x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Schleich Farm World 42376 Dog Stable Monivärinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Schleich Farm World 42376 Dog Stable Monivärinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Schleich Farm World 42376 Dog Stable Monivärinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Schleich Farm World 42376 Dog Stable Monivärinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/118630452.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217205182.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189480734.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182729863.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/253029444.jpg?ts=1
Schleich Schleich Farm World 42376 Dog Stable Monivärinen Farm World 42376 Dog Stable Monivärinen Farm World 42376 Dog Stable Monivärinen Schleich uskoo, että luovuuden ja rikkaan mielikuvituksen kehittäminen on yksi arvokkaimmista lahjoista, jonka voi antaa lapselle. Schleich-hahmoissa laadukas ammattitaito ja erinomainen suunnittelu kohtaavat. Schleichin hahmojen jokainen yksityiskohta on valmistettu huolellisesti ja ne on tarkoitettu sekä oppimiseen että leikkimiseen. Australianpaimenkoira on energinen ja liikunnallinen koira. Se rakastaa olla ulkona ja paimentaa lampaita. Uusi koirankoppi suojaa sitä tuulelta ja sateelta. Koppi on myös lämpöeristetty kylmän sään varalta, ettei reippaalle koiralle tulisi kylmä. (1)
  • 04055744012600
1
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Valkoinen, Punainen
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt, Lapset
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 6-12
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 28.49 29.99 EUR 1
    1
    • XS Lelut XS Lelut
      Schleich uskoo, että luovuuden ja rikkaan mielikuvituksen kehittäminen on yksi arvokkaimmista lahjoista, jonka voi antaa lapselle. Schlei...
      28.49, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208539087.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254715038.jpg?ts=1
      Savic Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki Zeno 3 KD pieneläinhäkki Zeno 3 KD pieneläinhäkki (1)
      Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki
      • 05411388533403
      1
    • Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231905140.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223718410.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656523.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656520.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656519.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Ferplast Dogvilla -muovikoirankoppi sopii allergikkojen lisäksi muillekin koirille: sileä pinta on helppo puhdistaa kunnolla. Täällä eivät bakteerit leviä! Tilavaan koppiin saa vielä lisätilaa taittamalla oikean tai vasemman sivuseinän auki. Taitettavan seinän voi kiinnittää kummalle puolelle haluaa. Lemmikkisi voi maata mukavasti puhtaassa, kuivassa mökissään tarkkailemassa ympäristöään. Takaseinän ilmanvaihtoritilää säädetään manuaalisesti, jotta ilmanvaihto on parhaimmillaan. Avoin oviaukko on suojattu pureskelulta alumiinikehyksillä, jotka antavat kopille samalla vakautta. Ferplast Dogvilla -muovikoppi on tilaihme ja ajaa asiansa ympäri vuoden. Helppohoitoinen muovi ei tarvitse jokavuotista huoltoa, kuten lakkausta tai puunsuoja-aineita. Koppi on helppo purkaa ja sen voi kuljettaa osissa paikasta toiseen. Ferplast Dogvilla -muovikoppi lyhyesti: kestävä muovikoppi ympärivuotiseen käyttöön erittäin kestävä kaikissa sääoloissa oikealle tai vasemmalle kiinnitettävä, aukitaitettava sivu (1)
      Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen
      • 08010690109343
      1
      deal
    • Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112002715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169714365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763203.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Läpinäkyvän alaosan ansiosta voit seurata lemmikkisi puuhia sen kaivautuessa kuivikkeisiin. Tikkaita pitkin se pääsee yläkertaan, jossa on syömiseen ja oleskeluun sopiva alue. Häkin mukana on pesä, ruoka-astia, juomapullo ja juoksupyörä. Häkin yläosassa on ovi, jota kautta voi tehdä päivittäisen huollon. Perusteellisempaa siivousta varten voi pohjan irrottaa häkkiosasta. Mitat P60 x L36 x K30 cm. (2)
      Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • 08010690044859
      1
    • Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131473755.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231906400.jpg?ts=1
      Zooplus Exclusive Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Kuusipuusta valmistetusta koirankopissa on kaikki mitä ympärivuotiseen käyttöön tarkoitetussa koirankopissa kuuluu olla: Maavara (8.5 cm) suojaa koiraasi kylmältä ja kostealta maalta, ja samalla edistää ilmankiertoa. Tummaksi öljytty puu tekee Koirankoppi Spike Special:sta säänkestävän kodin. Isokokoinen katto tarjoaa ihanteellisen suojan sateella. Lisähyödyt: Koppi on helppo koota muutamalla ruuvilla: Huomaa: Koirankopin ei tulisi olla niin suuri, ettei koiran kehon lämpö ole tarpeeksi riittävä säilyttämään mieluisan lämmön kopin sisällä. Jos koppi on liian suuri, koirasi on vaarassa paleltua. Vinkki: Aseta sisälle peitto, jolla teet koirasi olon vielä enemmän miellyttäväksi. Kokotaulukko: S M L Ulkomitat: L x S x K (katon huippu) 102 cm x 64 cm x 65 cm 120 cm x 75 cm x 77 cm 132 cm x 85 cm x 86 cm Sisämitat vasemmalla: L x S 44 cm x 45 cm 55 cm x 56 cm 62 cm x 63 cm Sisämitat oikealla: L x S 37 cm x 46 cm 45 cm x 57 cm 54 cm x 68 cm Maavara: 10 cm - 11,5 cm, muunneltavissa 10 cm - 11 (1)
      Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm
      • 06923450656181
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 25.22
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 25.01
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 25.01
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 27.85
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 25.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 24.10
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 23.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 27.06
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 26.83
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 28.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 28.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 24.30
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 26.36
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 24.30
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 25.01
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 26.14
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 26.14
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 27.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 27.39
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 26.14
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 26.55
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.55
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 26.55
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.55
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 25.77
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 25.56
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 26.55
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 26.55
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 26.55
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.55
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 25.01
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 25.22
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 25.01
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 24.30
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 25.01
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 25.22
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 25.01
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 25.43
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 25.43
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 25.01
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 25.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 25.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 25.22
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 25.01
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 26.35
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 25.69
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 25.43
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 27.53
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 26.05
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 26.05
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 26.05
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 28.49
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 28.49
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 28.49
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 28.49
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 28.49
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 28.49
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 28.49
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 28.49
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 28.49
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 28.49
    • info@vertaa.fi