x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Silverlit Lelufiguurit ja setit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Silverlit Robottilelu O.P One
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130996212.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157198045.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157198043.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157184510.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157198042.jpg
      Silverlit Silverlit Robottilelu O.P One Robottilelu O.P One Robottilelu O.P One Silverlitin ohjelmoitava robotti sopii tekniikasta kiinnostuneelle lapselle. Robotilla on täysin pyörivä pää ja korvasensorit, joiden avulla se kuulee. Se kääntää automaattisesti päänsä äänen suuntaan. Robotti pystyy nostamaan esineitä käsillään ja sen silmissä on loistavat LED-valot. Pakkauksen mukana tulee kauko-ohjain, jolla robottia voi ohjata joka suuntaan. Voit myös puhua kauko-ohjaimeen, jolloin lelu toistaa sanomasi viidellä eri robottiäänellä. Robotissa on lisäksi valmiiksi asennettu... (3)
      Silverlit Robottilelu O.P One
      • 04891813885504
      1
      90.80 EUR
    • Silverlit - Tiny Furries (Blind)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149163851.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146870970.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146882135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146882127.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146882129.jpg
      Silverlit Silverlit - Tiny Furries (Blind) - Tiny Furries (Blind) - Tiny Furries (Blind) (1)
      Silverlit - Tiny Furries (Blind)
      • 04891813836902
      2
      14.20 EUR
    • Silverlit Talkibot - Purple
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110712890.jpg
      Silverlit Silverlit Talkibot - Purple Talkibot - Purple Talkibot - Purple (1)
      Silverlit Talkibot - Purple
      • 04891813540960
      1
      24.76 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • L.O.L. Surprise! DEFAULT
        • l_o_l_surprise_
      • Hasbro DEFAULT
        • hasbro
      • Ryhmä Hau DEFAULT
        • ryhma_hau
      • Schleich DEFAULT
        • schleich
      • Nintendo DEFAULT
        • nintendo
      • Star Wars DEFAULT
        • star_wars
      • Pokémon DEFAULT
        • poke_mon
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hasbro (hasbro)
      • L.O.L. Surprise (l_o_l_surprise_)
      • Schleich (schleich)
      • Ryhmä hau (ryhma_hau)
      • Nintendo (nintendo)
      • Roblox (roblox)
      • Star Wars (star_wars)
      • Fortnite (fortnite)
      • Babblarna (babblarna)
      • Bakugan (bakugan)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Batman (batman)
      • Ben 10 (ben_10)
      • Bethesda (bethesda)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blume (blume)
      • Britains (britains)
      • BRUDER (bruder)
      • Byggare Bob (byggare_bob)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • Cutie Cuis (cutie_cuis)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney infinity (disney_infinity)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dragons (dragons)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Elias (elias)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Epoch (epoch)
      • eStore (estore)
      • Everearth (everearth)
      • Exquisite Gaming (exquisite_gaming)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Funko (funko)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • Gaya (gaya)
      • Goki (goki)
      • Hape (hape)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Janod (janod)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Knerten (knerten)
      • Little Live Pets (little_live_pets)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lock Stars (lock_stars)
      • Martinex (martinex)
      • Marvel (marvel)
      • Masha ja karhu (masha_ja_karhu)
      • Mattel (mattel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Minions (minions)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • No name (no_name)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Num Noms (num_noms)
      • Osmo (osmo)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • PBM Express (pbm_express)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Priolite (priolite)
      • Proxy (proxy)
      • Puppy Dog Pals (puppy_dog_pals)
      • Roba (roba)
      • Sebra (sebra)
      • Shopkins (shopkins)
      • Silverlit (silverlit)
      • Smashers (smashers)
      • Sphero (sphero)
      • Spin Master (spin_master)
      • Spirit (spirit)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Tell Me More (tell_me_more)
      • Toy story (toy_story)
      • Transformers (transformers)
      • TreasureX (treasurex)
      • Trolls (trolls)
      • TY (ty)
      • Ubi Soft (ubi_soft)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Wissper (wissper)
    • Hinta (price):
      • < 10€ (budget)
      • 10€ - 15€ (low)
      • 15€ - 30€ (medium)
      • > 30€ (high)
    • Malli (group):
      • Amiibo (amiibo)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Frozen (frozen)
      • Funko Pop! Marvel (funko_pop_marvel)
      • Infinity (infinity)
      • Littlest Pet Shop (littlest_pet_shop)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Little Pony Retro (my_little_pony_retro)
      • Schleich Dinosaurus (schleich_dinosaurus)
      • Schleich Hevonen (schleich_hevonen)
      • Schleich Maatila (schleich_maatila)
      • Schleich Villieläimet (schleich_villiela_imet)
      • Transformers (transformers)
    • Teema (teema):
      • Dinosaurukset (dinosaurukset)
      • Elokuva (elokuva)
      • Eläimet (ela_imet)
      • Fantasia (fantasia)
      • Ritarit (ritarit)
      • Robotit (robotit)
      • TV ja musiikki (tv_ja_musiikki)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi