x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lelufiguurit ja setit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Star Wars Mighty Muggs Star Wars - Obi Wan Hasbro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137713770.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159274668.jpg
      Star Wars Star Wars Mighty Muggs Star Wars - Obi Wan Hasbro Mighty Muggs Star Wars - Obi Wan Hasbro Mighty Muggs Star Wars - Obi Wan Hasbro Lapset ansaitsevat parasta, siksi esittelyssä sinulle Mighty Muggs Star Wars - Obi Wan Hasbro, joka sopii ihanteellisesti heille, jotka etsivät laatua pienemmilleen! Osta Hasbro parhaaseen hintaan! (3)
      Star Wars Mighty Muggs Star Wars - Obi Wan Hasbro
      • 05010993514656
      1
      21.80 EUR
    • Star Wars Galaxy of Adventures E9 5 Inch Vehicle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155982568.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152048086.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153362332.jpg
      Star Wars Star Wars Galaxy of Adventures E9 5 Inch Vehicle Galaxy of Adventures E9 5 Inch Vehicle Galaxy of Adventures E9 5 Inch Vehicle First Order Treadspeeders ovat kestäviä, suojattuja partioautoja, joiden rakenne takaa paremman otteen karkealla maastolla. Se voi välttää vastatoimenpiteitä, jotka voivat aiheuttaa perinteisten speedereiden luovuttamisen. Erikoistuneet Stormtrooperitovat panssaroituja sotilaita, jotka käyttävät tukevia Treadspeedereitataistelussa ja vihollisen jahtaamiseen. Sekä uudet että vanhat Tähtien sota -fanit voivat löytää jännittävää toimintaa Tähtien sota-sadusta, jossa on hahmoja, valomiekkoja ja p... (1)
      Star Wars Galaxy of Adventures E9 5 Inch Vehicle
      • 05010993621118
      3
      33.70 EUR
    • Star Wars Galaxy of Adventures E9 5 Inch Droid 3-P
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155982594.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158490353.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149041506.jpg
      Star Wars Star Wars Galaxy of Adventures E9 5 Inch Droid 3-P Galaxy of Adventures E9 5 Inch Droid 3-P Galaxy of Adventures E9 5 Inch Droid 3-P Star Wars Galaxy of Adventures E9 5 Inch Droid 3-Pack (1)
      Star Wars Galaxy of Adventures E9 5 Inch Droid 3-P
      • 05010993621255
      2
      33.80 EUR
    • Star Wars Hahmot Kessle Guard Ja Lando Calrissian
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125068364.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121149233.jpg
      Star Wars Star Wars Hahmot Kessle Guard Ja Lando Calrissian Hahmot Kessle Guard Ja Lando Calrissian Hahmot Kessle Guard Ja Lando Calrissian Kerää uusista Star Wars -elokuvista tutut suosikkihahmosi! Lelujen mukana tulee upeita tarvikkeita ja aseita. Tähän tuotteeseen sisältyy hahmot Kessel ja Lando Calrissian. Ikäsuositus: 4 vuotta +. (1)
      Star Wars Hahmot Kessle Guard Ja Lando Calrissian
      • 05010993448487
      1
      24.80 EUR
    • Star Wars Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125664539.jpg
      Star Wars Star Wars Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot Tähtien sota -aiheinen hahmosetti, johon sisältyy nuori Han Solo sekä kolme muuta hahmoa. Yksityiskohtaiset hahmot näyttävät aivan esikuviltaan ja ne tarjoavat jännittäviä leikkihetkiä kaikille Tähtien sota -faneille! Hahmoissa on Force Link 2.0 -toiminto. Toiminnolla varustettujen Tähtien sota -hahmojen kanssa voi kommunikoida keskenään! (1)
      Star Wars Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot
      • 05010993502424
      1
      38.80 EUR
    • Star Wars Mighty Muggs Star Wars - Luke Skywalker X-Wing Pilot Hasbro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140170038.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157705043.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140578696.jpg
      Star Wars Star Wars Mighty Muggs Star Wars - Luke Skywalker X-Wing Pilot Hasbro Mighty Muggs Star Wars - Luke Skywalker X-Wing Pilot Hasbro Mighty Muggs Star Wars - Luke Skywalker X-Wing Pilot Hasbro Lapset ansaitsevat parasta, siksi esittelyssä sinulle Mighty Muggs Star Wars - Luke Skywalker X-Wing Pilot Hasbro, joka sopii ihanteellisesti heille, jotka etsivät laatua pienemmilleen! Osta Hasbro parhaaseen hintaan! (1)
      Star Wars Mighty Muggs Star Wars - Luke Skywalker X-Wing Pilot Hasbro
      • 05010993514687
      1
      21.80 EUR
    • Star Wars Hahmo Rey Jakku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124161867.jpg
      Star Wars Star Wars Hahmo Rey Jakku Hahmo Rey Jakku Hahmo Rey Jakku Rey Jakku -hahmo on Star Wars -faneille tuttu viimeisimmästä elokuvasta. Hahmolla on sauva, liivi ja hiekalta suojaava naamio. Hahmon korkeus on 10,8 cm. (1)
      Star Wars Hahmo Rey Jakku
      • 05010993454853
      1
      22.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • L.O.L. Surprise! DEFAULT
        • l_o_l_surprise_
      • Hasbro DEFAULT
        • hasbro
      • Ryhmä Hau DEFAULT
        • ryhma_hau
      • Schleich DEFAULT
        • schleich
      • Nintendo DEFAULT
        • nintendo
      • Star Wars DEFAULT
        • star_wars
      • Pokémon DEFAULT
        • poke_mon
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hasbro (hasbro)
      • L.O.L. Surprise (l_o_l_surprise_)
      • Schleich (schleich)
      • Ryhmä hau (ryhma_hau)
      • Nintendo (nintendo)
      • Star Wars (star_wars)
      • Fortnite (fortnite)
      • Bakugan (bakugan)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Basic (basic)
      • Batman (batman)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blume (blume)
      • Brandweerman Sam (brandweerman_sam)
      • Britains (britains)
      • BRUDER (bruder)
      • Byggare Bob (byggare_bob)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney infinity (disney_infinity)
      • Disney interactive (disney_interactive)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dragons (dragons)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Elias (elias)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Epoch (epoch)
      • eStore (estore)
      • Everearth (everearth)
      • Exquisite Gaming (exquisite_gaming)
      • Fingerlings (fingerlings)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Funko (funko)
      • Funko POP! (funko_pop_)
      • Gaya (gaya)
      • Goki (goki)
      • Hape (hape)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kidzzfarm (kidzzfarm)
      • Knerten (knerten)
      • Little Live Pets (little_live_pets)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lock Stars (lock_stars)
      • Martinex (martinex)
      • Marvel (marvel)
      • Masha ja karhu (masha_ja_karhu)
      • Mattel (mattel)
      • Mcfarlane Toys (mcfarlane_toys)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Minecraft (minecraft)
      • Minions (minions)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Num Noms (num_noms)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • PBM Express (pbm_express)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Playmobil (playmobil)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Priolite (priolite)
      • Proxy (proxy)
      • Puppy Dog Pals (puppy_dog_pals)
      • Pyjamashjältarna (pyjamashja_ltarna)
      • Roba (roba)
      • Sebra (sebra)
      • Shopkins (shopkins)
      • Siku (siku)
      • Silverlit (silverlit)
      • Smashers (smashers)
      • Sphero (sphero)
      • Spin Master (spin_master)
      • Spirit (spirit)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Teddykompaniet (teddykompaniet)
      • Top Wing (top_wing)
      • Toy story (toy_story)
      • Transformers (transformers)
      • TreasureX (treasurex)
      • Trolls (trolls)
      • TY (ty)
      • Ubi Soft (ubi_soft)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Wissper (wissper)
    • Hinta (price):
      • < 10€ (budget)
      • 10€ - 15€ (low)
      • 15€ - 30€ (medium)
      • > 30€ (high)
    • Malli (group):
      • Amiibo (amiibo)
      • Frozen (frozen)
      • Funko Pop! Marvel (funko_pop_marvel)
      • Infinity (infinity)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Little Pony Retro (my_little_pony_retro)
      • Playmobil Family Fun (playmobil_family_fun)
      • Playmobil Pirates (playmobil_pirates)
      • Schleich Dinosaurus (schleich_dinosaurus)
      • Schleich Hevonen (schleich_hevonen)
      • Schleich Maatila (schleich_maatila)
      • Schleich Villieläimet (schleich_villiela_imet)
      • Transformers (transformers)
    • Teema (teema):
      • Dinosaurukset (dinosaurukset)
      • Elokuva (elokuva)
      • Eläimet (ela_imet)
      • Fantasia (fantasia)
      • Ritarit (ritarit)
      • Robotit (robotit)
      • TV ja musiikki (tv_ja_musiikki)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi