x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sebra Leluautot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Sebra Puinen Traktori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200615036.jpg
      Sebra Sebra Puinen Traktori Puinen Traktori Puinen Traktori Wooden traktori merkiltä Sebra. Kaunis ja tyylikäs lelu, jota on inspiroinut traktorit 50-luvulta. Design on kevyt ja minimalistinen ja sopii yhtä hyvin koristeeksi ikkunalle kuin leikkeihin. Kaikki värit traktorissa ovat myrkyttömiä. Wooden Traktori, Vihreä - Sebra - Vihreä Lelut i Pyökki - Sebra (1)
      Sebra Puinen Traktori
      • 05704680039255
      1
      deal
      27.01 EUR
    • Sebra Puinen Kuorma-auto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165367570.jpg
      Sebra Sebra Puinen Kuorma-auto Puinen Kuorma-auto Puinen Kuorma-auto Tanskalaisen Sebra -tuotemerkin puinen lavakuoma-auto kuljettaa pieniä tavaroita paikasta toiseen. Matkusta lattian tai muiden tasaisten pintojen halki, tai käytä sitä koristeenä sen ollessa poissa käytöstä. Leikkikalu on valmistettu pyökkipuusta ja MDF-levystä. Ikäsuositus: 12 kuukautta +. (1)
      Sebra Puinen Kuorma-auto
      • 05704680046499
      1
      27.80 EUR
    • Sebra Puinen Auto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126260625.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188295690.jpg
      Sebra Sebra Puinen Auto Puinen Auto Puinen Auto Tyylikäs puinen leikkiauto tanskalaiselta Sebralta. Auto on yksinkertaisen tyylikäs ja se toimii sekä leluna että kauniina sisutusyksityiskohtana lastenhuoneessa. Puinen leikkiauto on klassikkolelu, joka sopii jokaisen lapsen lelukokoelmaan! Materiaali: Pyökkipuu Mitat: P14 x L5,9 x K6,75 cm. Ikäsuositus: 1 vuotta +. (1)
      Sebra Puinen Auto
      • 05704680039231
      1
      24.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Disney Cars DEFAULT
        • disney_cars
      • Hot Wheels DEFAULT
        • hot_wheels
      • Brio DEFAULT
        • brio
      • BRUDER DEFAULT
        • bruder
      • Autot DEFAULT
        • auto
      • Hätäajoneuvot DEFAULT
        • ha_ta_ajoneuvot
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Cars (cars)
      • Hot Wheels (hot_wheels)
      • Brio (brio)
      • BBJUNIOR (bbjunior)
      • BRUDER (bruder)
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • 5630 (5630)
      • Activision (activision)
      • Adriatic (adriatic)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Amscan (amscan)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Bamse (bamse)
      • Barbie (barbie)
      • Batman (batman)
      • BB Junior (bb_junior)
      • Bburago (bburago)
      • Ben 10 (ben_10)
      • Berg (berg)
      • BIG (big)
      • Bino (bino)
      • Britains (britains)
      • Candylab Toys (candylab_toys)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Toys (carrera_toys)
      • CAT (cat)
      • Clementoni (clementoni)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Djeco (djeco)
      • DOLU (dolu)
      • Donkey (donkey)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • ELBE (elbe)
      • Emek (emek)
      • Everearth (everearth)
      • Famosa (famosa)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Giochi Preziosi (giochi_preziosi)
      • Goki (goki)
      • Green Toys (green_toys)
      • Günther (gu_nther)
      • Hape (hape)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hotwheels (hotwheels)
      • Intex (intex)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jada (jada)
      • JAKKS Pacific (jakks_pacific)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • JCB (jcb)
      • John Deere (john_deere)
      • Johntoy (johntoy)
      • Junior Driver (junior_driver)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Lena (lena)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Maisto (maisto)
      • Majorette (majorette)
      • Maki (maki)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Matchbox (matchbox)
      • Mattel (mattel)
      • MATTEL HOT WHEELS (mattel_hot_wheels)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Micro Machines (micro_machines)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Monster Jam (monster_jam)
      • Motormax (motormax)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New-Ray (new_ray)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikko (nikko)
      • Ninco (ninco)
      • Oball (oball)
      • Olimp (olimp)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peg-Pérego (peg_pe_rego)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Plasto (plasto)
      • Play (play)
      • Play-Doh (play_doh)
      • Playfun (playfun)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polesie (polesie)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Quickbuild (quickbuild)
      • Rastar (rastar)
      • Real Workin' Buddies (real_workin_buddies)
      • Red Bull (red_bull)
      • Revell (revell)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Schleich (schleich)
      • ScreechersWild (screecherswild)
      • Sebra (sebra)
      • Siku (siku)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • SmartGames (smartgames)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Spin Master (spin_master)
      • Super Mario (super_mario)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tobar (tobar)
      • Toi Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tonka (tonka)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Viking Toys (viking_toys)
      • Vilac (vilac)
      • Volvo (volvo)
      • Vtech (vtech)
      • Wader (wader)
      • Wonder-World (wonder_world)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Lelutyyppi (lelutyyppi):
      • Auto Sebra Auto (auto)
      • Bussi (bussi)
      • Helikopteri (helikopteri)
      • Hinausauto (hinausauto)
      • Hätäajoneuvot (ha_ta_ajoneuvot)
      • Juna (juna)
      • Kaivinkone (kaivinkone)
      • Kippiauto (kippiauto)
      • Lentokone (lentokone)
      • Maatilan ajoneuvo (maatilan_ajoneuvo)
      • Moottoripyörä (moottoripyo_ra_)
      • Peräkärry (pera_ka_rry)
      • Polkuauto (polkuauto)
      • Rakennusajoneuvo (rakennusajoneuvo)
      • Rekka (rekka)
      • Roska-auto (roska_auto)
      • Skootteri (skootteri)
      • Traktori (traktori)
      • Trukki (trukki)
      • Vene (vene)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 6-12 (6_12)
      • 8-12 (8_12)
      • 8+ (8_)
      • 10+ (10_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Pahvi (pahvi)
      • Puu (puu)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vinyyli (vinyyli)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi