x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Zassenhaus Leikkuulaudat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Zassenhaus Lohilauta Mango 40 x 16 cm mango
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147115898.jpg
      Zassenhaus Zassenhaus Lohilauta Mango 40 x 16 cm mango Lohilauta Mango 40 x 16 cm mango Lohilauta Mango 40 x 16 cm mango Lohilauta Mango 40 x 16 cm mango tuotemerkiltä Zassenhaus (1)
      Zassenhaus Lohilauta Mango 40 x 16 cm mango
      • 04006528059038
      1
      52.58 EUR
    • Zassenhaus Wood Cutting Board 42x27 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131260608.jpg
      Zassenhaus Zassenhaus Wood Cutting Board 42x27 cm Wood Cutting Board 42x27 cm Wood Cutting Board 42x27 cm Delicious acacia cutting board that protects your table from knife marks and at the same time collects juice in the groove so that no meat juice comes, for example. Does not withstand dishwasher and oven. (1)
      Zassenhaus Wood Cutting Board 42x27 cm
      • 04006528055139
      • 055139
      1
      28.99 EUR
    • Zassenhaus Leikkuulauta ja oliivipuu kahvalla 26 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148451202.jpg
      Zassenhaus Zassenhaus Leikkuulauta ja oliivipuu kahvalla 26 cm Leikkuulauta ja oliivipuu kahvalla 26 cm Leikkuulauta ja oliivipuu kahvalla 26 cm Leikkuulauta ja oliivipuu kahvalla 26 cm tuotemerkiltä Zassenhaus (1)
      Zassenhaus Leikkuulauta ja oliivipuu kahvalla 26 cm
      • 04006528058550
      1
      33.53 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • konepesun_kesta_va_
      • Lasiset DEFAULT
        • lasi
      • Puiset DEFAULT
        • puu
      • Joseph Joseph DEFAULT
        • joseph_joseph
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Merkki (brand):
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Fiskars (fiskars)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Almedahls (almedahls)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • ADA (ada)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Bambu (bambu)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bitz (bitz)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Boos blocks (boos_blocks)
      • Bosch (bosch)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Continenta (continenta)
      • Culimat (culimat)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • Epicurean (epicurean)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Food Pharmacy (food_pharmacy)
      • Funktion (funktion)
      • Global (global)
      • HAY (hay)
      • Heirol (heirol)
      • HK Living (hk_living)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Ironwood Gourmet (ironwood_gourmet)
      • John Boos (john_boos)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Legnoart (legnoart)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterclass (masterclass)
      • Msr (msr)
      • Muoto2 (muoto2)
      • Muubs (muubs)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordstjerne (nordstjerne)
      • Peugeot (peugeot)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Quttin (quttin)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Röshults (ro_shults)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sage (sage)
      • Samura (samura)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skagerak (skagerak)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • T&G Woodware (t_g_woodware)
      • Victorinox (victorinox)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Muoto (muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Materiaali (materiaali):
      • Puu (puu)
      • Bambu (bambu)
      • Muovi (muovi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Liuskekivi (liuskekivi)
      • Nahka (nahka)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Vaneri (vaneri)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Leveys (leveys):
      • < 21 cm (leveys_1)
      • 21 cm - 28 cm (leveys_2)
      • 28 cm - 35 cm (leveys_3)
      • ≥ 35 cm (leveys_4)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 31 cm (pituus_cm_1)
      • 31 cm - 38 cm (pituus_cm_2)
      • 38 cm - 45 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 45 cm (pituus_cm_4)
    • Paksuus (korkeus):
      • < 1.5 cm (korkeus_1)
      • 1.5 cm - 2.5 cm (korkeus_2)
      • 2.5 cm - 6 cm (korkeus_3)
      • ≥ 6 cm (korkeus_4)
    • Ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Kuumuudenkestävä (kuumuudenkesta_va_)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Taitettava (taitettava)
    • Leikkuulautojen määrä (ma_a_ra_per_pakkaus):
      • 1 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_1.0)
      • 2 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_2.0)
      • 3 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_3.0)
      • 5 kpl (ma_a_ra_per_pakkaus_5.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi