x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vulli Leikkimatot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vulli Leikkimatto Vulli Giraffe Sofia, 10410
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256080344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250922432.jpg?ts=1
      Vulli Vulli Leikkimatto Vulli Giraffe Sofia, 10410 Leikkimatto Vulli Giraffe Sofia, 10410 Leikkimatto Vulli Giraffe Sofia, 10410 (1)
      Vulli Leikkimatto Vulli Giraffe Sofia, 10410
      • 03056560104105
      1
      80.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Chicco DEFAULT
        • chicco
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Chicco (chicco)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Babblarna (babblarna)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • Aw Rugs (aw_rugs)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • BabyDan (babydan)
      • Bebes Collection (bebes_collection)
      • Bieco (bieco)
      • Bo (bo)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Childhome (childhome)
      • Clementoni (clementoni)
      • Diinglisar (diinglisar)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Emma & noah (emma_noah)
      • Fehn (fehn)
      • Filibabba (filibabba)
      • Hess (hess)
      • Infantino (infantino)
      • Ingenuity (ingenuity)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jollein (jollein)
      • Julius Zöllner (julius_zo_llner)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Lorelli (lorelli)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miniland (miniland)
      • Nattou (nattou)
      • Play & Go (play_go)
      • Playgro (playgro)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Saro (saro)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • That's Mine (that_s_mine)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Tomy (tomy)
      • Tryco (tryco)
      • ULLENBOOM (ullenboom)
      • Vdm (vdm)
      • Vulli (vulli)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 6-12 (6_12)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Materiaali (materiaali):
      • EVA (eteenin vinyyliasetaatti) (eva_eteenin_vinyyliasetaatti_)
      • Kumi (kumi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pahvi (pahvi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyetyleeni (polyetyleeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Sametti (sametti)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
    • Width (leveys):
      • < 90 cm (leveys_1)
      • 90 cm - 470 cm (leveys_2)
      • ≥ 470 cm (leveys_3)
    • Korkeus (korkeus):
      • 39 cm (korkeus_39.0)
      • 48 cm (korkeus_48.0)
      • 50 cm (korkeus_50.0)
      • 118 cm (korkeus_118.0)
      • 580 cm (korkeus_580.0)
      • 584 cm (korkeus_584.0)
      • 590 cm (korkeus_590.0)
      • 625 cm (korkeus_625.0)
      • 720 cm (korkeus_720.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 22 cm (syvyys_cm_22.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi