIO (trio)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Antonio Miro (antonio_miro)
      • Artemide (artemide)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bestlite (bestlite)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • Columbine (columbine)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Filibabba (filibabba)
      • Flos (flos)
      • Foscarini (foscarini)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Gubi (gubi)
      • Handvark (handvark)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Jieldé (jielde_)
      • JUST LIGHT (just_light)
      • Kaiser Fototechnik (kaiser_fototechnik)
      • Kartell (kartell)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Massive (massive)
      • MATER (mater)
      • Menu (menu)
      • Muuto (muuto)
      • MYroom (myroom)
      • New Works (new_works)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • NYTA (nyta)
      • OLUCE (oluce)
      • Pandul (pandul)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Piet Hein (piet_hein)
      • PT Living (pt_living)
      • Reality (reality)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • Sandsten (sandsten)
      • ScanLamps (scanlamps)
      • Schottlander (schottlander)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Shade (shade)
      • Signify (signify)
      • Slamp (slamp)
      • Star Trading (star_trading)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tom Rossau (tom_rossau)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Trizo21 (trizo21)
      • UMAGE (umage)
      • Verpan (verpan)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Watt & Veke (watt_veke)
    • Hinta (price):
      • < 125 € (budget)
      • 125 € - 230 € (price_130_230)
      • 230 € - 600 € (price_230_600)
      • ≥ 600 € (price_600)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • R7S (r7s)
    • Lampun enimmäisteho (maksimi_teho_w):
      • < 25 W (maksimi_teho_w_25)
      • 25 W - 40 W (maksimi_teho_w_25_40)
      • 40 W - 60 W (maksimi_teho_w_40_60)
      • ≥ 60 W (maksimi_teho_w_60)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 135 cm (korkeus_140)
      • 135 cm - 150 cm (korkeus_140_150)
      • 150 cm - 165 cm (korkeus_150_170)
      • ≥ 165 cm (korkeus_170)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 30 cm (halkaisija_cm__30)
      • 30 cm - 40 cm (halkaisija_cm__30_40)
      • 40 cm - 55 cm (halkaisija_cm__40_55)
      • ≥ 55 cm (halkaisija_cm__55)
    • Paino (paino):
      • < 4 kg (paino_4)
      • 4 kg - 6 kg (paino_4_6)
      • 6 kg - 9.4 kg (paino_6_9.4)
      • ≥ 9.4 kg (paino_9.4)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Bambu (bambu)
      • Betoni (betoni)
      • Kangas (kangas)
      • Kromi (kromi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
    • Johdon pituus (johdon_pituus):
      • < 1.9 m (johdon_pituus_1.9)
      • 1.9 m - 2.1 m (johdon_pituus_1.9_2.1)
      • 2.1 m - 3 m (johdon_pituus_2.1_3)
      • ≥ 3 m (johdon_pituus_3)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Korkeuden säätö (height_adjustable):
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Innolux Flamingo (innolux_flamingo)
      • Innolux Kupoli (innolux_kupoli)
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
      • Innolux Tupla Kupla (innolux_tupla_kupla)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi