x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Star Wars Lelufiguurit Ja Setit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Star Wars Chewbacca Interaktiivinen Hahmo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125579336.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128255100.jpg
      Star Wars Star Wars Chewbacca Interaktiivinen Hahmo Chewbacca Interaktiivinen Hahmo Chewbacca Interaktiivinen Hahmo Interaktiivinen Chewbacca-hahmo pienelle Tähtien sota -fanille! Hahmolla on yli 100 erilaista äänten ja liikkeiden yhdistelmää, kuten erilaisia ilmeitä, pään liikkeitä ja käsiliikkeitä. Juttele Chewbaccan kanssa, taputa sen päätä tai paina sitä vatsasta, niin voit tutkia sen reaktioita. Jos soitat musiikkia, hahmo näyttää tanssimuuvinsa! (2)
      Star Wars Chewbacca Interaktiivinen Hahmo
      • 05010993510429
      1
      deal
      130.90 EUR
    • Star Wars Muggs S2 Han Solo Hahmo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137713797.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147396507.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131144552.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109624062.jpg
      Star Wars Star Wars Muggs S2 Han Solo Hahmo Muggs S2 Han Solo Hahmo Muggs S2 Han Solo Hahmo Keräile lempihahmojasi Tähtien sota -elokuvista hauskojen Mighty Muggs -hahmojen muodossa! Hahmot vaihtavat kasvojaan, kun painat niitä näin hahmon kasvot vaihtuvat iloisesta vihaiseksi hetkessä. Tähän tuotteeseen sisältyy Han Solo -hahmo! Ikäsuositus: 6 vuotta +. (2)
      Star Wars Muggs S2 Han Solo Hahmo
      • 05010993487967
      1
      deal
      17.80 EUR
    • Star Wars Hahmot Rose, BB-8 Ja BB-9E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126083148.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121148969.jpg
      Star Wars Star Wars Hahmot Rose, BB-8 Ja BB-9E Hahmot Rose, BB-8 Ja BB-9E Hahmot Rose, BB-8 Ja BB-9E Kerää uusista Star Wars -elokuvista tutut suosikkihahmosi! Lelujen mukana tulee upeita tarvikkeita ja aseita. Tähän tuotteeseen sisältyy hahmot Rose, BB-8 ja BB-9E. Ikäsuositus: 4 vuotta + (1)
      Star Wars Hahmot Rose, BB-8 Ja BB-9E
      • 05010993448470
      1
      deal
      27.80 EUR
    • Star Wars Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125664539.jpg
      Star Wars Star Wars Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot Tähtien sota -aiheinen hahmosetti, johon sisältyy nuori Han Solo sekä kolme muuta hahmoa. Yksityiskohtaiset hahmot näyttävät aivan esikuviltaan ja ne tarjoavat jännittäviä leikkihetkiä kaikille Tähtien sota -faneille! Hahmoissa on Force Link 2.0 -toiminto. Toiminnolla varustettujen Tähtien sota -hahmojen kanssa voi kommunikoida keskenään! (1)
      Star Wars Force Link 2.0 Mission on Vandor-1 Hahmot
      • 05010993502424
      1
      deal
      43.80 EUR
    • Star Wars Muggs E4 Wicket Hahmo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137713772.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140583624.jpg
      Star Wars Star Wars Muggs E4 Wicket Hahmo Muggs E4 Wicket Hahmo Muggs E4 Wicket Hahmo Keräile lempihahmojasi Tähtien sota -elokuvista hauskojen Mighty Muggs -hahmojen muodossa! Hahmot vaihtavat kasvojaan, kun painat niitä näin hahmon kasvot vaihtuvat iloisesta vihaiseksi hetkessä. Tähän tuotteeseen sisältyy Wicket-hahmo! Ikäsuositus: 6 vuotta +. (1)
      Star Wars Muggs E4 Wicket Hahmo
      • 05010993514649
      1
      deal
      17.80 EUR
    • Star Wars Micro Machines Star Destroyer 1 set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107567777.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/47593304.jpg
      Star Wars Star Wars Micro Machines Star Destroyer 1 set Micro Machines Star Destroyer 1 set Micro Machines Star Destroyer 1 set The Finalizer on First Order Star Destroyer -alus, jonka tikarinmuotoinen siluetti tuo mieleen Imperiumin vanhat taistelualukset. Mukana tulevan Poe Dameronin X-Wing-aluksen ja First Order TIE Fighterin (Battle Damage) lisäksi voit elävöittää tarinaa Kylo Ren ja Finn (Jakku-planeetta) -mikrofiguureilla. Tuotetietoja: Valmistajan tuotenumero: B3513EU4 Ikä: 3-vuotiaasta alkaen Huom.! Ei sovellu alle 3-vuotiaille lapsille. Sisältää pieniä osia: Tukehtumisvaara! (1)
      Star Wars Micro Machines Star Destroyer 1 set
      • 05010994915544
      1
      39.90 EUR
    • Star Wars Millennium Falcon Avaruusalus
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124150055.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128252590.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144337709.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135044728.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137949402.jpg
      Star Wars Star Wars Millennium Falcon Avaruusalus Millennium Falcon Avaruusalus Millennium Falcon Avaruusalus Huikea pienoismalli, joka esittää Han Solon Millennium Falcon -avaruusalusta! Tässä näyttävässä aluksessa on ääni-, valo- ja värinätoiminnot. Aluksen mukana tulee Han Solo -hahmo ja se on mahtava pienoismalli jokaiselle Tähtien sota -fanille! Ikäsuositus: 4 vuotta +. Mitat: 10,3 x 49,1 x 37,8 cm. Paristot: 3 x AA-paristoa (eivät sisälly tuotteseen). (1)
      Star Wars Millennium Falcon Avaruusalus
      • 05010993462131
      1
      deal
      130.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • L.O.L. Surprise! DEFAULT
        • l_o_l_surprise_
      • Hasbro DEFAULT
        • hasbro
      • Ryhmä Hau DEFAULT
        • ryhma_hau
      • Schleich DEFAULT
        • schleich
      • Nintendo DEFAULT
        • nintendo
      • Star Wars DEFAULT
        • star_wars
      • Pokémon DEFAULT
        • poke_mon
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Hasbro (hasbro)
      • L.O.L. Surprise (l_o_l_surprise_)
      • Schleich (schleich)
      • Ryhmä hau (ryhma_hau)
      • Nintendo (nintendo)
      • Star Wars (star_wars)
      • Fortnite (fortnite)
      • AMO Toys (amo_toys)
      • Aquaplay (aquaplay)
      • Babblarna (babblarna)
      • Bakugan (bakugan)
      • Basic (basic)
      • Beyblade (beyblade)
      • BRIO (brio)
      • Britains (britains)
      • BRUDER (bruder)
      • Bush Baby (bush_baby)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crate Creatures (crate_creatures)
      • Dark horse (dark_horse)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Dino Valley (dino_valley)
      • Disney (disney)
      • Disney Doc McStuffins (disney_doc_mcstuffins)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Dragons (dragons)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Elias (elias)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Funko (funko)
      • Funko Pop! (funko_pop_)
      • Goki (goki)
      • Happy People (happy_people)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Janod (janod)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Knerten (knerten)
      • Little Live Pets (little_live_pets)
      • Lock Stars (lock_stars)
      • Maki (maki)
      • Martinex (martinex)
      • Mattel (mattel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Merchandising (merchandising)
      • Micki (micki)
      • Moose (moose)
      • Muumi (muumi)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Noble Collection (noble_collection)
      • Num Noms (num_noms)
      • Numskull (numskull)
      • ORB (orb)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppa Pig (peppa_pig)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Poopsie Slime Surprise! (poopsie_slime_surprise_)
      • Proxy (proxy)
      • Shopkins (shopkins)
      • Silverlit (silverlit)
      • Simba (simba)
      • Smoby (smoby)
      • Soldier force (soldier_force)
      • Sphero (sphero)
      • Spirit (spirit)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Toy story (toy_story)
      • TreasureX (treasurex)
      • Ubisoft (ubisoft)
      • Vampirina (vampirina)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 10€ (budget)
      • 10€ - 15€ (low)
      • 15€ - 30€ (medium)
      • > 30€ (high)
    • Malli (group):
      • Amiibo (amiibo)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Frozen (frozen)
      • Funko Pop! Games (funko_pop_games)
      • Funko Pop! Marvel (funko_pop_marvel)
      • Funko Pop! Movies (funko_pop_movies)
      • Funko Pop! Pocket POP! (funko_pop_pocket_pop_)
      • Funko Pop! Rides (funko_pop_rides)
      • Infinity (infinity)
      • Littlest Pet Shop (littlest_pet_shop)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • My Little Pony Movie (my_little_pony_movie)
      • My Little Pony Retro (my_little_pony_retro)
      • Schleich Boerderij (schleich_boerderij)
      • Schleich Dinosaur (schleich_dinosaur)
      • Schleich Maatila (schleich_maatila)
      • Schleich Paard (schleich_paard)
      • Schleich Villieläimet (schleich_villiela_imet)
      • Schleich Wildlife (schleich_wildlife)
      • Transformers (transformers)
    • Teema (teema):
      • Dinosaurukset (dinosaurukset)
      • Elokuva (elokuva)
      • Eläimet (ela_imet)
      • Fantasia (fantasia)
      • TV ja musiikki (tv_ja_musiikki)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi