x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Toy Story 4 10767 Duke Caboomin temppushow

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Toy Story 4 10767 Duke Caboomin temppushow
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Toy Story 4 10767 Duke Caboomin temppushow
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LEGO Toy Story 4 10767 Duke Caboomin temppushow
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202437577.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220683572.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146885346.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148148701.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146885345.jpg?ts=1
LEGO LEGO Toy Story 4 10767 Duke Caboomin temppushow Toy Story 4 10767 Duke Caboomin temppushow Toy Story 4 10767 Duke Caboomin temppushow Auta pientä lastasi tutustumaan DisneyPixarin Toy Story 4:n jännitykseen ja seikkailuihin tämän 10767 Duke Caboomin temppushow LEGO® 4+ setin avulla. Tämä hauska alle kouluikäisille tarkoitettu rakennuslelusetti on tarkoitettu erityisesti helpoksi ja hauskaksi alle kouluikäisille lapsille. Siinä on säädettävä tulirengas ja ramppi sekä kaksi erityistä aloituspalikkaa, joiden avulla ensikertalaisetkin pääsevät kokemaan ylpeyttä aivan itse rakentamistaan ajoneuvoista, rakennuksista ynnä muista. ... (1)
  • 05702016367720
  • 146204
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lego-teema: Toy Story
    • Sukupuoli: Lapset
    • Osien määrä: 120 kpl
    • Lelufiguurien määrä: 2 kpl
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 4+
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Moniväri, Sininen
  • 42.97 42.97 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Auta pientä lastasi tutustumaan DisneyPixarin Toy Story 4:n jännitykseen ja seikkailuihin tämän 10767 Duke Caboomin temppushow LEGO® 4+ s...42.97, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • LEGO DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211421519.jpg?ts=1
      LEGO LEGO DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset Askartelusta pitävien lasten luovuus nousee uusiin ulottuvuuksiin tämän persoonallisen peliaiheisen setin parissa. Mukana on joustava musta ranneke, upeat riipukset ja värikkäitä laattoja.Peliaiheinen rannekoru on kiva juttu askartelusta ja peleistä pitävälle lapselleLasten suunnittelutaidot kehittyvät peliaiheisten laattojen ja riipusten parissa Askartelun ystävät saavat suunnitella entistä useampia malleja DOTS-lisäsarjojen avullaIlahduta askartelun ystäviä setillä, joka auttaa lasta uskoma... (1)
      LEGO DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset
      • 05702017156118
      3
    • Sans marque 31202 Art - Disney's Mickey Mouse
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220681280.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210604143.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237657189.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237657200.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216764498.jpg?ts=1
      Sans marque Sans marque 31202 Art - Disney's Mickey Mouse 31202 Art - Disney's Mickey Mouse 31202 Art - Disney's Mickey Mouse Jos fanitat Disneyn klassikkohahmoja, tämä on juuri sopiva projekti sinulle! Rakenna toinen kahdesta muotokuvasta LEGO® Art Disneys Mickey Mouse (31202) setin avulla ja nauti luovasta mosaiikkiprojektista, jonka parissa stressi haihtuu.Rentouttava LEGO projekti aikuisilleLataa akkujasi kokoamalla tästä 2 658-osaisesta setistä joko Disneyn Mikki Hiiren tai Minni Hiiren kuva. Rakentaessasi voit kuunnella tutuista hahmoista kertovaa äänitettä. Oletko valmis haasteeseen? Rakenna osista ensinyksi... (1)
      Sans marque 31202 Art - Disney's Mickey Mouse
      • 05702016914894
      9
    • LEGO 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229380121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212542108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215470878.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238141421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238141431.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric LEGO 42137 Formula E Porsche 99X Electricon LEGO versiointi Porschen vuonna 2019 julkistamasta uudesta Formula E -sarjassa kilpailevasta Formula-autosta. Porsche Formulassa on pullback-toiminto, eli vetämällä renkaita lattialla taaksepäin ja päästämällä irti Formula sinkoutuu moottorin voimasta eteenpäin. Formulassa on tyylikäs valko-musta-punainen kori ja viimeistely sponsoritarroineen. Valmis Porsche on 6 cm korkea, 31 cm pitkä ja 12 cm leveä. Tässä setittä hyödynnetän lisättyä todellisuutt... (1)
      LEGO 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric
      • 05702017156156
      • 42137
      11
    • LEGO 71753 Ninjago - Tulilohikäärmeen hyökkäys
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220683385.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183764732.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208530852.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212991953.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184040039.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 71753 Ninjago - Tulilohikäärmeen hyökkäys 71753 Ninjago - Tulilohikäärmeen hyökkäys 71753 Ninjago - Tulilohikäärmeen hyökkäys Lapset saavat uppoutua tuntikausiksi uskomattoman hauskoihin leikkeihin tämän eri asentoihin taipuvan lohikäärmelelun kanssa. Lohikäärmeen leuat, pyrstö, jalat ja siivet liikkuvat. (3)
      LEGO 71753 Ninjago - Tulilohikäärmeen hyökkäys
      • 05702016912319
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 34.61
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 34.60
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 34.61
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 34.61
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 34.61
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 34.60
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 34.58
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 34.58
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 34.60
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.60
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.60
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 34.11
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.11
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 34.10
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.10
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.10
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.10
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.10
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.10
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 34.11
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.11
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.11
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.11
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.11
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.11
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.11
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 32.30
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 32.29
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 32.30
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 32.29
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 32.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.30
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 32.29
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.29
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 32.46
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.46
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 32.46
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 32.46
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.46
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.46
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.46
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.47
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 33.88
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 33.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 33.88
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 33.88
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 33.88
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 33.88
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 42.96
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 42.97
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 42.97
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 42.97
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 42.97
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 42.97
    • info@vertaa.fi