x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lautapelit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Splash Toys Frutti Frutti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135025751.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98977315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133826985.jpg
      Splash Toys Splash Toys Frutti Frutti Frutti Frutti Frutti Frutti Det är smoothie dags! Ta fram den batteridrivna blendern och släng i frukterna samtidigt som du säger vilka frukter som är på kortet. Det gäller att bli av med alla korten så fort som möjligt. Men akta, Blendern kan skvätta över och då får sista man plocka upp alla utflugna kort igen. Från 4år. 2-4 spelare Speltid ca 10 min. Kräver 3 X AA batterier (ingår ej) (1)
      Splash Toys Frutti Frutti
      • 03700514301057
      2
      most_sold
      16.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Monopoly DEFAULT
        • monopoly
      • Carcassonne DEFAULT
        • carcassonne
      • Arvaa kuka DEFAULT
        • arvaa_kuka
      • Afrikan tähti DEFAULT
        • afrikan_ta_hti
      • Lastenpelit DEFAULT
        • lastenpeli
      • Menolippu DEFAULT
        • menolippu
      • Trivial Pursuit DEFAULT
        • trivial_pursuit
      • T.I.M.E. Stories DEFAULT
        • t_i_m_e_stories
      • Perhepelit DEFAULT
        • perhepeli
      • Kimble DEFAULT
        • kimble
      • Risk DEFAULT
        • risk
      • Cluedo DEFAULT
        • cluedo
    • Suosittuja lautapelejä (group):
      • 3D-palapelit (3d_palapelit)
      • 7 Wonders (7_wonders)
      • Afrikan tähti (afrikan_ta_hti)
      • Agricola (agricola)
      • Alhambra (alhambra)
      • Alias (alias)
      • Alien Frontiers (alien_frontiers)
      • Arkham Horror (arkham_horror)
      • Arvaa Kuka (arvaa_kuka)
      • Ascension (ascension)
      • Axis & Allies (axis_allies)
      • Backgammon (backgammon)
      • BattleLore (battlelore)
      • Bohnanza (bohnanza)
      • Boonanza (boonanza)
      • Boss Monster (boss_monster)
      • Camel Up (camel_up)
      • Carcassonne (carcassonne)
      • Catan (catan)
      • Cluedo (cluedo)
      • Codenames (codenames)
      • Colt Express (colt_express)
      • Conan (conan)
      • Descent Journeys in the Dark (descent_journeys_in_the_dark)
      • Dixit (dixit)
      • Dobble (dobble)
      • Dominion (dominion)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Eldritch Horror (eldritch_horror)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Formula D (formula_d)
      • Galaxy Trucker (galaxy_trucker)
      • Game of Life (game_of_life)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Gloom (gloom)
      • Halli Galli (halli_galli)
      • iKnow (iknow)
      • Istanbul (istanbul)
      • Jenga (jenga)
      • Jorvik (jorvik)
      • Kimble (kimble)
      • Kingdom Builder (kingdom_builder)
      • Kolonisten van Catan (kolonisten_van_catan)
      • Krosmaster Arena (krosmaster_arena)
      • Labyrinth (labyrinth)
      • Lotto (lotto)
      • Mage Wars (mage_wars)
      • Mahjong (mahjong)
      • Mansions of Madness (mansions_of_madness)
      • Marvel Legendary (marvel_legendary)
      • Maze (maze)
      • Memoir '44 (memoir_44)
      • Memory (memory)
      • Menolippu (menolippu)
      • Mikado (mikado)
      • Monopoly (monopoly)
      • Munchkin (munchkin)
      • Neuroshima Hex (neuroshima_hex)
      • Operation (operation)
      • Pandemic (pandemic)
      • Pictionary (pictionary)
      • Pie Face (pie_face)
      • Power Grid (power_grid)
      • Qui Est-ce? (qui_est_ce_)
      • Rappakalja (rappakalja)
      • Risk (risk)
      • Rummikub (rummikub)
      • Rummy (rummy)
      • Runebound (runebound)
      • Rush Hour (rush_hour)
      • Saboteur (saboteur)
      • Schaken (schaken)
      • Scotland Yard (scotland_yard)
      • Scrabble (scrabble)
      • Shadows of Brimstone (shadows_of_brimstone)
      • Shakki (shakki)
      • Small World (small_world)
      • Smash Up (smash_up)
      • Speak Out (speak_out)
      • Star Realms (star_realms)
      • Star Wars Imperial Assault (star_wars_imperial_assault)
      • Star Wars X-Wing (star_wars_x_wing)
      • Stratego (stratego)
      • Summoner Wars (summoner_wars)
      • Super Mario (super_mario)
      • SW X-Wing (sw_x_wing)
      • T.I.M.E Stories (t_i_m_e_stories)
      • Tales & Games (tales_games)
      • Ticket to Ride (ticket_to_ride)
      • Tokaido (tokaido)
      • Triominos (triominos)
      • Trivial Pursuit (trivial_pursuit)
      • Triviant (triviant)
      • Twister (twister)
      • Ubongo (ubongo)
      • Uno (uno)
      • Warhammer Quest (warhammer_quest)
      • Who's the Dude? (who_s_the_dude_)
      • Zombicide (zombicide)
      • Zombies!! (zombies_)
      • Zpocalypse (zpocalypse)
    • Pelin tyyppi (pelin_tyyppi):
      • Aluehallinta (aluehallinta)
      • Bluffauspeli (bluffauspeli)
      • Fantasiapeli (fantasiapeli)
      • Historiapeli (historiapeli)
      • Kaupankäynti (kaupanka_ynti)
      • Korttipeli (korttipeli)
      • Lastenpeli (lastenpeli)
      • Liikennepeli (liikennepeli)
      • Lisäosa (lisa_osa)
      • Muistipeli (muistipeli)
      • Muuttuva lauta (muuttuva_lauta)
      • Nopeuspeli (nopeuspeli)
      • Noppapeli (noppapeli)
      • Pakanrakennus (pakanrakennus)
      • Pakohuone (pakohuone)
      • Partypeli (partypeli)
      • Perhepeli (perhepeli)
      • Shakkipeli (shakkipeli)
      • Sotapeli (sotapeli)
      • Strategiapeli (strategiapeli)
      • Taitopeli (taitopeli)
      • Talouspeli (talouspeli)
      • Tammipeli (tammipeli)
      • Tietopeli (tietopeli)
      • Yhteistyöpeli (yhteistyo_peli)
      • Älypeli (a_lypeli)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_25_35)
      • 35 € - 50 € (price_35_50)
      • ≥ 50 € (price_50)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10+ (10_)
      • 11+ (11_)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 15+ (15_)
      • 16+ (16_)
      • 18+ (18_)
    • Peliaika alkaen (playing_time):
      • < 20 min (playing_time_20)
      • 20 min - 30 min (playing_time_20_30)
      • 30 min - 45 min (playing_time_30_45)
      • ≥ 45 min (playing_time_45)
    • Pelaajamäärä (pelaajama_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 1-12 (1_12)
      • 1-8 (1_8)
      • 1-6 (1_6)
      • 1-5 (1_5)
      • 1-4 (1_4)
      • 1-2 (1_2)
      • 1+ (1_)
      • 2-36 (2_36)
      • 2-12 (2_12)
      • 2-8 (2_8)
      • 2-7 (2_7)
      • 2-6 (2_6)
      • 2-5 (2_5)
      • 2-4 (2_4)
      • 2-3 (2_3)
      • 2+ (2_)
      • 3-8 (3_8)
      • 3-7 (3_7)
      • 3-6 (3_6)
      • 3-5 (3_5)
      • 3-4 (3_4)
      • 3+ (3_)
      • 4-10 (4_10)
      • 4-8 (4_8)
      • 4+ (4_)
    • Kieli (language):
      • Eesti (eesti)
      • Englanti (englanti)
      • Espanja (espanja)
      • Hollanti (hollanti)
      • Islanti (islanti)
      • Italia (italia)
      • Japani (japani)
      • Latvia (latvia)
      • Liettua (liettua)
      • Norja (norja)
      • Portugali (portugali)
      • Puola (puola)
      • Ranska (ranska)
      • Saksa (saksa)
      • Tanska (tanska)
      • Venäjä (vena_ja_)
    • Julkaisuvuosi (julkaisuvuosi):
      • 1978 (1978)
      • 1996 (1996)
      • 2005 (2005)
      • 2006 (2006)
      • 2007 (2007)
      • 2008 (2008)
      • 2009 (2009)
      • 2010 (2010)
      • 2011 (2011)
      • 2012 (2012)
      • 2013 (2013)
      • 2014 (2014)
      • 2015 (2015)
      • 2016 (2016)
      • 2017 (2017)
    • Valmistaja (brand):
      • Alga (alga)
      • Hasbro (hasbro)
      • Tactic (tactic)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • 2F-Spiele (2f_spiele)
      • 4D Cityscape (4d_cityscape)
      • 4M (4m)
      • 8th Summit (8th_summit)
      • 999 Games (999_games)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Academy games (academy_games)
      • AEG (aeg)
      • Alderac Entertainment (alderac_entertainment)
      • Alderac entertainment group (alderac_entertainment_group)
      • Alderac Games (alderac_games)
      • Alga science (alga_science)
      • Alphageek (alphageek)
      • Ammonit (ammonit)
      • Ape Games (ape_games)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Artipia Games (artipia_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Asmodée Editions (asmode_e_editions)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Avalon hill (avalon_hill)
      • Battlefront Miniatures (battlefront_miniatures)
      • Bezier Games (bezier_games)
      • Black Rock (black_rock)
      • Blackfire.eu (blackfire_eu)
      • Blam (blam)
      • Blu-ray (blu_ray)
      • Blue Orange (blue_orange)
      • Bombyx (bombyx)
      • Book (book)
      • Boom (boom)
      • Breaking Games (breaking_games)
      • BRIO (brio)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • Calliope Games (calliope_games)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • CDON (cdon)
      • Cephalofair Games (cephalofair_games)
      • Cheapass games (cheapass_games)
      • Clementoni (clementoni)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Competo (competo)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cortex (cortex)
      • Cougar (cougar)
      • Creativity Hub (creativity_hub)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • Cubicle 7 Entertainment (cubicle_7_entertainment)
      • Czech Games Edition (czech_games_edition)
      • Dangstons (dangstons)
      • Danspil (danspil)
      • Days of Wonder (days_of_wonder)
      • Dgt (dgt)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Doorway Games (doorway_games)
      • Dubbelzes uitgeverij (dubbelzes_uitgeverij)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Edco (edco)
      • Edge (edge)
      • Educa (educa)
      • Egmont Kärnan (egmont_ka_rnan)
      • Enigma (enigma)
      • Eurogames (eurogames)
      • Ferti (ferti)
      • Fireside Games (fireside_games)
      • Flying Frog Productions (flying_frog_productions)
      • Fotorama (fotorama)
      • Friedemann Friese (friedemann_friese)
      • Funforge (funforge)
      • Galakta (galakta)
      • Gale Force Nine (gale_force_nine)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • Games (games)
      • Games Workshop (games_workshop)
      • Gamewright (gamewright)
      • Gamia Games (gamia_games)
      • Gary games (gary_games)
      • Gigamic (gigamic)
      • Gmt games (gmt_games)
      • Grail games (grail_games)
      • Greater Than Games (greater_than_games)
      • Greenbrier Games (greenbrier_games)
      • Grey Fox Games (grey_fox_games)
      • Gryphon Games (gryphon_games)
      • Guillotine Games (guillotine_games)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro, avalon hill (hasbro_avalon_hill)
      • HOT Games (hot_games)
      • Huch! & friends (huch_friends)
      • Identity Games (identity_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • IDW Publishing (idw_publishing)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards And Cards (indie_boards_and_cards)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Japanime Games (japanime_games)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • King (king)
      • Klaus Teuber (klaus_teuber)
      • Klaus-Jürgen Wrede (klaus_ju_rgen_wrede)
      • Kortti- ja lautapelit (kortti_ja_lautapelit)
      • Kosmos (kosmos)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Lautapelit.Fi (lautapelit_fi)
      • Leikkien (leikkien)
      • Lekmer AB (lekmer_ab)
      • Lesara (lesara)
      • Level 99 Games (level_99_games)
      • Libellud (libellud)
      • Lookout Games (lookout_games)
      • Loonie Laboratories (loonie_laboratories)
      • Lucky Duck Games (lucky_duck_games)
      • Ludonaute (ludonaute)
      • Maki (maki)
      • Marektoy (marektoy)
      • Martinex (martinex)
      • Matagot (matagot)
      • Mattel (mattel)
      • Mayfair Games (mayfair_games)
      • Micki (micki)
      • Mighty (mighty)
      • Mindtwister (mindtwister)
      • Minion games (minion_games)
      • Modiphius Entertainment (modiphius_entertainment)
      • Monolith Board Games (monolith_board_games)
      • Monopoly (monopoly)
      • Munchkin (munchkin)
      • Muumi (muumi)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • NINJA PRINT (ninja_print)
      • No (no)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • North Star Games (north_star_games)
      • Onbekend merk (onbekend_merk)
      • Osprey (osprey)
      • Out of the box (out_of_the_box)
      • Paizo Publishing (paizo_publishing)
      • Paladone (paladone)
      • Pandasaurus Games (pandasaurus_games)
      • Parker (parker)
      • Passport game studios (passport_game_studios)
      • PD-verlag (pd_verlag)
      • Pearl games (pearl_games)
      • Pegasus (pegasus)
      • Pegasus Spiele (pegasus_spiele)
      • Philos (philos)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Plaid Hat Games (plaid_hat_games)
      • Play (play)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • Rebel (rebel)
      • Red raven games (red_raven_games)
      • Renegade (renegade)
      • Renegade Game Studios (renegade_game_studios)
      • Renegade games studios (renegade_games_studios)
      • Repos Production (repos_production)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rio Grande (rio_grande)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Rio Grande GamesSuunnittelija: Haim Shafir (rio_grande_gamessuunnittelija_haim_shafir)
      • River Horse (river_horse)
      • Rory's Story Cubes (rory_s_story_cubes)
      • Roxley Games (roxley_games)
      • Schmidt (schmidt)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Skybound Games (skybound_games)
      • Slugfest games (slugfest_games)
      • Smart Games (smart_games)
      • Snowdale Design (snowdale_design)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Spilbræt (spilbr_t)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Steamforged Games (steamforged_games)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Stone Blade Entertainment (stone_blade_entertainment)
      • Stoneblade entertainment (stoneblade_entertainment)
      • Stonemaier Games (stonemaier_games)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Suunnittelija: donald x. vaccarino (suunnittelija_donald_x_vaccarino)
      • Tasty Minstrel Games (tasty_minstrel_games)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Thinkfun (thinkfun)
      • Thunderworks Games (thunderworks_games)
      • Ticket to Ride (ticket_to_ride)
      • Tomy (tomy)
      • Trivial Pursuit (trivial_pursuit)
      • Twilight creations (twilight_creations)
      • Upper Deck Company (upper_deck_company)
      • Upper Deck Entertainment (upper_deck_entertainment)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • USAopoly (usaopoly)
      • VidaXL (vidaxl)
      • White goblin games (white_goblin_games)
      • WindRider Games (windrider_games)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wizards of the Coast (wizards_of_the_coast)
      • Wizkids (wizkids)
      • Ystari Games (ystari_games)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi