x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Barbie Leluautot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Barbie Glam Cabriolet avoauto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171711138.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171711146.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171711147.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171711142.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171711139.jpg
      Barbie Barbie Glam Cabriolet avoauto Glam Cabriolet avoauto Glam Cabriolet avoauto Barbien kaksipaikkainen avoauto on tietysti pinkki! Upea menopeli kääntää katseita, missä Barbie sitten ajeleekin. Hyppää kyytiin ja lähde mukaan vauhdikkaaseen seikkailuun. Nuket myydään erikseen. Ikäsuositus yli 3-vuotiaille. (2)
      Barbie Glam Cabriolet avoauto
      • 00887961376852
      • DVX59
      8
      34.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Disney Cars DEFAULT
        • disney_cars
      • Hot Wheels DEFAULT
        • hot_wheels
      • Brio DEFAULT
        • brio
      • BRUDER DEFAULT
        • bruder
      • Autot DEFAULT
        • auto
      • Hätäajoneuvot DEFAULT
        • ha_ta_ajoneuvot
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Cars (cars)
      • Hot Wheels (hot_wheels)
      • Brio (brio)
      • BBJUNIOR (bbjunior)
      • BRUDER (bruder)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • 5630 (5630)
      • Activision (activision)
      • Adriatic (adriatic)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Amscan (amscan)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Bamse (bamse)
      • Barbie (barbie)
      • Batman (batman)
      • BB Junior (bb_junior)
      • Bburago (bburago)
      • Ben 10 (ben_10)
      • Berg (berg)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Britains (britains)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Toys (carrera_toys)
      • CAT (cat)
      • Clementoni (clementoni)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Djeco (djeco)
      • DOLU (dolu)
      • Donkey (donkey)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • ELBE (elbe)
      • Emek (emek)
      • Everearth (everearth)
      • Famosa (famosa)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Günther (gu_nther)
      • Hape (hape)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hotwheels (hotwheels)
      • Intex (intex)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jada (jada)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • JCB (jcb)
      • John Deere (john_deere)
      • Johntoy (johntoy)
      • Junior Driver (junior_driver)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Maisto (maisto)
      • Majorette (majorette)
      • Maki (maki)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matchbox (matchbox)
      • Mattel (mattel)
      • MATTEL HOT WHEELS (mattel_hot_wheels)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Micro Machines (micro_machines)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Monster Jam (monster_jam)
      • Motormax (motormax)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New-Ray (new_ray)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikko (nikko)
      • Ninco (ninco)
      • Oball (oball)
      • Olimp (olimp)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Plasto (plasto)
      • Play (play)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playfun (playfun)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polesie (polesie)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Quickbuild (quickbuild)
      • Rastar (rastar)
      • Real Workin' Buddies (real_workin_buddies)
      • Red Bull (red_bull)
      • Revell (revell)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Schleich (schleich)
      • ScreechersWild (screecherswild)
      • Sebra (sebra)
      • Siku (siku)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Spin Master (spin_master)
      • Super Mario (super_mario)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tobar (tobar)
      • Toi Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tonka (tonka)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Viking Toys (viking_toys)
      • Vilac (vilac)
      • Volvo (volvo)
      • Vtech (vtech)
      • Wader (wader)
      • Wonder-World (wonder_world)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Lelutyyppi (lelutyyppi):
      • Auto Barbie Auto (auto)
      • Bussi (bussi)
      • Helikopteri (helikopteri)
      • Hinausauto (hinausauto)
      • Hätäajoneuvot (ha_ta_ajoneuvot)
      • Juna (juna)
      • Kaivinkone (kaivinkone)
      • Kippiauto (kippiauto)
      • Lentokone (lentokone)
      • Maatilan ajoneuvo (maatilan_ajoneuvo)
      • Moottoripyörä (moottoripyo_ra_)
      • Peräkärry (pera_ka_rry)
      • Polkuauto (polkuauto)
      • Rakennusajoneuvo (rakennusajoneuvo)
      • Rekka (rekka)
      • Roska-auto (roska_auto)
      • Skootteri (skootteri)
      • Traktori (traktori)
      • Trukki (trukki)
      • Vene (vene)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 8-12 (8_12)
      • 8+ (8_)
      • 10+ (10_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Pahvi (pahvi)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vinyyli (vinyyli)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi