x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Culimat Leikkuulaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Culimat Leikkuulauta tammea uritettu 50 x 30 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147480800.jpg
      Culimat Culimat Leikkuulauta tammea uritettu 50 x 30 cm Leikkuulauta tammea uritettu 50 x 30 cm Leikkuulauta tammea uritettu 50 x 30 cm Leikkuulauta tammea uritettu 50 x 30 cm tuotemerkiltä Culimat (1)
      Culimat Leikkuulauta tammea uritettu 50 x 30 cm
      • 07350002550328
      2
      121.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • konepesun_kesta_va_
      • Lasiset DEFAULT
        • lasi
      • Puiset DEFAULT
        • puu
      • Joseph Joseph DEFAULT
        • joseph_joseph
      • Joseph DEFAULT
        • joseph
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
    • Merkki (brand):
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Joseph (joseph)
      • Fiskars (fiskars)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Almedahls (almedahls)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • ADA (ada)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Bambu (bambu)
      • Bitz (bitz)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Boos blocks (boos_blocks)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Continenta (continenta)
      • Culimat (culimat)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Epicurean (epicurean)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Food Pharmacy (food_pharmacy)
      • Funktion (funktion)
      • Global (global)
      • HAY (hay)
      • Heirol (heirol)
      • HK Living (hk_living)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Ironwood Gourmet (ironwood_gourmet)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • John Boos (john_boos)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Legnoart (legnoart)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterclass (masterclass)
      • Msr (msr)
      • Muoto2 (muoto2)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Nordwik (nordwik)
      • Peugeot (peugeot)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Quttin (quttin)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Röshults (ro_shults)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sage (sage)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skagerak (skagerak)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • T&G Woodware (t_g_woodware)
      • Victorinox (victorinox)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Muoto (muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puu (puu)
      • Bambu (bambu)
      • Muovi (muovi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Liuskekivi (liuskekivi)
      • Nahka (nahka)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Leveys (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 27 cm (leveys_2)
      • 27 cm - 35 cm (leveys_3)
      • ≥ 35 cm (leveys_4)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 32 cm (pituus_cm_1)
      • 32 cm - 39 cm (pituus_cm_2)
      • 39 cm - 45 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 45 cm (pituus_cm_4)
    • Paksuus (korkeus):
      • < 1.5 cm (korkeus_1)
      • 1.5 cm - 2 cm (korkeus_2)
      • 2 cm - 6 cm (korkeus_3)
      • ≥ 6 cm (korkeus_4)
    • Ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Kuumuudenkestävä (kuumuudenkesta_va_)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Taitettava (taitettava)
    • Leikkuulautojen määrä (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • 1 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1.0)
      • 2 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2.0)
      • 3 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3.0)
      • 5 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_5.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi