x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Melissa & Doug Lelufiguurit ja setit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Melissa & Doug Koirat leikkisetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88933446.jpg
      Melissa & Doug Melissa & Doug Koirat leikkisetti Koirat leikkisetti Koirat leikkisetti Upea Melissa & Doug -sarjan setti sisältää 12 erilaista koiraa samettimaisella turkilla. Jokaisella koiralla on oma paikka säilytyslaatikossa. Laatikon takapuolella on tietoa jokaisesta pakkauksen mukana tulevasta koirarodusta. Ikäsuositus: +3 vuotta. (1)
      Melissa & Doug Koirat leikkisetti
      • 00000772194044
      1
      21.90 EUR
    • Melissa & Doug 12 hevosta, Melissa & Doug
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108632384.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157106609.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157077416.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157106607.jpg
      Melissa & Doug Melissa & Doug 12 hevosta, Melissa & Doug 12 hevosta, Melissa & Doug 12 hevosta, Melissa & Doug Hevossetti, jossa on 12 erilaista hevosta. Kaikilla on sametinpehmeä karva sekä todentuntuinen harja ja häntä. Jokaisella hevosella on oma, kauniisti kuvioitu pilttuunsa mukana toimitettavassa säilytyslaatikossa. Kääntöpuolella on kuvaus eri hevosroduista. Sisältää 12 hevosta ja säilytyslaatikon. Jokainen hevonen on n. 89 cm pitkä. Suositusikä 3-vuotiaista alkaen. (1)
      Melissa & Doug 12 hevosta, Melissa & Doug
      • 00000772105927
      1
      23.80 EUR
    • Melissa & Doug - Wooden Airplane With 4 Figures (19394)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149215821.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157138236.jpg
      Melissa & Doug Melissa & Doug - Wooden Airplane With 4 Figures (19394) - Wooden Airplane With 4 Figures (19394) - Wooden Airplane With 4 Figures (19394) Nyt on aika kyntää pellot, päästää eläimet laitumelle ja lastata heinäpaalit perävaunuun! Tähän hienoon settiin kuuluu traktori, perävaunu, maatila, 1 lehmä, 1 sika, aita sekä 2 heinäpaalia. Kaikki osat on valmistettu tukevasta puusta, ja niissä on hienoja yksityiskohtia. 3 vuoden iästä alkaen. (1)
      Melissa & Doug - Wooden Airplane With 4 Figures (19394)
      • 00000772193948
      1
      20.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • L.O.L. Surprise! DEFAULT
        • l_o_l_surprise_
      • Hasbro DEFAULT
        • hasbro
      • Ryhmä Hau DEFAULT
        • ryhma_hau
      • Schleich DEFAULT
        • schleich
      • Nintendo DEFAULT
        • nintendo
      • Star Wars DEFAULT
        • star_wars
      • Pokémon DEFAULT
        • poke_mon
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hasbro (hasbro)
      • L.O.L. Surprise (l_o_l_surprise_)
      • Schleich (schleich)
      • Ryhmä hau (ryhma_hau)
      • Nintendo (nintendo)
      • Roblox (roblox)
      • Star Wars (star_wars)
      • Fortnite (fortnite)
      • Babblarna (babblarna)
      • Bakugan (bakugan)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Batman (batman)
      • Bethesda (bethesda)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blume (blume)
      • Britains (britains)
      • BRUDER (bruder)
      • Byggare Bob (byggare_bob)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • Cutie Cuis (cutie_cuis)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney infinity (disney_infinity)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dragons (dragons)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Elias (elias)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • eStore (estore)
      • Everearth (everearth)
      • Exquisite Gaming (exquisite_gaming)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Funko (funko)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • Gaya (gaya)
      • Goki (goki)
      • Hape (hape)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Janod (janod)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Knerten (knerten)
      • Little Live Pets (little_live_pets)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lock Stars (lock_stars)
      • Martinex (martinex)
      • Marvel (marvel)
      • Masha ja karhu (masha_ja_karhu)
      • Mattel (mattel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Minions (minions)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • No name (no_name)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Num Noms (num_noms)
      • Osmo (osmo)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • PBM Express (pbm_express)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Priolite (priolite)
      • Proxy (proxy)
      • Puppy Dog Pals (puppy_dog_pals)
      • Roba (roba)
      • Sebra (sebra)
      • Shopkins (shopkins)
      • Silverlit (silverlit)
      • Smashers (smashers)
      • Sphero (sphero)
      • Spin Master (spin_master)
      • Spirit (spirit)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tell Me More (tell_me_more)
      • Toy story (toy_story)
      • Transformers (transformers)
      • TreasureX (treasurex)
      • Trolls (trolls)
      • TY (ty)
      • Ubi Soft (ubi_soft)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Wissper (wissper)
    • Hinta (price):
      • < 10€ (budget)
      • 10€ - 15€ (low)
      • 15€ - 30€ (medium)
      • > 30€ (high)
    • Malli (group):
      • Amiibo (amiibo)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Frozen (frozen)
      • Funko Pop! Marvel (funko_pop_marvel)
      • Infinity (infinity)
      • Littlest Pet Shop (littlest_pet_shop)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Little Pony Retro (my_little_pony_retro)
      • Schleich Dinosaurus (schleich_dinosaurus)
      • Schleich Hevonen (schleich_hevonen)
      • Schleich Maatila (schleich_maatila)
      • Schleich Villieläimet (schleich_villiela_imet)
      • Transformers (transformers)
    • Teema (teema):
      • Dinosaurukset (dinosaurukset)
      • Elokuva (elokuva)
      • Eläimet (ela_imet)
      • Fantasia (fantasia)
      • Ritarit (ritarit)
      • Robotit (robotit)
      • TV ja musiikki (tv_ja_musiikki)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi