x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    DOLU Leluautot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • DOLU Paloauto, Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149714507.jpg
      DOLU DOLU Paloauto, Punainen Paloauto, Punainen Paloauto, Punainen Sammuta palot ja pelasta naapurin kissa tämän upean paloauton avulla. Paloauto on varustettu tikkailla ja oikealla vesipumpulla. Autossa on lisäksi kolme avattavaa luukkua. Ikäsuositus: 2 vuotta +. (1)
      DOLU Paloauto, Punainen
      • 08690089070227
      1
      28.80 EUR
    • DOLU Roska-auto, Vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149714524.jpg
      DOLU DOLU Roska-auto, Vihreä Roska-auto, Vihreä Roska-auto, Vihreä Tee oma osasi viihtyisän asuinympäristön eteen ja tee kierros tällä DOLUn roska-autolla. Aivan kuin oikeassa roska-autossa, leluauto nostaa ja kippaa täydet roskasammiot konttiin. Täydellinen menopeli siisteydestä pitävälle lapselle. Ikäsuositus: 2 vuotta +. (1)
      DOLU Roska-auto, Vihreä
      • 08690089070203
      1
      25.80 EUR
    • DOLU Kippiauto, Keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149856294.jpg
      DOLU DOLU Kippiauto, Keltainen Kippiauto, Keltainen Kippiauto, Keltainen DOLUn hauska kippiauto on pakollinen hankinta hiekkalaatikon rakennustyömaalle. Lastaa, kuljeta ja kippaa kuorma haluamaasi paikkaan. Ikäsuositus: 18 kk +. (1)
      DOLU Kippiauto, Keltainen
      • 08690089070234
      1
      23.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Disney Cars DEFAULT
        • disney_cars
      • Hot Wheels DEFAULT
        • hot_wheels
      • Brio DEFAULT
        • brio
      • BRUDER DEFAULT
        • bruder
      • Autot DEFAULT
        • auto
      • Hätäajoneuvot DEFAULT
        • ha_ta_ajoneuvot
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Cars (cars)
      • Hot Wheels (hot_wheels)
      • Brio (brio)
      • BBJUNIOR (bbjunior)
      • BRUDER (bruder)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • 5630 (5630)
      • Activision (activision)
      • Adriatic (adriatic)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Amscan (amscan)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Bamse (bamse)
      • Barbie (barbie)
      • Batman (batman)
      • BB Junior (bb_junior)
      • Bburago (bburago)
      • Ben 10 (ben_10)
      • Berg (berg)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Britains (britains)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Toys (carrera_toys)
      • CAT (cat)
      • Clementoni (clementoni)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Djeco (djeco)
      • DOLU (dolu)
      • Donkey (donkey)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • ELBE (elbe)
      • Emek (emek)
      • Everearth (everearth)
      • Famosa (famosa)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Günther (gu_nther)
      • Hape (hape)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hotwheels (hotwheels)
      • Intex (intex)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jada (jada)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • JCB (jcb)
      • John Deere (john_deere)
      • Johntoy (johntoy)
      • Junior Driver (junior_driver)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Maisto (maisto)
      • Majorette (majorette)
      • Maki (maki)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matchbox (matchbox)
      • Mattel (mattel)
      • MATTEL HOT WHEELS (mattel_hot_wheels)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Micro Machines (micro_machines)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Monster Jam (monster_jam)
      • Motormax (motormax)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New-Ray (new_ray)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikko (nikko)
      • Ninco (ninco)
      • Oball (oball)
      • Olimp (olimp)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Plasto (plasto)
      • Play (play)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playfun (playfun)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polesie (polesie)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Quickbuild (quickbuild)
      • Rastar (rastar)
      • Real Workin' Buddies (real_workin_buddies)
      • Red Bull (red_bull)
      • Revell (revell)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Schleich (schleich)
      • ScreechersWild (screecherswild)
      • Sebra (sebra)
      • Siku (siku)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Spin Master (spin_master)
      • Super Mario (super_mario)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tobar (tobar)
      • Toi Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tonka (tonka)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Viking Toys (viking_toys)
      • Vilac (vilac)
      • Volvo (volvo)
      • Vtech (vtech)
      • Wader (wader)
      • Wonder-World (wonder_world)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Lelutyyppi (lelutyyppi):
      • Auto (auto)
      • Bussi (bussi)
      • Helikopteri (helikopteri)
      • Hinausauto (hinausauto)
      • Hätäajoneuvot (ha_ta_ajoneuvot)
      • Juna (juna)
      • Kaivinkone (kaivinkone)
      • Kippiauto (kippiauto)
      • Lentokone (lentokone)
      • Maatilan ajoneuvo (maatilan_ajoneuvo)
      • Moottoripyörä (moottoripyo_ra_)
      • Peräkärry (pera_ka_rry)
      • Polkuauto (polkuauto)
      • Rakennusajoneuvo (rakennusajoneuvo)
      • Rekka (rekka)
      • Roska-auto (roska_auto)
      • Skootteri (skootteri)
      • Traktori (traktori)
      • Trukki (trukki)
      • Vene (vene)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 8-12 (8_12)
      • 8+ (8_)
      • 10+ (10_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Pahvi (pahvi)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vinyyli (vinyyli)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi