x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hape Railway Bucket Builder Set

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hape Railway Bucket Builder Set
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hape Railway Bucket Builder Set
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hape Railway Bucket Builder Set
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203837783.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210688485.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237533354.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/190393465.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/188349675.jpg?ts=1
Hape Hape Railway Bucket Builder Set Railway Bucket Builder Set Railway Bucket Builder Set Hapen 50-osainen junasarja, jossa on kätevä säilytyslaatikko. Itse laatikko ja kansi ovat osa junarataa! Sisältää 1 veturin, 2 vaunua, 2 S-kiskoa, 12 kaarevaa kiskoa, 3 suoraa kiskoa, 2 kaarevaa kiskoa, 1 vuoristokisko, 4 muovitukea, 1 nouseva kisko, 2 mäntyä, 1 lehtipuu, 1 nosturi, 1 ruskea silta, 1 junamerkki, 1 liikennemerkki, 4 pientyökalua, 1 korjausasema, 1 säilytyslaatikko, jossa kansi, ja askelmakoristepalikat. Yhteensopiva muiden samankaltaisten rautatiesarjojen kanssa. Helppo säilyt... (2)
  • 06943478029750
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Puu
    • Väri: Moniväri, Musta, Harmaa, Ruskea
  • 43.70 81.49 EUR 4
    4
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Hauska ja laadukas junarata rakennussarja kätevässä kannettavassa pakkauksessa. Osat säilyy leikin jälkeen kivasti omassa säilytyslaatiko...43.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kidzone Kidzone
      Tällä HAPE Railway Bucket -setillä rakennat kokonaiset kaupungin! Avaa ämpäri ja nosta kaikki tarvikkeet, jotka löydät. Käytä myös kantta...
      53.20, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Hapen 50-osainen junasarja, jossa on kätevä säilytyslaatikko. Itse laatikko ja kansi ovat osa junarataa! Sisältää 1 veturin, 2 vaunua, 2 ...56.69, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Leluakatemia Leluakatemia
      Hape - Rakenna oma junarata, 50 osaaRakenna oma junarata, 50 osaa81.49, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • BRIO 30245 Magneettijuna
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133436229.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150535865.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189510206.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189532010.jpg?ts=1
      BRIO BRIO 30245 Magneettijuna 30245 Magneettijuna 30245 Magneettijuna Ihana setti värikkäitä rakennuspalikoita, jotka yhdessä muodostavat junan. BRIOn palikat ovat magneettisia, mikä tekee junan rakentamisesta helpompaa pienille lapsille. Magnettiset palikat muodostavat joka kerta uuden näköiset junan! Mitat: L19,8 x S7,8 x K9,1 cm. Paketin leveys: 14 cm. (2)
      BRIO 30245 Magneettijuna
      • 07312350302455
      2
    • SmartGames Brain Train logiikkapeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180357566.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223721262.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230502613.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166789169.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166788451.jpg?ts=1
      SmartGames SmartGames Brain Train logiikkapeli Brain Train logiikkapeli Brain Train logiikkapeli Fiksu juna sopii parhaiten lapsille noin 3 ikävuodesta lähtien.Hauska lajittelupeli, joka opettaa värejä, muotoja yms. (1)
      SmartGames Brain Train logiikkapeli
      • 05414301522027
      1
      deal
    • BRIO - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172277288.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174553638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197670871.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237674242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237674238.jpg?ts=1
      BRIO BRIO - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red BRIO - Toy Train Set - BRIO® World- 32277 Mickey Mouse train set by BRIO®. Designed in collaboration with Disney. Track can be reconfigured numerous ways. This product is made with FSC® certified materials. Encourages imaginative play. Pair with the train sets from the brand.What you get: 1 x Train 1 x Wagon 3 x Figure 1 x Sign Post 1 x Decorative Tree 11 x Track Pieces Measurements: 51.2 x 48.1 x 36.5 cm. Suitable for ages 3 years and up. WARNING: Not suitable for children under 3 ye... (3)
      BRIO - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red
      • 07312350322774
      4
    • Ravensburger laajennusosa Tip Tupe, 26149
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180595569.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188317361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237523500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237523495.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233456406.jpg?ts=1
      Ravensburger Ravensburger laajennusosa Tip Tupe, 26149 laajennusosa Tip Tupe, 26149 laajennusosa Tip Tupe, 26149 Koe painovoima! Käytä mielikuvitustasi mielenkiintoisimpien GRAVITRAX-ratojen rakentamiseen ja anna niiden kuljettaa palloja! TIP TUBE -lisäosa tuo uuden ulottuvuuden ratajärjestelmääsi: liitä se GraviTrax Starter Kit -sarjaan ja katso, kuinka se pysäyttämään pallon! Kun tuubi täyttyy palloilla, tuubi kippaa ja pallot pääsevät jatkamaan matkaa!Sarja sisältää: Tip Tube -jalusta, 1 pitkä muovikisko, 2 x keskikokoinen muovikisko, 3 x lyhyt muovikisko. (1)
      Ravensburger laajennusosa Tip Tupe, 26149
      • 04005556261499
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 43.70
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 43.62
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 43.43
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 43.24
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 43.05
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 42.86
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 42.67
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 42.48
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 42.29
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 41.91
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 41.55
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 41.37
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 41.01
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 40.83
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 40.65
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 40.47
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 40.29
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 40.11
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 39.94
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 39.76
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 39.59
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 39.42
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 39.25
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 39.08
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 38.91
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 38.74
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 38.57
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 38.40
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 38.23
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 38.06
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 37.89
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 37.73
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 37.57
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 37.41
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 37.25
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.09
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 36.93
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 36.77
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 36.61
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 36.45
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.45
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.45
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 36.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 36.45
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 36.45
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 36.45
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 36.29
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 36.13
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 36.40
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 43.70
    • info@vertaa.fi