x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kids Concept Leluautot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Kids Concept parkkitalo Aiden
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138553966.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135023554.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142858454.jpg
      Kids Concept Kids Concept parkkitalo Aiden parkkitalo Aiden parkkitalo Aiden Parkkitalon mukana tulee 3 autoa ja 1 helikopteri. Parkkitalossa on puomi, hissi ja kaksi ramppia. Lapsi kehittää koordinatiotaan leikkiessään. Lisätietoja: Sis. 3 autoa ja helikopterin Puomi pohjakerroksessa Sis. hissin Mitat: 31 x 45 x 52 cm Materiaali: puu Ikäsuositus: 3-vuotiaasta alkaen Huomio: Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Sisältää pieniä osia. Tukehtumisvaara! (3)
      Kids Concept parkkitalo Aiden
      • 07340028728139
      1
      deal
      96.45 EUR
    • Kids Concept Aiden Sedan Auto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133190092.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128659763.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142857330.jpg
      Kids Concept Kids Concept Aiden Sedan Auto Aiden Sedan Auto Aiden Sedan Auto Kids Conceptin puinen auto liikkuu yhtä hyvin matolla kuin paljaalla lattialla. Auto on suunniteltu pienille käsille, ja siitä saa helposti hyvän otteen aukkoikkunoiden ansiosta. Autossa on monta hauskaa yksityiskohtaa, kuten tankkausreikä ja renkaiden vanteet. Auto kuuluu Kids Conceptin Aiden-sarjaan. Osta myös muut saman sarjan osat ja leikkimatto rakentaaksesi kokonaisen kaupungin kulkuneuvoilla ja rakennuksilla. Ikäsuositus: 1 vuotta + (1)
      Kids Concept Aiden Sedan Auto
      • 07340028728078
      2
      12.90 EUR
    • Kids Concept Aiden Bussi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133190090.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128659785.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135030299.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123896990.jpg
      Kids Concept Kids Concept Aiden Bussi Aiden Bussi Aiden Bussi Kids Conceptin puinen auto liikkuu yhtä hyvin matolla kuin paljaalla lattialla. Auto on suunniteltu pienille käsille, ja siitä saa helposti hyvän otteen aukkoikkunoiden ansiosta. Autossa on monta hauskaa yksityiskohtaa, kuten tankkausreikä ja renkaiden vanteet. Auto kuuluu Kids Conceptin Aiden-sarjaan. Osta myös muut saman sarjan osat ja leikkimatto rakentaaksesi kokonaisen kaupungin kulkuneuvoilla ja rakennuksilla. Ikäsuositus: 1 vuotta + (1)
      Kids Concept Aiden Bussi
      • 07340028728092
      2
      14.90 EUR
    • Kids Concept Aiden SUV Auto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133190091.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128659769.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134984901.jpg
      Kids Concept Kids Concept Aiden SUV Auto Aiden SUV Auto Aiden SUV Auto Kids Conceptin puinen auto liikkuu yhtä hyvin matolla kuin paljaalla lattialla. Auto on suunniteltu pienille käsille, ja siitä saa helposti hyvän otteen aukkoikkunoiden ansiosta. Autossa on monta hauskaa yksityiskohtaa, kuten tankkausreikä ja renkaiden vanteet. Auto kuuluu Kids Conceptin Aiden-sarjaan. Osta myös muut saman sarjan osat ja leikkimatto rakentaaksesi kokonaisen kaupungin kulkuneuvoilla ja rakennuksilla. Ikäsuositus: 1 vuotta + (1)
      Kids Concept Aiden SUV Auto
      • 07340028728085
      2
      12.90 EUR
    • Kids Concept Kids Concept Puuauto Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139742471.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107594262.jpg
      Kids Concept Kids Concept Kids Concept Puuauto Musta Kids Concept Puuauto Musta Kids Concept Puuauto Musta Kaunis puuauto on upea lisä lapsen leikkeihin. Ikäsuositus: +12 kk. (1)
      Kids Concept Kids Concept Puuauto Musta
      • 07340028714996
      1
      18.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Matchbox DEFAULT
        • matchbox
      • Hot Wheels DEFAULT
        • hot_wheels
      • Brio DEFAULT
        • brio
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hot Wheels (hot_wheels)
      • Brio (brio)
      • Alex's garage (alex_s_garage)
      • Bburago (bburago)
      • Big (big)
      • Blaze (blaze)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosch (bosch)
      • BRUDER (bruder)
      • CAT (cat)
      • Chicco (chicco)
      • Clementoni (clementoni)
      • COBI (cobi)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Falk (falk)
      • Ferrari (ferrari)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hasbro (hasbro)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • John Deere (john_deere)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Lena (lena)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Majorette (majorette)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matchbox (matchbox)
      • Mattel (mattel)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Motormax (motormax)
      • Newray (newray)
      • Oball (oball)
      • Plasto (plasto)
      • Playmobil (playmobil)
      • Rolly toys (rolly_toys)
      • Scalextric (scalextric)
      • ScreechersWild (screecherswild)
      • Shopkins (shopkins)
      • Siku (siku)
      • Simba (simba)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Soldier force (soldier_force)
      • Spin Master (spin_master)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tactic (tactic)
      • Tomy (tomy)
      • Toy state (toy_state)
      • Toystate (toystate)
      • Transformers (transformers)
      • Viking Toys (viking_toys)
      • Vitility (vitility)
      • Wader (wader)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 40€ (low)
      • 40€ - 65€ (medium)
      • > 65€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Kumi (kumi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Pahvi (pahvi)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 3-6 (3_6)
      • 3+ (3_)
      • 4-10 (4_10)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi