x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Zuru Leluaseet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Zuru leikkipyssy Turbo Advance, 36136
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147617969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147294165.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147617972.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147617973.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147617970.jpg
      Zuru Zuru leikkipyssy Turbo Advance, 36136 leikkipyssy Turbo Advance, 36136 leikkipyssy Turbo Advance, 36136 X-Shot -kiväärillä lapsi harjoittaa tarkkuutta. Ase on lapsille turvallinen!Tuotteesta:Setissä on kivääri, 100 patruunaa, 2 kilpeäAmpuu maks. 80 m etäisyyteenLoistavasti kehittää motorisia taitojaIkäsuositus: 8 v+ (2)
      Zuru leikkipyssy Turbo Advance, 36136
      • 06946441305219
      1
      deal
      68.89 EUR
    • Zuru Air Storm - Z-Tek Bow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156011444.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161541933.jpg
      Zuru Zuru Air Storm - Z-Tek Bow Air Storm - Z-Tek Bow Air Storm - Z-Tek Bow (1)
      Zuru Air Storm - Z-Tek Bow
      • 00008983649797
      1
      34.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nerf (nerf)
      • Hasbro (hasbro)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • AVENGERS (avengers)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • How to train your dragon (how_to_train_your_dragon)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Liniex (liniex)
      • Made in china (made_in_china)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Smoby (smoby)
      • Spider-man (spider_man)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • X shot (x_shot)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 27€ (budget)
      • 27€ - 35€ (low)
      • 35€ - 44€ (medium)
      • > 44€ (high)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Korkeus (korkeus):
      • 107 cm (107)
      • 45 cm (45)
      • 50 cm (50)
      • 53 cm (53)
      • 61 cm (61)
      • 66 cm (66)
      • 68 cm (68)
      • 6.8 cm (6_8)
      • 70 cm (70)
      • 71 cm (71)
      • 79 cm (79)
      • 83 cm (83)
      • 93 cm (93)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi