x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kidkraft rakennusaiheinen junasetti säilytyslaatikossa, 61 osaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kidkraft rakennusaiheinen junasetti säilytyslaatikossa, 61 osaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kidkraft rakennusaiheinen junasetti säilytyslaatikossa, 61 osaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kidkraft rakennusaiheinen junasetti säilytyslaatikossa, 61 osaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/123415845.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187843219.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187843222.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187843220.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187843223.jpg?ts=1
Kidkraft Kidkraft rakennusaiheinen junasetti säilytyslaatikossa, 61 osaa rakennusaiheinen junasetti säilytyslaatikossa, 61 osaa rakennusaiheinen junasetti säilytyslaatikossa, 61 osaa Hieno junaratasetti lasten leikkeihin. Sisältää runsaasti hienoja yksityiskohtia ja ominaisuuksia. Leikkien siivoaminen sujuu myös helposti. Tuotteeseen kuuluu nimittäin käytännöllinen säilytyslaatikko. Tuotetietoja: 61 osaa Suoria ja mutkikkaita kiskoja Vuori toimii myös säilytyslaatikon kantena Sisältää muun muassa katukylttejä ja puita Yhteensopiva Thomas & Friends®:n ja Brio®:n junaratasettien kanssa (lukuunottamatta paristokäyttöisiä) Sisältää kokoamisohjeet Tuotetietoja: Materiaali: puu... (1)
  • 00706943178058
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 2270 g
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Puu
    • Väri: Moniväri
  • 84.23 102.98 EUR 2
    2
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Hieno junaratasetti lasten leikkeihin. Sisältää runsaasti hienoja yksityiskohtia ja ominaisuuksia. Leikkien siivoaminen sujuu myös helpos...
      84.23, 1-2 kk (offer_sdt_2_months)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      102.98, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • BRIO Magnetic train
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133436229.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150535865.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189510206.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189532010.jpg?ts=1
      BRIO BRIO Magnetic train Magnetic train Magnetic train Ihana setti värikkäitä rakennuspalikoita, jotka yhdessä muodostavat junan. BRIOn palikat ovat magneettisia, mikä tekee junan rakentamisesta helpompaa pienille lapsille. Magnettiset palikat muodostavat joka kerta uuden näköiset junan! Mitat: L19,8 x S7,8 x K9,1 cm. Paketin leveys: 14 cm. (1)
      BRIO Magnetic train
      • 07312350302455
      2
    • BRIO Puutavara-auto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222447201.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155410686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237467060.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237467064.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237467067.jpg?ts=1
      BRIO BRIO Puutavara-auto Puutavara-auto Puutavara-auto The 33657 Lumber Truck is ready to transport some serious loads across the BRIO World. This long, red semi-truck and detachable trailer features a hidden engine that can be found when the semi-truck cabin is tilted forward, as well as a magnet on the rear of the trailer to connect to any BRIO World wagon. Lift the red trailer cover off to reveal the three wooden log loads stored safely underneath, each with a metallic pin to connect to any magnetic crane in the BRIO World railway. (1)
      BRIO Puutavara-auto
      • 07312350336573
      4
    • BRIO - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172277288.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174553638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197670871.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237674242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237674238.jpg?ts=1
      BRIO BRIO - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red BRIO - Toy Train Set - BRIO® World- 32277 Mickey Mouse train set by BRIO®. Designed in collaboration with Disney. Track can be reconfigured numerous ways. This product is made with FSC® certified materials. Encourages imaginative play. Pair with the train sets from the brand.What you get: 1 x Train 1 x Wagon 3 x Figure 1 x Sign Post 1 x Decorative Tree 11 x Track Pieces Measurements: 51.2 x 48.1 x 36.5 cm. Suitable for ages 3 years and up. WARNING: Not suitable for children under 3 ye... (2)
      BRIO - BRIO World - 32277 Mickey Mouse Train Set - 3 - 5 years - Red
      • 07312350322774
      4
    • SmartGames Brain Train logiikkapeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180357566.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223721262.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230502613.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166789169.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166788451.jpg?ts=1
      SmartGames SmartGames Brain Train logiikkapeli Brain Train logiikkapeli Brain Train logiikkapeli Fiksu juna sopii parhaiten lapsille noin 3 ikävuodesta lähtien.Hauska lajittelupeli, joka opettaa värejä, muotoja yms. (1)
      SmartGames Brain Train logiikkapeli
      • 05414301522027
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 84.02
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 77.77
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 76.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 84.02
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 76.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 76.21
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 84.02
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 76.21
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 84.02
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.02
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 84.15
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 84.15
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 84.15
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 84.15
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 77.11
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 74.15
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 84.15
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 77.89
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 77.11
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 84.15
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 77.11
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 76.33
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 84.15
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.15
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 84.15
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 88.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 80.61
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 88.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 88.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 88.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 80.61
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 79.79
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 88.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 88.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 82.25
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 81.43
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 80.61
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 88.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 83.77
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 83.77
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 83.77
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 76.76
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 78.77
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 78.77
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 83.77
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 90.94
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 84.14
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 83.29
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 82.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 82.44
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 90.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 90.94
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 84.14
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 80.94
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 90.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 90.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 90.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 90.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 90.94
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 83.29
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 82.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 82.44
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 85.09
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 84.23
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 85.09
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 85.09
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 84.23
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 83.37
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 84.23
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 81.98
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 85.09
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 84.23
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 83.37
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 85.09
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 84.23
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 83.37
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 84.23
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 83.37
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 83.37
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 85.09
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 84.23
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 84.23
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 83.37
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 85.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 91.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 91.98
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 85.09
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 84.23
    • info@vertaa.fi