x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Trixie natura dog kennel saddle roof S–M: 71 × 77 × 76 cm brown

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Trixie natura dog kennel saddle roof S–M: 71 × 77 × 76 cm brown
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Trixie natura dog kennel saddle roof S–M: 71 × 77 × 76 cm brown
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Trixie natura dog kennel saddle roof S–M: 71 × 77 × 76 cm brown
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163070640.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216919684.jpg?ts=1
Trixie Trixie natura dog kennel saddle roof S–M: 71 × 77 × 76 cm brown natura dog kennel saddle roof S–M: 71 × 77 × 76 cm brown natura dog kennel saddle roof S–M: 71 × 77 × 76 cm brown (1)
  • 04011905395302
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Puu
  • Paino ja mitat
    • Paino: 16.6 kg
    • Type of animal kennel: Dog house
  • 125.20 125.20 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      125.20, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Beeztees Beozzaes hamsterin häkki tarvikkeineen, 58x38x25 cm.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223895796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159655966.jpg?ts=1
      Beeztees Beeztees Beozzaes hamsterin häkki tarvikkeineen, 58x38x25 cm. Beozzaes hamsterin häkki tarvikkeineen, 58x38x25 cm. Beozzaes hamsterin häkki tarvikkeineen, 58x38x25 cm. (1)
      Beeztees Beozzaes hamsterin häkki tarvikkeineen, 58x38x25 cm.
      • 08712695096412
      1
    • Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231905140.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223718410.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656523.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656520.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656519.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Ferplast Dogvilla -muovikoirankoppi sopii allergikkojen lisäksi muillekin koirille: sileä pinta on helppo puhdistaa kunnolla. Täällä eivät bakteerit leviä! Tilavaan koppiin saa vielä lisätilaa taittamalla oikean tai vasemman sivuseinän auki. Taitettavan seinän voi kiinnittää kummalle puolelle haluaa. Lemmikkisi voi maata mukavasti puhtaassa, kuivassa mökissään tarkkailemassa ympäristöään. Takaseinän ilmanvaihtoritilää säädetään manuaalisesti, jotta ilmanvaihto on parhaimmillaan. Avoin oviaukko on suojattu pureskelulta alumiinikehyksillä, jotka antavat kopille samalla vakautta. Ferplast Dogvilla -muovikoppi on tilaihme ja ajaa asiansa ympäri vuoden. Helppohoitoinen muovi ei tarvitse jokavuotista huoltoa, kuten lakkausta tai puunsuoja-aineita. Koppi on helppo purkaa ja sen voi kuljettaa osissa paikasta toiseen. Ferplast Dogvilla -muovikoppi lyhyesti: kestävä muovikoppi ympärivuotiseen käyttöön erittäin kestävä kaikissa sääoloissa oikealle tai vasemmalle kiinnitettävä, aukitaitettava sivu (1)
      Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen
      • 08010690109343
      1
      deal
    • Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112002715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169714365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763203.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Läpinäkyvän alaosan ansiosta voit seurata lemmikkisi puuhia sen kaivautuessa kuivikkeisiin. Tikkaita pitkin se pääsee yläkertaan, jossa on syömiseen ja oleskeluun sopiva alue. Häkin mukana on pesä, ruoka-astia, juomapullo ja juoksupyörä. Häkin yläosassa on ovi, jota kautta voi tehdä päivittäisen huollon. Perusteellisempaa siivousta varten voi pohjan irrottaa häkkiosasta. Mitat P60 x L36 x K30 cm. (2)
      Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • 08010690044859
      1
    • Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131473755.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231906400.jpg?ts=1
      Zooplus Exclusive Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Kuusipuusta valmistetusta koirankopissa on kaikki mitä ympärivuotiseen käyttöön tarkoitetussa koirankopissa kuuluu olla: Maavara (8.5 cm) suojaa koiraasi kylmältä ja kostealta maalta, ja samalla edistää ilmankiertoa. Tummaksi öljytty puu tekee Koirankoppi Spike Special:sta säänkestävän kodin. Isokokoinen katto tarjoaa ihanteellisen suojan sateella. Lisähyödyt: Koppi on helppo koota muutamalla ruuvilla: Huomaa: Koirankopin ei tulisi olla niin suuri, ettei koiran kehon lämpö ole tarpeeksi riittävä säilyttämään mieluisan lämmön kopin sisällä. Jos koppi on liian suuri, koirasi on vaarassa paleltua. Vinkki: Aseta sisälle peitto, jolla teet koirasi olon vielä enemmän miellyttäväksi. Kokotaulukko: S M L Ulkomitat: L x S x K (katon huippu) 102 cm x 64 cm x 65 cm 120 cm x 75 cm x 77 cm 132 cm x 85 cm x 86 cm Sisämitat vasemmalla: L x S 44 cm x 45 cm 55 cm x 56 cm 62 cm x 63 cm Sisämitat oikealla: L x S 37 cm x 46 cm 45 cm x 57 cm 54 cm x 68 cm Maavara: 10 cm - 11,5 cm, muunneltavissa 10 cm - 11 (1)
      Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm
      • 06923450656181
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 125.98
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 119.10
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 119.25
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 118.11
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 118.15
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 118.23
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 129.29
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 129.12
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 129.01
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 128.89
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 128.76
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 128.61
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 128.50
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 128.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 128.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 128.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 128.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 128.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 128.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 141.56
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 147.01
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 147.01
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 147.01
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 145.48
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 146.85
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 144.82
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 146.07
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 146.07
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 148.16
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 147.40
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 147.52
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 149.69
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 149.79
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 149.43
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 149.43
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 148.92
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 147.09
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 148.28
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 148.28
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 148.28
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 149.51
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 149.76
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 149.32
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 148.04
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 148.04
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 148.04
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 148.04
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 203.43
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 203.51
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 150.97
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 203.81
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 202.88
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 203.51
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 203.45
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 203.55
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 203.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 203.25
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 200.76
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 201.35
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 202.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 202.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 202.48
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 201.84
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 201.84
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 201.82
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 202.38
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 201.15
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 201.15
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 149.76
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 149.76
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 149.76
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 202.22
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 150.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 151.60
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 150.69
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 150.69
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 150.69
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 150.69
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 202.85
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 203.19
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 203.47
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 203.50
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 203.47
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 204.28
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 204.55
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 205.13
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 204.44
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 204.40
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 202.78
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 202.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 205.47
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 205.93
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 205.39
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 205.39
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 205.39
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 205.13
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 205.13
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 205.13
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 205.46
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 205.46
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 205.46
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 205.65
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 205.65
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 205.65
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 142.57
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 202.83
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 202.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 202.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 202.48
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 201.23
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 201.26
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 201.28
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 202.12
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 202.12
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 200.73
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 200.67
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 200.67
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 200.67
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 201.17
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 201.09
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 201.09
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 134.35
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 201.79
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 201.79
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 201.79
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 201.79
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 201.79
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 197.51
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 148.69
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 148.69
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 148.96
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 146.28
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 146.35
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 146.92
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 146.32
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 146.28
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 146.37
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 147.71
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 146.28
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 148.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 149.05
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 149.35
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 149.35
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 149.38
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 149.07
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 148.66
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 149.22
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 149.52
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 146.92
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 146.26
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 150.23
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 148.22
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 148.01
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 149.80
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 150.07
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 150.07
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 150.40
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 150.05
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 149.54
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 150.65
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 150.32
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 150.32
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 150.01
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 186.61
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 186.61
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 186.61
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 151.23
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 186.47
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 186.48
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 185.17
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 185.17
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 149.37
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 184.29
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 147.32
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 127.11
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 127.03
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 127.03
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 127.03
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 128.54
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 135.61
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 135.27
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 134.35
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 134.35
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 134.21
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 134.26
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 134.11
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 134.76
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 134.35
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 135.19
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 124.34
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 133.93
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 127.40
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 135.79
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 135.79
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 135.17
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 135.25
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 135.25
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 134.68
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 137.24
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 138.43
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 133.13
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 132.20
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 122.74
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 123.44
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 121.43
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 121.71
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 122.35
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 121.93
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 120.91
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 122.09
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 122.09
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 122.13
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 121.79
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 123.91
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 123.91
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 123.91
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 122.23
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 122.30
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 133.33
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 121.50
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 121.50
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 121.33
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 122.46
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 122.59
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 122.59
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 123.01
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 123.32
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 122.92
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 122.59
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 121.76
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 121.76
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 122.17
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 123.28
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 124.04
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 124.04
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 124.74
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 124.74
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 124.11
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 124.11
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 123.88
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 123.67
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 123.31
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 123.49
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 123.60
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 121.98
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 123.49
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 123.42
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 123.78
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 123.11
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 124.01
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 124.91
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 123.27
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 123.32
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 122.31
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 123.02
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 122.60
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 122.09
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 123.69
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 123.42
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 123.42
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 126.06
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 126.32
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 124.61
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 138.67
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 126.37
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 125.53
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 125.53
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 125.20
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 125.20
    • info@vertaa.fi