x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Skip Hop Vibrant Village Leikkimatto

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Skip Hop Vibrant Village Leikkimatto
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Skip Hop Vibrant Village Leikkimatto
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Skip Hop Vibrant Village Leikkimatto
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124171240.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226206786.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226206783.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226206684.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226206790.jpg?ts=1
Skip Hop Skip Hop Vibrant Village Leikkimatto Vibrant Village Leikkimatto Vibrant Village Leikkimatto (2)
  • 00879674026513
1
deal
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi, Puuvilla
    • Väri: Moniväri, Musta, Valkoinen
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 91 cm
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Lapset
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 69.90 99.90 EUR 1
    1
    • A-T Lastenturva A-T Lastenturva
      69.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lionelo Paula Plus -leikkimatto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230741869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207584345.jpg?ts=1
      Lionelo Lionelo Paula Plus -leikkimatto Paula Plus -leikkimatto Paula Plus -leikkimatto (3)
      Lionelo Paula Plus -leikkimatto
      • 05902581659163
      1
    • Skip Hop - Activity Gym Treetop Friends - OneSize - Multi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208733349.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226493100.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226492462.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226493102.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226493103.jpg?ts=1
      Skip Hop Skip Hop - Activity Gym Treetop Friends - OneSize - Multi - Activity Gym Treetop Friends - OneSize - Multi - Activity Gym Treetop Friends - OneSize - Multi Skip Hopin viihdyttävällä puuhamatolla vauvasi pääsee tutkailemaan lintuja puun latvaan! Treetop Friends -puuhamaton on suuunnitellut ruotsalainen kuvittaja ja muotoilija Sandra Isaksson. Leikkimattoon kuuluu pehmeä matto, yhteensopiva tyyny, kuvioidut kaaret, ääntelevä peili sekä viisi kaariin kiinnitettävää lelua. Matto-osasta löytyy myös ritisevä puunlehti, piipittävä kukka ja lapsiturvallinen peili. Kaarissa on 13 lenkkiä, joihin leluja voi ripustaa. Tanskalainen alt.dk valitsi tuotteen v... (3)
      Skip Hop - Activity Gym Treetop Friends - OneSize - Multi
      • 00879674002586
      1
    • Yookidoo - Gymotion Robo Playland
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199421690.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199421704.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199421702.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166458392.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228019006.jpg?ts=1
      Yookidoo Yookidoo - Gymotion Robo Playland - Gymotion Robo Playland - Gymotion Robo Playland (1)
      Yookidoo - Gymotion Robo Playland
      • 07290107721288
      2
    • Play & Go Soft Penguin -leikkimatto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126109432.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176309313.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176675982.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169987629.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176675987.jpg?ts=1
      Play & Go Play & Go Soft Penguin -leikkimatto Soft Penguin -leikkimatto Soft Penguin -leikkimatto (1)
      Play & Go Soft Penguin -leikkimatto
      • 05425038799927
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 82.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 82.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 82.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 82.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 82.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 82.20
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 82.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 83.10
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 83.30
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 83.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 83.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 83.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 84.70
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 84.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 74.30
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 74.50
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 74.30
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 74.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 74.70
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 74.20
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 74.70
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 74.50
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 75.40
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 75.20
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 75.20
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 75.20
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 75.20
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 75.60
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 75.40
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 75.20
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 75.20
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 75.20
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 74.70
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 74.40
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 74.30
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 74.60
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 75.10
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 75.10
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 74.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.40
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 74.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 73.10
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 73.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 73.50
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 73.60
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 73.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 73.60
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 73.60
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 73.60
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 73.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 73.50
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.90
    • info@vertaa.fi