x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lautaset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lene Bjerre Lautanen Amera Ø26 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487610.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487616.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487617.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487612.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487614.jpg
      Lene Bjerre Lene Bjerre Lautanen Amera Ø26 cm Lautanen Amera Ø26 cm Lautanen Amera Ø26 cm Lautanen Amera Ø26 cm tuotemerkiltä Lene Bjerre (1)
      Lene Bjerre Lautanen Amera Ø26 cm
      • 05705764696746
      • A00006000
      3
      17.90 EUR
    • Lene Bjerre Asetti Amelie Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115848819.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115848818.jpg
      Lene Bjerre Lene Bjerre Asetti Amelie Harmaa Asetti Amelie Harmaa Asetti Amelie Harmaa Asetti Amelie Harmaa tuotemerkiltä Lene Bjerre (1)
      Lene Bjerre Asetti Amelie Harmaa
      • 05705764636711
      2
      18.35 EUR
    • Lene Bjerre Lautanen Amelie 27 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487588.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487592.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487590.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115846915.jpg
      Lene Bjerre Lene Bjerre Lautanen Amelie 27 cm Lautanen Amelie 27 cm Lautanen Amelie 27 cm Lautanen Amelie 27 cm tuotemerkiltä Lene Bjerre (1)
      Lene Bjerre Lautanen Amelie 27 cm
      • 05705764636568
      • 277300417
      2
      26.38 EUR
    • Lene Bjerre Abella Lautanen Ø15,5cm - Ruokalautaset Sementti - A00003261
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487639.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487641.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487642.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487645.jpg
      Lene Bjerre Lene Bjerre Abella Lautanen Ø15,5cm - Ruokalautaset Sementti - A00003261 Abella Lautanen Ø15,5cm - Ruokalautaset Sementti - A00003261 Abella Lautanen Ø15,5cm - Ruokalautaset Sementti - A00003261 Abella Lautanen Ø15,5cm, Sementti Lene Bjerre Ruokalautaset Sementti . Osta Ruokalautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Lene Bjerre Abella Lautanen Ø15,5cm - Ruokalautaset Sementti - A00003261
      • 05705764667722
      • A00003261
      1
      20.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Arabia (arabia)
      • Marimekko (marimekko)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Barbo Toys (barbo_toys)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Demeyere (demeyere)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • HK Living (hk_living)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Menu (menu)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Newwave (newwave)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Nordal (nordal)
      • Orrefors (orrefors)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Placematix (placematix)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Twistshake (twistshake)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
    • Sarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Lumi (arabia_lumi)
      • Arabia Mainio (arabia_mainio)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Sunnuntai (arabia_sunnuntai)
      • Arabia Tuokio (arabia_tuokio)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 24 € (price_2)
      • 24 € - 32 € (price_3)
      • ≥ 32 € (price_4)
    • Lautasen syvyys (lautasen_syvyys_malli):
      • Matala lautanen (matala_lautanen)
      • Syvä lautanen (syva_lautanen)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 20 cm (halkaisija_cm__1)
      • 20 cm - 23 cm (halkaisija_cm__2)
      • 23 cm - 27 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 27 cm (halkaisija_cm__4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
    • Lautasen tyyppi (lautasen_tyyppi):
      • Ruokalautanen (ruokalautanen)
      • Leipälautanen (leipa_lautanen)
      • Pastalautanen (pastalautanen)
      • Jälkiruokalautanen (ja_lkiruokalautanen)
      • Pizzalautanen (pizzalautanen)
      • Aluslautanen (aluslautanen)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi