x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Eva Solo Lautaset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 20
    • Eva Solo Syvä Lautanen, 25 cm - Legio Nova, Eva Trio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147764887.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967627.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129698859.jpg
      Eva Solo Eva Solo Syvä Lautanen, 25 cm - Legio Nova, Eva Trio Syvä Lautanen, 25 cm - Legio Nova, Eva Trio Syvä Lautanen, 25 cm - Legio Nova, Eva Trio Syvä Lautanen, 25 cm - Legio Nova, Eva Trio tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Syvä Lautanen, 25 cm - Legio Nova, Eva Trio
      • 05706631068291
      • 441225
      5
      deal
      12.00 EUR
    • Eva Solo Nova Syvä lautanen 25 cm Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276105.jpg
      Eva Solo Eva Solo Nova Syvä lautanen 25 cm Harmaa Nova Syvä lautanen 25 cm Harmaa Nova Syvä lautanen 25 cm Harmaa Nova Syvä lautanen 25 cm Harmaa tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Nova Syvä lautanen 25 cm Harmaa
      • 05706631166904
      3
      deal
      16.90 EUR
    • Eva Solo Nova Lounaslautanen 22 cm Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276139.jpg
      Eva Solo Eva Solo Nova Lounaslautanen 22 cm Harmaa Nova Lounaslautanen 22 cm Harmaa Nova Lounaslautanen 22 cm Harmaa Nova Lounaslautanen 22 cm Harmaa tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Nova Lounaslautanen 22 cm Harmaa
      • 05706631166829
      3
      deal
      17.00 EUR
    • Eva Solo - Legio Nova Lunch Plate 22 cm. 4 - pack (887222)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147745566.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129698635.jpg
      Eva Solo Eva Solo - Legio Nova Lunch Plate 22 cm. 4 - pack (887222) - Legio Nova Lunch Plate 22 cm. 4 - pack (887222) - Legio Nova Lunch Plate 22 cm. 4 - pack (887222) This beautiful plate comes from Eva Solo. The plate has a white creamy color and its lovely design makes the tableware timeless. The plate is made of luxury porcelain which also makes it safe for dishwashing. Osta Ruokalautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Eva Solo - Legio Nova Lunch Plate 22 cm. 4 - pack (887222)
      • 05706631068260
      • 441224
      3
      deal
      9.99 EUR
    • Eva Solo Nova Soikea syvä lautanen 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271686.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147552375.jpg
      Eva Solo Eva Solo Nova Soikea syvä lautanen 25 cm Nova Soikea syvä lautanen 25 cm Nova Soikea syvä lautanen 25 cm Nova Soikea syvä lautanen 25 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Nova Soikea syvä lautanen 25 cm
      • 05706631162487
      • 441760
      2
      32.30 EUR
    • Eva Solo Nordic Kitchen Lautanen 17 cm Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141960306.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152325540.jpg
      Eva Solo Eva Solo Nordic Kitchen Lautanen 17 cm Musta Nordic Kitchen Lautanen 17 cm Musta Nordic Kitchen Lautanen 17 cm Musta Nordic Kitchen Lautanen 17 cm Musta tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Nordic Kitchen Lautanen 17 cm Musta
      • 05706631165495
      2
      16.90 EUR
    • Eva Solo Nova Asetti 21 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272350.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129683250.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129683251.jpg
      Eva Solo Eva Solo Nova Asetti 21 cm Nova Asetti 21 cm Nova Asetti 21 cm Nova Asetti 21 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Nova Asetti 21 cm
      • 05706631162463
      • 571878
      2
      deal
      14.00 EUR
    • Eva Solo Legio Nova Lautanen Oval
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152314338.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Lautanen Oval Legio Nova Lautanen Oval Legio Nova Lautanen Oval Legio Nova Lautanen Oval tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Legio Nova Lautanen Oval
      • 05706631074506
      2
      27.55 EUR
    • Eva Solo Legio Nova Lautanen 25 cm Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142270289.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128427067.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129683218.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Lautanen 25 cm Valkoinen Legio Nova Lautanen 25 cm Valkoinen Legio Nova Lautanen 25 cm Valkoinen This beautiful plate comes from Eva Solo. The plate has a white creamy color and its lovely design makes the tableware timeless. The plate is made of luxury porcelain which also makes it safe for dishwashing. Osta Ruokalautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Legio Nova Lautanen 25 cm Valkoinen
      • 05706631068277
      • 441226
      2
      deal
      12.00 EUR
    • Eva Solo Kulho Nordic Kitchen 0,4 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141969208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132249227.jpg
      Eva Solo Eva Solo Kulho Nordic Kitchen 0,4 L Kulho Nordic Kitchen 0,4 L Kulho Nordic Kitchen 0,4 L Kulho Nordic Kitchen 0,4 L tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Kulho Nordic Kitchen 0,4 L
      • 05706631165457
      2
      17.90 EUR
    • Eva Solo Facet lasikulho 4-pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275523.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907892.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129680419.jpg
      Eva Solo Eva Solo Facet lasikulho 4-pack Facet lasikulho 4-pack Facet lasikulho 4-pack Facet lasikulho 4-pack tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Facet lasikulho 4-pack
      • 05706631074407
      • 439871
      2
      23.76 EUR
    • Eva Solo Nova Asetti 19 cm Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269779.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141965263.jpg
      Eva Solo Eva Solo Nova Asetti 19 cm Harmaa Nova Asetti 19 cm Harmaa Nova Asetti 19 cm Harmaa Nova Asetti 19 cm Harmaa tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Nova Asetti 19 cm Harmaa
      • 05706631166782
      2
      deal
      18.00 EUR
    • Eva Solo - Legio Nova Serving Dish 37 x 13 cm (887294)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147765687.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141972514.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128461549.jpg
      Eva Solo Eva Solo - Legio Nova Serving Dish 37 x 13 cm (887294) - Legio Nova Serving Dish 37 x 13 cm (887294) - Legio Nova Serving Dish 37 x 13 cm (887294) This serving dish from Eva Solo is perfect for all types of serving, whether you are serving meat or fruit. It belongs to the Legio Nova series, characterized by the beautifully fluted decoration. The servering dish is made of high quality porcelain with a ten year warranty, and is both dishwasher, freezer, oven and microwave safe. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Eva Solo - Legio Nova Serving Dish 37 x 13 cm (887294)
      • 05706631187312
      • 655233
      2
      deal
      42.00 EUR
    • Eva Solo Lautanen 29 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149929601.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135073432.jpg
      Eva Solo Eva Solo Lautanen 29 cm Lautanen 29 cm Lautanen 29 cm Lautanen 29 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Lautanen 29 cm
      • 05706631038249
      • 441202
      1
      20.40 EUR
    • Eva Solo Lautanen 26 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141962321.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135098335.jpg
      Eva Solo Eva Solo Lautanen 26 cm Lautanen 26 cm Lautanen 26 cm Lautanen 26 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Lautanen 26 cm
      • 05706631038294
      • 441201
      1
      19.43 EUR
    • Eva Solo Nova Lautanen Ø28cm - Ruokalautaset Harmaa - 887328
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276148.jpg
      Eva Solo Eva Solo Nova Lautanen Ø28cm - Ruokalautaset Harmaa - 887328 Nova Lautanen Ø28cm - Ruokalautaset Harmaa - 887328 Nova Lautanen Ø28cm - Ruokalautaset Harmaa - 887328 Nova Lautanen Ø28cm, Harmaa Eva Solo Ruokalautaset Harmaa . Osta Ruokalautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Nova Lautanen Ø28cm - Ruokalautaset Harmaa - 887328
      • 05706631166935
      1
      deal
      20.00 EUR
    • Eva Solo Legio Nova Deep Plate 22 Cm White - Ruokalautaset - 887223
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142267438.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141975406.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129718123.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Nova Deep Plate 22 Cm White - Ruokalautaset - 887223 Legio Nova Deep Plate 22 Cm White - Ruokalautaset - 887223 Legio Nova Deep Plate 22 Cm White - Ruokalautaset - 887223 This deep plate from Eva Solo is perfect for everyday use, whether you have breakfast or dinner. It belongs to the Legio Nova series, characterized by the beautifully grooved decoration. The plate is made of high quality porcelain with 10 years warranty, and can withstand both dishwasher, freezer, oven and microwave. Osta Ruokalautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Legio Nova Deep Plate 22 Cm White - Ruokalautaset - 887223
      • 05706631182973
      • 655232
      1
      deal
      14.00 EUR
    • Eva Solo - Legio Nova Cake Plate 19 cm. 4 - pack (887219)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143901421.jpg
      Eva Solo Eva Solo - Legio Nova Cake Plate 19 cm. 4 - pack (887219) - Legio Nova Cake Plate 19 cm. 4 - pack (887219) - Legio Nova Cake Plate 19 cm. 4 - pack (887219) (1)
      Eva Solo - Legio Nova Cake Plate 19 cm. 4 - pack (887219)
      • 05706631068253
      • 441223
      1
      42.00 EUR
    • Eva Solo Legio Illallislautanen - Ruokalautaset Valkoinen - 886228
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52729401.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907314.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128410032.jpg
      Eva Solo Eva Solo Legio Illallislautanen - Ruokalautaset Valkoinen - 886228 Legio Illallislautanen - Ruokalautaset Valkoinen - 886228 Legio Illallislautanen - Ruokalautaset Valkoinen - 886228 The Legio serie from Eva Solo has a stylish design. This dinnerware is made in glazed porcelain and with the clean and simple design it highlights the beauty of the food. Osta Ruokalautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Legio Illallislautanen - Ruokalautaset Valkoinen - 886228
      • 05709296009111
      • 441215
      1
      deal
      16.00 EUR
    • Eva Solo Pastalautanen syvä 25 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/52729400.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907312.jpg
      Eva Solo Eva Solo Pastalautanen syvä 25 cm Pastalautanen syvä 25 cm Pastalautanen syvä 25 cm Pastalautanen syvä 25 cm tuotemerkiltä Eva Solo (1)
      Eva Solo Pastalautanen syvä 25 cm
      • 05709296009128
      • 441213
      1
      17.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Arabia (arabia)
      • Marimekko (marimekko)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lexington (lexington)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Menu (menu)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Newwave (newwave)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Placematix (placematix)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Tassen (tassen)
      • Thomas (thomas)
      • Twistshake (twistshake)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
    • Sarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Lumi (arabia_lumi)
      • Arabia Mainio (arabia_mainio)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Tuokio (arabia_tuokio)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 28 € (price_3)
      • ≥ 28 € (price_4)
    • Lautasen syvyys (lautasen_syvyys_malli):
      • Matala lautanen (matala_lautanen)
      • Syvä lautanen (syva_lautanen)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 20 cm (halkaisija_cm__1)
      • 20 cm - 23 cm (halkaisija_cm__2)
      • 23 cm - 27 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 27 cm (halkaisija_cm__4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
    • Lautasen tyyppi (lautasen_tyyppi):
      • Ruokalautanen (ruokalautanen)
      • Leipälautanen (leipa_lautanen)
      • Pastalautanen (pastalautanen)
      • Jälkiruokalautanen (ja_lkiruokalautanen)
      • Pizzalautanen (pizzalautanen)
      • Aluslautanen (aluslautanen)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Neliö (nelio_)
      • Kolmio (kolmio)
      • Ovaali (ovaali)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi