x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Samsung UE32T4305AK 32" LED

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Samsung UE32T4305AK 32" LED
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Samsung UE32T4305AK 32" LED
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Samsung UE32T4305AK 32" LED
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175790952.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175796259.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175796262.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175796257.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175796260.jpg
Samsung Samsung UE32T4305AK 32" LED UE32T4305AK 32" LED UE32T4305AK 32" LED 32-tuumainen Samsung T4305 HD -älytelevisio luo upean HD-resoluution kuvan Hyper Real -kuvamoottorilla, sekä HDR- ja Micro Dimming Pro -teknologioilla, tarjoten vivahteikkaat värit, syvän mustantoston ja kirkkaat valkoiset sävyt. (261)
  • 08806090358265
  • UE32T4305AKXXC
8
good_buy
deal
  • 32 inch AVERAGE Tässä TV:ssä on kompakti ruutu ja se sopii hyvin olohuoneeseen tai makuuhuoneeseen
  • 43 kWh GOOD Tämä TV käyttää vähemmän energiaa ja on säästeliäs käytössä
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 32 "
    • Näytön teknologia: LED
    • Näytön muoto: Litteä
    • Näytön resoluutio: 1366 x 768
    • Optimaalinen katseluetäisyys metreinä: Yli 3 metrin
    • Ruudun halkaisija (cm): 80 cm
  • Tekniset tiedot
    • HD tyyppi: HD
    • Smart TV: Kyllä
    • Digitaalisignaalin järjestelmämuoto: DVB-T2, DVB-T, DVB-C
    • Energialuokka: A+
    • ConnectShare (HDD): Kyllä
    • ConnectShare (USB): Kyllä
    • Digitaalinen audio optical out: 1
    • DLNA certified: Kyllä
    • ECO mode: Kyllä
    • Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä: 1
    • Internet TV: Kyllä
    • Kaiuttimien määrä: 10
    • Kauko-ohjain: Kyllä
    • Kokonaisenergiankulutus: 43 kWh
    • Sisäänrakennetut äänidekooderit: Dolby Digital
    • Tekstitelevision parannukset: Kyllä
    • Tekstitys-toiminto: Kyllä
    • USB 2.0 porttien määrä: 1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Television ominaisuudet: Wi-Fi, Smart TV, Peli-tila, VESA-kiinnitys
  • Liitettävyys
    • HDMI -porttien määrä: 2
    • Bluetooth: Ei
    • Consumer Electronics Control (CEC): Anynet+
    • DVI-portti: Ei
    • Komponenttivideo (YPbPr/YCbCr) in: 1
    • Ulostulojen määrä: 1
    • USB-porttien määrä: 1
    • Yleinen käyttöliittymä (CI): Kyllä
  • Ohjelmisto
    • Sisältää käyttöjärjestelmän: Tizen
  • Suorituskyky
    • Lifestyle-sovellukset: Viaplay, Apple TV, Netflix, YLE Areena, MTV Suomi, Ruutu
    • Kuvankäsittelyteknologia: Samsung Contrast Enhancer
    • Pelimoodi: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Paino ja mitat
    • Laitteen korkeus (jalustan kanssa): 465 mm
    • Laitteen leveys (jalustan kanssa): 737 mm
    • Laitteen syvyys (jalustan kanssa): 150 mm
    • Leveys (ilman jalustaa): 737.4 mm
    • Paino (g): 5000 g
    • Paino (ilman jalustaa): 4000 g
    • Syvyys (ilman jalustaa): 74.1 mm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Hallintaominaisuudet
    • Elektroninen ohjelmaopas: Kyllä
    • On Screen Display (OSD): Kyllä
  • Mediatyypit
    • AirPlay 2: Kyllä
  • TV-viritin
    • Automaattinen kanavahaku: Kyllä
  • Verkko
    • LAN (kiinteä): Kyllä
    • Wi-Fi: Kyllä
    • Web-selain: Kyllä
    • Wi-Fi Direct: Kyllä
  • Ääni
    • Äänen dekoodausteknologiat: Dolby Digital Plus
  • Muut ominaisuudet
    • VESA-kiinnitettävä: Kyllä
  • 252.90 350.00 EUR 8
    8
    • Telia Telia
      8.444444444444445 (5)
      252.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      32-tuumainen Samsung T4305 HD -älytelevisio luo upean HD-resoluution kuvan Hyper Real -kuvamoottorilla, sekä HDR- ja Micro Dimming Pro -t...253.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Elisa Verkkokauppa Elisa Verkkokauppa
      7.335083657319027 (3)
      Tizen Smart TV ja One Remote ohjaus - Reilusti sisältöä yhdellä kaukosäätimellä PurColor - Mukaansatempaava katselukokemus todenmukaisill...
      254.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      UE32T4305 Smart-TV:n avulla voit nauttia HD-tasoisesta kuvanlaadusta. TV on varustettu 32" LED-taustavalaistulla näytöllä. Tämä televisio...255.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Euronics.fi Euronics.fi
      8.62977865652671 (60)
      Uusia älytoimintoja: Apple TV sovellus ja Airplay 2 tuki274.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      279.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • DNA Nettikauppa DNA Nettikauppa
      7.646279306829766 (2)
      Nopea ja helppokäyttöinen älytelevisio. Laaja sovellusvalikoima. Upea kuvanlaatu.299.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Samsung eStore Samsung eStore
      350.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Samsung - Outdoor Tv Lh65Bhtelglxen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185291354.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182537529.jpg
      Samsung Samsung - Outdoor Tv Lh65Bhtelglxen - Outdoor Tv Lh65Bhtelglxen - Outdoor Tv Lh65Bhtelglxen Koe huippuluokan kuvanlaatu. Valovoimainen ja upea 4K QLED TV ulkokäyttöön Heijastamaton The Terrace for business -tekniikka hyödyntää vaikuttavaa heijastuksia ehkäisevää tekniikkaa, joka vähentää näytön heijastuksia merkittävästi ja parantaa samalla kontrastia. Nauti viihteestä ulkona myös aurinkoisina päivinä. (2)
      Samsung - Outdoor Tv Lh65Bhtelglxen
      • 08806092218963
      1
    • LG 50 4K-UHD Tv 50NANO766QA.AEU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228912768.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224770370.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224821950.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224770375.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224770373.jpg
      LG LG 50 4K-UHD Tv 50NANO766QA.AEU 50 4K-UHD Tv 50NANO766QA.AEU 50 4K-UHD Tv 50NANO766QA.AEU NanoCell TV väritsävyt ovat tarkempia kuin tavallisessa LED TV. Aito 4K näyttö tarjoaa luonnolliset värit ja mahtavat yksityiskohdat. Ota kaikki irti loputtomasta viihdekattauksesta LG webOS ja Magic Remote avulla. (4)
      LG 50 4K-UHD Tv 50NANO766QA.AEU
      • 08806091624413
      • 50NANO766QA
      • 50NANO766QA.AEU
      3
    • Philips 43 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio 43PUS8506/12
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204555332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215132274.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215132271.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215132227.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215132273.jpg
      Philips Philips 43 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio 43PUS8506/12 43 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio 43PUS8506/12 43 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio 43PUS8506/12 43-tuumainen Philips PUS8506 4K UHD -älytelevisio tarjoaa loistavan peli- ja katselukokemuksen kuvaa ruudun taakse laajentavalla Ambilight-teknologialla sekä erinomaisella äänentoistolla. Siinä on Android TV -käyttöjärjestelmä. (5)
      Philips 43 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio 43PUS8506/12
      • 08718863028513
      • 43PUS8506/12
      • 8718863028513
      2
    • Finlux 32-FAE-9060 32' Android Smart LED televisio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229736701.jpg
      Finlux Finlux 32-FAE-9060 32' Android Smart LED televisio 32-FAE-9060 32' Android Smart LED televisio 32-FAE-9060 32' Android Smart LED televisio Valitsemalla Finlux Android TV:n, käytössäsi on markkinoiden laajin sovellustarjonta Google Play Storen kautta! Mukana mm. HBO, Disney, Netflix, Youtube, Viaplay, Primevideo ja Elisa Viihde sekä tietysti suomalaisten rakastamat kotimaiset palvelut Areena, Ruutu, MTV, jne. Television sisäänrakennetulla Cromecast -toiminnolla peilaat tietokoneen, mobiili- ja tablet-laitteiden kuvan kätevästi television näytölle. FINLUX TAKUU 48kk Laadukkaiden tuotteidemme käyttöikä on erittäin pitkä, mikä vähentä (8)
      Finlux 32-FAE-9060 32' Android Smart LED televisio
      • 06418312157529
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 253.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 251.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 251.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 251.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 251.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 259.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 259.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 251.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 251.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 251.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 251.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 251.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 251.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 251.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 251.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 251.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 253.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 253.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 253.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 253.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 253.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 252.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 252.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 252.90
    • info@vertaa.fi