x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vegaoo Leluaseet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vegaoo Harry Potterin taikasauva valolla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152636749.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85634600.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128235970.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/63572228.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140266570.jpg
      Vegaoo Vegaoo Harry Potterin taikasauva valolla Harry Potterin taikasauva valolla Harry Potterin taikasauva valolla Hokkuspokkus! Sano taikasanasi ja heilauta sen jälkeen taikasauvaa, ja sen kärki alkaa loistaa ja tyydytys siitä, että olet käyttänyt hiukan taikuutta, on täydellinen. Jos sinusta tuntuu, että taikavoimasi oli vähän liian vahva, heilautat vain sauvaa uudelleen sammuttaaksesi lampun tai vaihtoehtoisesti säädät valon voimakkuutta sivusta löytyvällä nappulalla. Tietoja tuotteesta Harry Potter Taikasauva Loistavalla Kärjellä Toimii kahdella AAA-paristolla (eivät tule mukana) Virallisesti lisensoi... (3)
      Vegaoo Harry Potterin taikasauva valolla
      • 00812370010516
      1
      48.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nerf (nerf)
      • Hasbro (hasbro)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • AVENGERS (avengers)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • How to train your dragon (how_to_train_your_dragon)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Liniex (liniex)
      • Made in china (made_in_china)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Smoby (smoby)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • X shot (x_shot)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 27€ (budget)
      • 27€ - 35€ (low)
      • 35€ - 44€ (medium)
      • > 44€ (high)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Korkeus (korkeus):
      • 107 cm (107)
      • 45 cm (45)
      • 50 cm (50)
      • 53 cm (53)
      • 61 cm (61)
      • 66 cm (66)
      • 68 cm (68)
      • 6.8 cm (6_8)
      • 70 cm (70)
      • 71 cm (71)
      • 79 cm (79)
      • 83 cm (83)
      • 93 cm (93)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi