x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Blumfeldt Siilimökki, ruokintamökki

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Blumfeldt Siilimökki, ruokintamökki
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Blumfeldt Siilimökki, ruokintamökki
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Blumfeldt Siilimökki, ruokintamökki
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183407730.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222421816.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222421814.jpg?ts=1
Blumfeldt Blumfeldt Siilimökki, ruokintamökki Siilimökki, ruokintamökki Siilimökki, ruokintamökki siilimökki: ympärivuotiseksi piilopaikaksi, ruokailupaikaksi ja nukkumapaikaksi siileille, luonnonläheinen: valmistettu käsittelemättömästä kuusesta, turvallinen: petoeläinsuojaa tuo rakenne kahdella osiolla, helppo puhdistaa: irrotettavan katon ansiosta, mukava: helppo täyttää lehdillä, oljilla tai lastuvillalla pesän rakennuksen avuksi (1)
  • 04260634303519
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Puu
    • Type of animal kennel: Hedgehog house
  • 41.99 41.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.fi Electronic-star.fi
      7.372243433060176 (22)
      siilimökki: ympärivuotiseksi piilopaikaksi, ruokailupaikaksi ja nukkumapaikaksi siileille, luonnonläheinen: valmistettu käsittelemättömäs...41.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112002715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169714365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763203.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Läpinäkyvän alaosan ansiosta voit seurata lemmikkisi puuhia sen kaivautuessa kuivikkeisiin. Tikkaita pitkin se pääsee yläkertaan, jossa on syömiseen ja oleskeluun sopiva alue. Häkin mukana on pesä, ruoka-astia, juomapullo ja juoksupyörä. Häkin yläosassa on ovi, jota kautta voi tehdä päivittäisen huollon. Perusteellisempaa siivousta varten voi pohjan irrottaa häkkiosasta. Mitat P60 x L36 x K30 cm. (3)
      Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • 08010690044859
      1
    • Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231928647.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231904999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254352776.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149327357.jpg?ts=1
      Trixie Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa Trixie Natura Classic tasakattoinen koirankoppi tarjoaa koirallesi suojaa pihalla. Koppi on valmistettu lakatusta männystä ja on sään- ja talvenkestävä. Korkeat jalat on päällystetty muovilla ja suojaavat maan kosteudelta ja päästävät ilman kiertämään kopin alla. Vedenpitävä tasakatto räystäällä suojaa sateelta ja vedolta. Katto voidaan kipata auki, joten sinulla on pääsy kopin sisälle. Vinkki: Jotta koirasi tuntee olonsa mukavaksi mökissään, suosittelemme laittamaan eristävän peiton kopin lattialle. Trixie Natura Classic lyhyesti: viihtyisä mökki koirille sopii ulos lakattua mäntyä: säänkestävä ja talvenkestävä, massiivinen erittäin korkeat jalat: suoja maan märkyydeltä ja kylmyydeltä, hyvä ilmankierto mökin alla jaloissa muovipäällyste: korkeus säädettävissä, suojaavat jatkuvalta kosteudelta, hyvä pito saranoitu katto: mökki on helppo puhdistaa hiottu kattohuopa: suoja sateelta helppo koota väri: harmaa materiaali: lakattu mänty katon pinnoite: hiottu kattohuopa säänkestävyys: säänke (5)
      Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa
      • 04047974395615
      2
      deal
    • Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208539087.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254715038.jpg?ts=1
      Savic Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki Zeno 3 KD pieneläinhäkki Zeno 3 KD pieneläinhäkki (1)
      Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki
      • 05411388533403
      1
    • Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231906466.jpg?ts=1
      Trixie Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa Trixie Natura Classic tasakattoinen koirankoppi tarjoaa koirallesi suojaa pihalla. Koppi on valmistettu lakatusta männystä ja on sään- ja talvenkestävä. Korkeat jalat on päällystetty muovilla ja suojaavat maan kosteudelta ja päästävät ilman kiertämään kopin alla. Vedenpitävä tasakatto räystäällä suojaa sateelta ja vedolta. Katto voidaan kipata auki, joten sinulla on pääsy kopin sisälle. Vinkki: Jotta koirasi tuntee olonsa mukavaksi mökissään, suosittelemme laittamaan eristävän peiton kopin lattialle. Trixie Natura Classic lyhyesti: viihtyisä mökki koirille sopii ulos lakattua mäntyä: säänkestävä ja talvenkestävä, massiivinen erittäin korkeat jalat: suoja maan märkyydeltä ja kylmyydeltä, hyvä ilmankierto mökin alla jaloissa muovipäällyste: korkeus säädettävissä, suojaavat jatkuvalta kosteudelta, hyvä pito saranoitu katto: mökki on helppo puhdistaa hiottu kattohuopa: suoja sateelta helppo koota väri: harmaa materiaali: lakattu mänty katon pinnoite: hiottu kattohuopa säänkestävyys: säänke (1)
      Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa
      • 04047974395639
      2
      deal
    • min
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 41.99
    • info@vertaa.fi