x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Savic Caesar 3 Knock Down varm grey/grey 100x50x51cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Savic Caesar 3 Knock Down varm grey/grey 100x50x51cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Savic Caesar 3 Knock Down varm grey/grey 100x50x51cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Savic Caesar 3 Knock Down varm grey/grey 100x50x51cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143044558.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161030665.jpg?ts=1
Savic Savic Caesar 3 Knock Down varm grey/grey 100x50x51cm Caesar 3 Knock Down varm grey/grey 100x50x51cm Caesar 3 Knock Down varm grey/grey 100x50x51cm (1)
  • 05411388522018
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
    • Materiaalit: Synteettinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Eläin: Kani
    • Kerrosten määrä: 1
    • Lemmikkitarvikkeen tyyppi: Häkki
  • Paino ja mitat
    • Paino: 5.237 kg
  • 103.40 103.40 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      103.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208539087.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254715038.jpg?ts=1
      Savic Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki Zeno 3 KD pieneläinhäkki Zeno 3 KD pieneläinhäkki (1)
      Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki
      • 05411388533403
      1
    • Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231906466.jpg?ts=1
      Trixie Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa Trixie Natura Classic tasakattoinen koirankoppi tarjoaa koirallesi suojaa pihalla. Koppi on valmistettu lakatusta männystä ja on sään- ja talvenkestävä. Korkeat jalat on päällystetty muovilla ja suojaavat maan kosteudelta ja päästävät ilman kiertämään kopin alla. Vedenpitävä tasakatto räystäällä suojaa sateelta ja vedolta. Katto voidaan kipata auki, joten sinulla on pääsy kopin sisälle. Vinkki: Jotta koirasi tuntee olonsa mukavaksi mökissään, suosittelemme laittamaan eristävän peiton kopin lattialle. Trixie Natura Classic lyhyesti: viihtyisä mökki koirille sopii ulos lakattua mäntyä: säänkestävä ja talvenkestävä, massiivinen erittäin korkeat jalat: suoja maan märkyydeltä ja kylmyydeltä, hyvä ilmankierto mökin alla jaloissa muovipäällyste: korkeus säädettävissä, suojaavat jatkuvalta kosteudelta, hyvä pito saranoitu katto: mökki on helppo puhdistaa hiottu kattohuopa: suoja sateelta helppo koota väri: harmaa materiaali: lakattu mänty katon pinnoite: hiottu kattohuopa säänkestävyys: säänke (1)
      Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - L: L 116 x P 79 x K 82 cm, harmaa
      • 04047974395639
      2
      deal
    • Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231928647.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231904999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254352776.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149327357.jpg?ts=1
      Trixie Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa Trixie Natura Classic tasakattoinen koirankoppi tarjoaa koirallesi suojaa pihalla. Koppi on valmistettu lakatusta männystä ja on sään- ja talvenkestävä. Korkeat jalat on päällystetty muovilla ja suojaavat maan kosteudelta ja päästävät ilman kiertämään kopin alla. Vedenpitävä tasakatto räystäällä suojaa sateelta ja vedolta. Katto voidaan kipata auki, joten sinulla on pääsy kopin sisälle. Vinkki: Jotta koirasi tuntee olonsa mukavaksi mökissään, suosittelemme laittamaan eristävän peiton kopin lattialle. Trixie Natura Classic lyhyesti: viihtyisä mökki koirille sopii ulos lakattua mäntyä: säänkestävä ja talvenkestävä, massiivinen erittäin korkeat jalat: suoja maan märkyydeltä ja kylmyydeltä, hyvä ilmankierto mökin alla jaloissa muovipäällyste: korkeus säädettävissä, suojaavat jatkuvalta kosteudelta, hyvä pito saranoitu katto: mökki on helppo puhdistaa hiottu kattohuopa: suoja sateelta helppo koota väri: harmaa materiaali: lakattu mänty katon pinnoite: hiottu kattohuopa säänkestävyys: säänke (5)
      Trixie Classic -koirankoppi, tasakattoinen - S–M: L 85 x P 60 x K 58 cm, harmaa
      • 04047974395615
      2
      deal
    • Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112002715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169714365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763203.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Läpinäkyvän alaosan ansiosta voit seurata lemmikkisi puuhia sen kaivautuessa kuivikkeisiin. Tikkaita pitkin se pääsee yläkertaan, jossa on syömiseen ja oleskeluun sopiva alue. Häkin mukana on pesä, ruoka-astia, juomapullo ja juoksupyörä. Häkin yläosassa on ovi, jota kautta voi tehdä päivittäisen huollon. Perusteellisempaa siivousta varten voi pohjan irrottaa häkkiosasta. Mitat P60 x L36 x K30 cm. (3)
      Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • 08010690044859
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 92.30
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 92.27
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 92.27
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 92.27
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 92.27
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 92.27
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 92.22
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 92.22
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 92.27
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 92.27
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 92.27
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 91.68
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 91.68
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 91.68
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 91.68
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 91.68
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 91.68
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 91.68
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 91.68
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 91.67
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 91.67
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 91.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 91.70
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 91.68
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 91.68
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 91.68
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 91.68
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 91.68
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 91.68
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 91.67
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 91.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 91.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 91.70
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 91.66
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 91.66
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 91.69
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 91.65
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 91.62
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 91.62
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 91.65
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 91.67
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 91.67
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 91.71
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 91.69
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 91.71
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 103.36
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 103.36
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 103.39
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 103.33
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 103.33
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 103.33
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 103.30
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 103.30
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 103.30
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 103.30
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 103.33
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 103.33
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 103.33
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 103.37
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 103.37
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 103.40
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 103.40
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 103.40
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 103.40
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 103.40
    • info@vertaa.fi