x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lene Bjerre Lautaset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lene Bjerre Asetti Amelie Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115848819.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115848818.jpg
      Lene Bjerre Lene Bjerre Asetti Amelie Harmaa Asetti Amelie Harmaa Asetti Amelie Harmaa Asetti Amelie Harmaa tuotemerkiltä Lene Bjerre (1)
      Lene Bjerre Asetti Amelie Harmaa
      • 05705764636711
      1
      18.16 EUR
    • Lene Bjerre Lautanen Amelie 27 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487588.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487592.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487590.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115846915.jpg
      Lene Bjerre Lene Bjerre Lautanen Amelie 27 cm Lautanen Amelie 27 cm Lautanen Amelie 27 cm Lautanen Amelie 27 cm tuotemerkiltä Lene Bjerre (1)
      Lene Bjerre Lautanen Amelie 27 cm
      • 05705764636568
      • 277300417
      1
      26.08 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Arabia (arabia)
      • Marimekko (marimekko)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lexington (lexington)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Menu (menu)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Newwave (newwave)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Placematix (placematix)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Serax (serax)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Tassen (tassen)
      • Thomas (thomas)
      • Twistshake (twistshake)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Vitility (vitility)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
    • Sarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Lumi (arabia_lumi)
      • Arabia Mainio (arabia_mainio)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Tuokio (arabia_tuokio)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 28 € (price_3)
      • ≥ 28 € (price_4)
    • Lautasen syvyys (lautasen_syvyys_malli):
      • Matala lautanen (matala_lautanen)
      • Syvä lautanen (syva_lautanen)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 20 cm (halkaisija_cm__1)
      • 20 cm - 23 cm (halkaisija_cm__2)
      • 23 cm - 27 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 27 cm (halkaisija_cm__4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
    • Lautasen tyyppi (lautasen_tyyppi):
      • Ruokalautanen (ruokalautanen)
      • Leipälautanen (leipa_lautanen)
      • Pastalautanen (pastalautanen)
      • Jälkiruokalautanen (ja_lkiruokalautanen)
      • Pizzalautanen (pizzalautanen)
      • Aluslautanen (aluslautanen)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Neliö (nelio_)
      • Kolmio (kolmio)
      • Ovaali (ovaali)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi