x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lautapelit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Inget (Storm) Agricola - "Perhepeli"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120956164.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135026340.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145631011.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133479094.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/93673360.jpg
      Inget (Storm) Inget (Storm) Agricola - "Perhepeli" Agricola - "Perhepeli" Agricola - "Perhepeli" Agricola -pelissä rakennat oman maatilasi! Aloitat pelin lähes tyhjin käsin ja joudut tämän jälkeen tekemään päätöksiä saadaksesi maatilan kasvamaan. Hanki lapsia, viljele kasveja ja kasvata eläimiä. Mutta varmista, että sinulla on tarpeeksi resursseja kaiken ylläpitämiseen! Ohjekielet: suomi, ruotsi, norja, tanska. 1-4 pelaajalle. 8-vuotiaasta. Peliaika: 45 min. (8)
      Inget (Storm) Agricola - "Perhepeli"
      • 07350065322924
      2
      31.00 EUR
    • Mayfair Games Agricola: Artifex Deck
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145631112.jpg
      Mayfair Games Mayfair Games Agricola: Artifex Deck Agricola: Artifex Deck Agricola: Artifex Deck (1)
      Mayfair Games Agricola: Artifex Deck
      • 00029877035212
      1
      19.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Monopoly DEFAULT
        • monopoly
      • Carcassonne DEFAULT
        • carcassonne
      • Arvaa kuka DEFAULT
        • wie_is_het_
      • Muuttuva labyrintti DEFAULT
        • muuttuva_labyrintti
      • Lastenpelit DEFAULT
        • lastenpeli
      • Menolippu DEFAULT
        • menolippu
      • Trivial Pursuit DEFAULT
        • trivial_pursuit
        • triviant
      • T.I.M.E. Stories DEFAULT
        • t_i_m_e_stories
      • Perhepelit DEFAULT
        • perhepeli
      • Kimble DEFAULT
        • kimble
      • Risk DEFAULT
        • risk
      • Cluedo DEFAULT
        • cluedo
    • Suosittuja lautapelejä (group):
      • Monopoly (monopoly)
      • Cluedo (cluedo)
      • Carcassonne (carcassonne)
      • 7 Wonders (7_wonders)
      • Afrikan tähti (afrikan_ta_hti)
      • Agricola (agricola)
      • Alias (alias)
      • Alien Frontiers (alien_frontiers)
      • Arkham Horror (arkham_horror)
      • Ascension (ascension)
      • Axis & Allies (axis_allies)
      • Backgammon (backgammon)
      • Bohnanza (bohnanza)
      • Boss Monster (boss_monster)
      • Catan (catan)
      • Codenames (codenames)
      • Colt Express (colt_express)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Descent Journeys in the Dark (descent_journeys_in_the_dark)
      • Dixit (dixit)
      • Dobble (dobble)
      • Domino (domino)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Eldritch Horror (eldritch_horror)
      • EXIT (exit)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Formula D (formula_d)
      • Galaxy Trucker (galaxy_trucker)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Gloom (gloom)
      • Hedbanz (hedbanz)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Jenga (jenga)
      • Jorvik (jorvik)
      • Kimble (kimble)
      • Kolonisten van Catan (kolonisten_van_catan)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Labyrintti (labyrintti)
      • Love Letter (love_letter)
      • Ludo (ludo)
      • Mage Wars (mage_wars)
      • Mansions of Madness (mansions_of_madness)
      • Marvel Legendary (marvel_legendary)
      • Memoir '44 (memoir_44)
      • Memory (memory)
      • Menolippu (menolippu)
      • Mens erger je niet (mens_erger_je_niet)
      • Mikado (mikado)
      • Munchkin (munchkin)
      • Muuttuva Labyrintti (muuttuva_labyrintti)
      • Neuroshima Hex (neuroshima_hex)
      • Operation (operation)
      • Pandemic (pandemic)
      • Pie Face (pie_face)
      • Rappakalja (rappakalja)
      • Risk (risk)
      • Rummikub (rummikub)
      • Rummy (rummy)
      • Rush Hour (rush_hour)
      • Saboteur (saboteur)
      • Schaken (schaken)
      • Scotland Yard (scotland_yard)
      • Scrabble (scrabble)
      • Small World (small_world)
      • Smash Up (smash_up)
      • Speak Out (speak_out)
      • Star Realms (star_realms)
      • Star Wars Imperial Assault (star_wars_imperial_assault)
      • Star Wars X-Wing (star_wars_x_wing)
      • Stratego (stratego)
      • Super Mario (super_mario)
      • T.I.M.E Stories (t_i_m_e_stories)
      • Tokaido (tokaido)
      • Triominos (triominos)
      • Trivial Pursuit (trivial_pursuit)
      • Triviant (triviant)
      • Twister (twister)
      • Wie is het? (wie_is_het_)
      • Zombicide (zombicide)
    • Pelin tyyppi (pelin_tyyppi):
      • Aluehallinta (aluehallinta)
      • Bluffauspeli (bluffauspeli)
      • Fantasiapeli (fantasiapeli)
      • Historiapeli (historiapeli)
      • Kaupankäynti (kaupanka_ynti)
      • Korttipeli (korttipeli)
      • Lastenpeli (lastenpeli)
      • Liikennepeli (liikennepeli)
      • Lisäosa (lisa_osa)
      • Muistipeli (muistipeli)
      • Muuttuva lauta (muuttuva_lauta)
      • Nopeuspeli (nopeuspeli)
      • Noppapeli (noppapeli)
      • Oppimispeli (oppimispeli)
      • Pakanrakennus (pakanrakennus)
      • Pakohuone (pakohuone)
      • Partypeli (partypeli)
      • Perhepeli (perhepeli)
      • Roolipeli (roolipeli)
      • Shakkipeli (shakkipeli)
      • Sotapeli (sotapeli)
      • Strategiapeli (strategiapeli)
      • Taitopeli (taitopeli)
      • Talouspeli (talouspeli)
      • Tammipeli (tammipeli)
      • Tietopeli (tietopeli)
      • Uhkapeli (uhkapeli)
      • Yhteistyöpeli (yhteistyo_peli)
      • Älypeli (a_lypeli)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_25_35)
      • 35 € - 50 € (price_35_50)
      • ≥ 50 € (price_50)
    • Peliaika alkaen (playing_time):
      • < 15 min (playing_time_15)
      • 15 min - 30 min (playing_time_15_30)
      • 30 min - 90 min (playing_time_30_90)
      • ≥ 90 min (playing_time_90)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10+ (10_)
      • 11+ (11_)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 15+ (15_)
      • 16+ (16_)
      • 18+ (18_)
    • Pelaajamäärä (pelaajama_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 1-10 (1_10)
      • 1-8 (1_8)
      • 1-6 (1_6)
      • 1-5 (1_5)
      • 1-4 (1_4)
      • 1+ (1_)
      • 2 (2)
      • 2-7 (2_7)
      • 2-6 (2_6)
      • 2-5 (2_5)
      • 2-4 (2_4)
      • 2-3 (2_3)
      • 2+ (2_)
      • 3-8 (3_8)
      • 3-6 (3_6)
      • 3+ (3_)
      • 4-10 (4_10)
      • 4-8 (4_8)
      • 4-7 (4_7)
      • 4+ (4_)
    • Kieli (language):
      • Suomi (suomi)
      • Ruotsi (ruotsi)
      • Englanti (englanti)
      • Eesti (eesti)
      • Espanja (espanja)
      • Hollanti (hollanti)
      • Islanti (islanti)
      • Italia (italia)
      • Japani (japani)
      • Latvia (latvia)
      • Liettua (liettua)
      • Norja (norja)
      • Portugali (portugali)
      • Puola (puola)
      • Ranska (ranska)
      • Saksa (saksa)
      • Tanska (tanska)
      • Venäjä (vena_ja_)
    • Julkaisuvuosi (julkaisuvuosi):
      • 1972 (1972)
      • 2000 (2000)
      • 2003 (2003)
      • 2004 (2004)
      • 2005 (2005)
      • 2006 (2006)
      • 2008 (2008)
      • 2009 (2009)
      • 2010 (2010)
      • 2011 (2011)
      • 2013 (2013)
      • 2014 (2014)
      • 2015 (2015)
      • 2016 (2016)
      • 2017 (2017)
      • 2018 (2018)
    • Valmistaja (brand):
      • Alga (alga)
      • Hasbro (hasbro)
      • Tactic (tactic)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • 999 Games (999_games)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • AEG (aeg)
      • Alderac Entertainment (alderac_entertainment)
      • Alderac entertainment group (alderac_entertainment_group)
      • Alphageek (alphageek)
      • Arcane Tinmen (arcane_tinmen)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Avalon hill (avalon_hill)
      • Babblarna (babblarna)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Bethesda (bethesda)
      • Bezier Games (bezier_games)
      • Bicycle (bicycle)
      • Blue Orange (blue_orange)
      • Bombyx (bombyx)
      • Book (book)
      • Breaking Games (breaking_games)
      • BRIO (brio)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • Buffalo (buffalo)
      • Cephalofair Games (cephalofair_games)
      • Clever Mojo Games (clever_mojo_games)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Competo (competo)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cranio creations (cranio_creations)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Czech Games Edition (czech_games_edition)
      • Da Vinci (da_vinci)
      • Danspil (danspil)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Days of Wonder (days_of_wonder)
      • Dgt (dgt)
      • Diverse (diverse)
      • Dobble (dobble)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Eggert-Spiele (eggert_spiele)
      • Egmont Kärnan (egmont_ka_rnan)
      • Engelhart (engelhart)
      • Enigma (enigma)
      • Exit (exit)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • FEBER (feber)
      • Formal Ferret Games (formal_ferret_games)
      • Fotorama (fotorama)
      • Freddy (freddy)
      • Fun Time (fun_time)
      • Funforge (funforge)
      • Galakta (galakta)
      • Gale Force Nine (gale_force_nine)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • Games Workshop (games_workshop)
      • Gamewright (gamewright)
      • Gibsons (gibsons)
      • Gmt games (gmt_games)
      • Goki (goki)
      • Goliath (goliath)
      • GRAVITRAX (gravitrax)
      • Greater Than Games (greater_than_games)
      • Greenbrier Games (greenbrier_games)
      • Grey Fox Games (grey_fox_games)
      • Guillotine Games (guillotine_games)
      • Haba (haba)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HOT Games (hot_games)
      • Huch (huch)
      • Huch! & friends (huch_friends)
      • Hush Hush Projects (hush_hush_projects)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards And Cards (indie_boards_and_cards)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jakks pacific (jakks_pacific)
      • Jumbo (jumbo)
      • Just games (just_games)
      • Karma (karma)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kortti- ja lautapelit (kortti_ja_lautapelit)
      • Kosmos (kosmos)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Lautapelit.Fi (lautapelit_fi)
      • Leikkien (leikkien)
      • Libellud (libellud)
      • Longfield (longfield)
      • Lucky Duck (lucky_duck)
      • Lucky Duck Games (lucky_duck_games)
      • Ludonaute (ludonaute)
      • Maki (maki)
      • Martinex (martinex)
      • Matagot (matagot)
      • Mattel (mattel)
      • Mayfair Games (mayfair_games)
      • Micki (micki)
      • Mighty (mighty)
      • Minion games (minion_games)
      • Monopoly (monopoly)
      • Munchkin (munchkin)
      • Nauvoo Games (nauvoo_games)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • No (no)
      • No name (no_name)
      • North Star Games (north_star_games)
      • NSKN Legendary Games (nskn_legendary_games)
      • Ootb (ootb)
      • Osprey (osprey)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Pandasaurus Games (pandasaurus_games)
      • PD-verlag (pd_verlag)
      • Pearl games (pearl_games)
      • Pegasus Spiele (pegasus_spiele)
      • Peliko (peliko)
      • Philos (philos)
      • Pinepeak (pinepeak)
      • Plaid Hat Games (plaid_hat_games)
      • Play Fun (play_fun)
      • Portal Games (portal_games)
      • Pretzel Games (pretzel_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • Red raven games (red_raven_games)
      • Renegade (renegade)
      • Renegade Game Studios (renegade_game_studios)
      • Repos Production (repos_production)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rick And Morty (rick_and_morty)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Rolly toys (rolly_toys)
      • Roxley Games (roxley_games)
      • Rubik's (rubik_s)
      • Ses (ses)
      • Simba (simba)
      • Smart Games (smart_games)
      • Smoby (smoby)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Spilbræt (spilbr_t)
      • Spin Master (spin_master)
      • Steamforged Games (steamforged_games)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Stone Blade Entertainment (stone_blade_entertainment)
      • Stonemaier Games (stonemaier_games)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • TAMMER TUKKU (tammer_tukku)
      • Tasty Minstrel Games (tasty_minstrel_games)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Thinkfun (thinkfun)
      • Ticket to Ride (ticket_to_ride)
      • Trivial Pursuit (trivial_pursuit)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Umbra (umbra)
      • Upper Deck Entertainment (upper_deck_entertainment)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • USAopoly (usaopoly)
      • White Wizard Games (white_wizard_games)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wizards of the Coast (wizards_of_the_coast)
      • WizKids (wizkids)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi