x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

City 60220 Roska-auto

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut City 60220 Roska-auto
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot City 60220 Roska-auto
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LEGO City 60220 Roska-auto
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166169570.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/186145930.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239381519.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145623180.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239381517.jpg?ts=1
LEGO LEGO City 60220 Roska-auto City 60220 Roska-auto City 60220 Roska-auto Auta lastasi pitämään LEGO® City siistinä hienon 60220 Roska-auton avulla. Tämä työntäyteinen LEGO 4+ ajoneuvosetti on hauska ja helppo alle kouluikäisille lapsille. Siinä on järeä roska-auto ja kahden minihahmon ohjaamo, kallistuva astia sekä aloituspalikka, jonka avulla ensikertalaisetkin pääsevät kokemaan ylpeyttä aivan itse rakentamistaan jutuista. Setin sisältämät yksinkertaiset ohjeet rakentamiseen ja luovaan leikkiin auttavat pientä roskien kerääjää ymmärtämään rakennusvaiheiden tarkoi... (1)
  • 05702016369526
  • 188349
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lego-teema: City
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt
    • Osien määrä: 90, 88 kpl
    • Lelufiguurien määrä: 2 kpl
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 4+
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 300 g
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
    • Väri: Sininen, Moniväri, Valkoinen
  • 38.57 38.57 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Auta lastasi pitämään LEGO® City siistinä hienon 60220 Roska-auton avulla. Tämä työntäyteinen LEGO 4+ ajoneuvosetti on hauska ja helppo a...38.57, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • LEGO DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211421519.jpg?ts=1
      LEGO LEGO DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset Askartelusta pitävien lasten luovuus nousee uusiin ulottuvuuksiin tämän persoonallisen peliaiheisen setin parissa. Mukana on joustava musta ranneke, upeat riipukset ja värikkäitä laattoja.Peliaiheinen rannekoru on kiva juttu askartelusta ja peleistä pitävälle lapselleLasten suunnittelutaidot kehittyvät peliaiheisten laattojen ja riipusten parissa Askartelun ystävät saavat suunnitella entistä useampia malleja DOTS-lisäsarjojen avullaIlahduta askartelun ystäviä setillä, joka auttaa lasta uskoma... (1)
      LEGO DOTS 41943 Pelifani – rannekoru ja riipukset
      • 05702017156118
      3
    • LEGO 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229380121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212542108.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215470878.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238141421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238141431.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric LEGO 42137 Formula E Porsche 99X Electricon LEGO versiointi Porschen vuonna 2019 julkistamasta uudesta Formula E -sarjassa kilpailevasta Formula-autosta. Porsche Formulassa on pullback-toiminto, eli vetämällä renkaita lattialla taaksepäin ja päästämällä irti Formula sinkoutuu moottorin voimasta eteenpäin. Formulassa on tyylikäs valko-musta-punainen kori ja viimeistely sponsoritarroineen. Valmis Porsche on 6 cm korkea, 31 cm pitkä ja 12 cm leveä. Tässä setittä hyödynnetän lisättyä todellisuutt... (1)
      LEGO 42137 Technic - Formula E Porsche 99X Electric
      • 05702017156156
      • 42137
      11
    • LEGO 75336 Star Wars - Suurinkvisiittorin kuljetusalus Scythe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238490069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239171830.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239171834.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239171833.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239171835.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 75336 Star Wars - Suurinkvisiittorin kuljetusalus Scythe 75336 Star Wars - Suurinkvisiittorin kuljetusalus Scythe 75336 Star Wars - Suurinkvisiittorin kuljetusalus Scythe Rakenna palikoista Suurinkvisiittorin kuljetusalus Scythen yksityiskohtainen pienoismalli sekä 4 LEGO® minihahmoa ja uppoudu Star Wars: Obi-Wan Kenobi sarjasta tuttuihin kohtauksiin.Suurinkvisiittorin kuljetusalus Scythen yksityiskohtainen, palikoista rakennettava pienoismalli4 LEGO® minihahmoa, kuten Reva (kolmas sisar) ja Ben Kenobi Laskeutumis? ja lentotilaan säädettävät siivet ja 2 jousitoimista asettaKaton ja sivut voi avata, joten leikit voivat helposti jatkua aluksen sisälläHauska lahj... (7)
      LEGO 75336 Star Wars - Suurinkvisiittorin kuljetusalus Scythe
      • 05702017155623
      6
    • LEGO Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/60022549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/60022552.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/60022554.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79927394.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/60022550.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics) Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics) Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics) (1)
      LEGO Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics)
      • 05051892188753
      • 71240
      • 110999
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 31.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 31.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 31.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 31.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 31.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 32.36
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 34.66
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 34.65
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.65
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 34.66
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 34.66
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.66
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 20.59
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.59
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.59
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.59
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.59
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.59
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.59
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 28.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 30.58
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 30.58
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 33.09
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 33.08
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 35.67
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 35.64
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 35.88
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 34.55
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 34.73
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 34.84
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 34.81
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 34.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 34.85
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 34.73
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 34.53
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 34.52
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 34.52
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 33.53
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 39.87
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 39.87
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 36.59
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 38.57
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 38.57
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 38.57
    • info@vertaa.fi