x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sony 85 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio KE-85XH9096

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sony 85 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio KE-85XH9096
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sony 85 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio KE-85XH9096
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sony 85 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio KE-85XH9096
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177891442.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181121155.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177927030.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177538246.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177927038.jpg?ts=1
Sony Sony 85 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio KE-85XH9096 85 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio KE-85XH9096 85 4K Ultra HD Android Smart LED LCD televisio KE-85XH9096 (1)
  • 04548736117662
  • 4548736117662
  • KE-85XH9096BAEP
  • KE85XH9096BAEP
1
  • 85 inch GOOD Tässä TV:ssä on iso ruutu. Voit katsella lempielokuvia ja sarjoja vielä paremmin!
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 85 "
    • Näytön teknologia: LCD
    • Näytön muoto: Litteä
    • 24p: Kyllä
    • LED taustavalon tyyppi: Direct-LED
    • Näytön resoluutio: 3840 x 2160
    • Optimaalinen katseluetäisyys metreinä: Yli 3 metrin
    • Ruudun halkaisija (cm): 215 cm
  • Tekniset tiedot
    • HD tyyppi: 4K Ultra HD
    • Digitaalisignaalin järjestelmämuoto: DVB-T, DVB-S, DVB-C
    • Audio Return Channel (ARC): Kyllä
    • Digitaalinen audio optical out: 1
    • Energiansäästömoodi: Kyllä
    • Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä: 1
    • Internet TV: Kyllä
    • Kaiuttimien määrä: 2
    • Sisäänrakennetut äänidekooderit: DTS, Dolby Atmos
    • Tekstitelevision parannukset: Kyllä
    • Tekstitys-toiminto: Kyllä
    • USB 2.0 porttien määrä: 2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Television ominaisuudet: Wi-Fi, Peli-tila, VESA-kiinnitys, Bluetooth
    • Energy efficiency class new: Class G
    • maksimi näytön koko: 85 "
    • Sukupuoli: Unisex
  • Liitettävyys
    • HDMI -porttien määrä: 4
    • Bluetooth: Kyllä
    • Bluetooth-versio: 4.2
    • Common interface Plus (CI+): Kyllä
    • DVI-portti: Ei
    • HDCP: Kyllä
    • Komposiittivideon ulostulo: 1
    • PC sisään (D-Sub): Ei
    • RF-portteja: 3
    • Ulostulojen määrä: 1
  • Ohjelmisto
    • Sisältää käyttöjärjestelmän: Android
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
  • Paino ja mitat
    • Laitteen korkeus (jalustan kanssa): 1162 mm
    • Laitteen leveys (jalustan kanssa): 1899 mm
    • Laitteen syvyys (jalustan kanssa): 441 mm
    • Leveys (ilman jalustaa): 1899 mm
    • Paino (ilman jalustaa): 45800 g
    • Syvyys (ilman jalustaa): 72 mm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 220 V
  • Pakkauksen sisältö
    • Pöytäteline: Kyllä
  • Hallintaominaisuudet
    • Elektroninen ohjelmaopas: Kyllä
    • On/Off ajastin: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Pelimoodi: Kyllä
  • TV-viritin
    • Tuetut TV-taajuudet: UHF
  • Verkko
    • Bluetooth-profiilit: A2DP
    • LAN (kiinteä): Kyllä
    • Wi-Fi: Kyllä
    • Wi-Fi -standardi: WiFi a
  • Video
    • Supported graphics resolutions: 3840 x 2160
  • Muut ominaisuudet
    • VESA-kiinnitettävä: Kyllä
  • 2318.99 2318.99 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      2318.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Panasonic TX-58JX820E 58'' TV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236722567.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723264.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723263.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723262.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic TX-58JX820E 58'' TV TX-58JX820E 58'' TV TX-58JX820E 58'' TV (1)
      Panasonic TX-58JX820E 58'' TV
      • 05025232917631
      • TX-58JX820E
      1
    • Philips 58 Business TV, 4K UHD,
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236773849.jpg?ts=1
      Philips Philips 58 Business TV, 4K UHD, 58 Business TV, 4K UHD, 58 Business TV, 4K UHD, (1)
      Philips 58 Business TV, 4K UHD,
      • 08718863030844
      • 58HFL6214U/12
      1
    • Sony XR-85X90K - 4K Google TV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230802528.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230815521.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230815532.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235170306.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246527423.jpg?ts=1
      Sony Sony XR-85X90K - 4K Google TV XR-85X90K - 4K Google TV XR-85X90K - 4K Google TV 85 Sony X90K 4K Full Array LED -älytelevisio tarjoaa eläväiset värit ja Full Array LED -teknologian kontrastin Cognitive Processor XR -prosessorilla, joka takaa todentuntuisen katselukokemuksen ja tehokkaan, selkeän ja moniulotteisen äänen. (1)
      Sony XR-85X90K - 4K Google TV
      • 04548736137837
      • XR85X90KAEP
      • 4548736137837
      2
    • Samsung Q80A 85 4K QLED älytelevisio (2021)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210496006.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236722610.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723071.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Q80A 85 4K QLED älytelevisio (2021) Q80A 85 4K QLED älytelevisio (2021) Q80A 85 4K QLED älytelevisio (2021) Anna television ja soundbarin äänen ympäröidä itsesi harmonisesti. Q-Symphony-toiminnolla television ja soundbarin kaiuttimia voidaan käyttää yhdessä niin, että äänentoistosta tulee parempaa. (2)
      Samsung Q80A 85 4K QLED älytelevisio (2021)
      • 08806092615199
      • QE85Q80AATXXC
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 2499.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 2499.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 2499.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 2399.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 2399.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 2399.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 2399.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 2399.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 2399.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 2704.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 2704.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 2002.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 2002.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 2002.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 2002.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 2002.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 2002.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 2479.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 2284.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 2284.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 2284.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 2284.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 2284.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 2284.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 2562.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 2562.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 2318.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 2318.99
    • info@vertaa.fi